Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SZOK w PSZOK w Bolesławcu!
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
29 listopada 2022r. o 16:46
jak sam nisko upadłeś uznając wszystkich oponentów za lewaków?...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Und niezalogowany
29 listopada 2022r. o 19:30
Z wyobraźnią na ministranta, plemniki ustaw dewianta.

Te krzyże szpitalnej sali i medycy tak mali!

Przy nadziei może w domu.
W szpitalach uratują.
Nie przyjdzie do głowy nikomu.
Że modlitewni główkują.

Modlitewny natchniony.
Nachapie się z nieszczęścia.
Feudalnie ułożony.
Z pogrzebów i poczęcia.

Rodzić, pochować z księdzem.
Oddać zboczonej ochronce.
Życie zmaluje pędzlem.
Pod sutanną stojące.

Obłuda wsparta posadą.
Na państwowym, budżecie.
Z nienawiści ogładą.
Macie co wybierzecie.

Na wiedzę - wykształciuchy.
Prawo, to boża wola.
Lemingi i komuchy.
Religia od przedszkola.

Prokuratura partyjna.
Jak u hitlerowców.
Przypomina Stalina.
Krzyże na naukowców.

Sędziów jeszcze ostańce.
Co nie ulegli doktrynie.
Zdrowaśki dają różańce.
Przy żłóbku obłudy świnie.

Dlatego ciężarna ginie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 listopada 2022r. o 22:33
Horus napisał(a): jak sam nisko upadłeś uznając wszystkich oponentów za lewaków?...;D

A jak inaczej nazwać lewaka? Skoro się wstydzisz być lewakiem to nie wyglaszaj lewackich "prawd".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fanatyk Chin niezalogowany
29 listopada 2022r. o 22:44
Wy nie zajmujcie się pierdołami, tylko wy rosyjskie cipki zacznijcie sprzątać 海参崴 oraz całą Syberię przed powrotem tych miejsc do Wielkiej Chińskiej Republiki Ludowej. Wasza tchórzliwa rosyjska pseudo armia nie ma szans w starciu z Wielkimi Chinami, jesteście słabi i możecie Chińczykom buty czyścić co najwyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofja katoliczka niezalogowany
30 listopada 2022r. o 6:56
Tytoniu , ja w kwestii czysto formalnej: kościół uznaje człowieka za świętego zgodnie z określoną procedurą, której częścią jest uznanie cudów dokonanych za pośrednictwem ww. Czy jest też procedura odwrotna, zdjęcia świętego Jana Pawła z ołtarzy, gdyż okazało się, że za życia przyczyniał się do popełniania przestępstw pedofili przez swych podwładnych? Co wówczas z cudami? Czy one też podlegają odwołaniu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
30 listopada 2022r. o 7:44
~~Zofja katoliczka napisał(a): Tytoniu , ja w kwestii czysto formalnej: kościół uznaje człowieka za świętego zgodnie z określoną procedurą, której częścią jest uznanie cudów dokonanych za pośrednictwem ww. Czy jest też procedura odwrotna, zdjęcia świętego Jana Pawła z ołtarzy, gdyż okazało się, że za życia przyczyniał się do popełniania przestępstw pedofili przez swych podwładnych? Co wówczas z cudami? Czy one też podlegają odwołaniu?

Świętość to nie order, który można nadać lub odebrać. Ją się po prostu stwierdza. Aby można było ją stwierdzić, przeprowadza się skomplikowany proces beatyfikacyjny. Wśród świętych jest wielu takich, którym zdarzało się grzeszyć. Może właśnie dlatego tak ważne są cudy, które się stają za wstawiennictwem świętego. Świadczą one o tym, że Bóg dopuścił go do siebie. A skro Bóg uznał kogoś za godnego, to jak my maluczcy możemy uznawać inaczej?
Poza uznanymi świętymi, jest też wielu, których świętości nie zbadano, co nie znaczy, że dziś nie są blisko Boga. Może miałaś "świętą" babcię? Poproś ją o wstawiennictwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_kalifat niezalogowany
30 listopada 2022r. o 22:53
"Mój oprawca wytypował mnie w konfesjonale"

"W trakcie spowiedzi drapieżca zbiera informację na temat sytuacji rodzinnej ofiary. Ją samą poznaje przy okazji spowiedzi rodziców"

— opisuje Nowak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don Stanislao niezalogowany
1 grudnia 2022r. o 6:22
O byłym już proboszczu z wielkopolskiej Trzcinicy zrobiło się głośno, gdy wyciekły jego nagie zdjęcia. Fotki zrobił sobie sam ksiądz i wysłał kobiecie, z którą łączyła go intymna relacja. Stoi na nim przed lustrem, tak jak go Pan Bóg stworzył. Zdjęcia ujrzeli parafianie. Mówi się, że w okolicy widział je każdy. Zobaczył je również biskup kaliski, który mianował ks. Wiesława proboszczem w Gądkowicach. Szybko jednak cofnął dekret. Ksiądz nie zdążył nawet do nowej parafii przyjechać.

Skompromitowany duchowny postanowił wziąć odwet na tych, którzy zrujnowali jego plany objęcia nowego probostwa. Poszedł na policję i zgłosił naruszenie. Policja wszczęła dochodzenie w sprawie rozpowszechniania nagich zdjęć księdza bez jego zgody. Sprawą zajęła się prokuratura. Ze względu na dobro sprawy organy ścigania nie chcą komentować postępów w śledztwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SZOK w PSZOK w Bolesławcu!