Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brązoworuda Irga niezalogowany
4 września 2023r. o 20:07
Ja jestem normalny, ale świat oszalał. Wystarczy poczytać, a nawet lewacka Wikipedia pisze o liberalnym stosowaniu klauzuli zdrowia psychicznego https://pl.wikipedia.org/wiki/Aborcja_w_Hiszpanii
Wszystko co kobieta wymyśli jest akceptowane jako "przyczyny psychiczne".
A propozycje zabijania dzieci tuż przed narodzeniem są cały czas obecne w Polsce. Czy to jest normalne?
https://dorzeczy.pl/opinie/474054/aborcja-do-9-miesiaca-aborcyjny-dream-team-szokuje.html
Lepiej nawet, bo proponuje się już także w Polsce "aborcję pourodzeniową" czyli zabicie narodzonego dziecka.
https://www.rp.pl/plus-minus/art985321-czlowieczenstwo-wedlug-wandy-nowickiej

To kto tu jest nienormalny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Winnik niezalogowany
4 września 2023r. o 20:15
ja jestem...
dlatego to co tu wklejasz uważam za skrajny idio.ty.zm...
nikt normalny nie poprze aborcji poza pewnymi terminami jakie wyznacza prawo...
''aborcja pourodzeniowa''?
człowieku...to jest morderstwo
a jeśli ty to nazwiesz jakąś ''aborcją pourodzeniową '' to jesteś idio.tą....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Pietruszka niezalogowany
4 września 2023r. o 20:52
~~Szarawozielony Winnik napisał(a): ja jestem...
dlatego to co tu wklejasz uważam za skrajny idio.ty.zm...
nikt normalny nie poprze aborcji poza pewnymi terminami jakie wyznacza prawo...
''aborcja pourodzeniowa''?
człowieku...to jest morderstwo
a jeśli ty to nazwiesz jakąś ''aborcją pourodzeniową '' to jesteś idio.tą....;D


Powiedz to lewicowym aktywistom, a nie mi. To ich pomysły aborcja do 9 miesiąca ciąży, to ich pomysłem jest aborcja pourodzeniowa. To kto tu jest idiotą ?
I zastanów się nad sobą - od kiedy zaczyna się człowiek? Od 1 dnia, 1 tygodnia, 12 tygodnia? A jak nie znasz odpowiedzi to dlaczego uważasz, że 12-tygodniowe dziecko można zabić, a 13-tygodniowe już nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Winnik niezalogowany
4 września 2023r. o 21:09
~~Jasnolawendowa Pietruszka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarawozielony Winnik napisał(a): ja jestem...
dlatego to co tu wklejasz uważam za skrajny idio.ty.zm...
nikt normalny nie poprze aborcji poza pewnymi terminami jakie wyznacza prawo...
''aborcja pourodzeniowa''?
człowieku...to jest morderstwo
a jeśli ty to nazwiesz jakąś ''aborcją pourodzeniową '' to jesteś idio.tą....;D


Powiedz to lewicowym aktywistom, a nie mi. To ich pomysły aborcja do 9 miesiąca ciąży, to ich pomysłem jest aborcja pourodzeniowa. To kto tu jest idiotą ?
I zastanów się nad sobą - od kiedy zaczyna się człowiek? Od 1 dnia, 1 tygodnia, 12 tygodnia? A jak nie znasz odpowiedzi to dlaczego uważasz, że 12-tygodniowe dziecko można zabić, a 13-tygodniowe już nie?


a dlaczego od ''1 dnia, 1 tygodnia, 12 tygodnia''.? przecież piszesz że w 12 tygodniu...
a skoro tak to od tego momentu wypłacać 500+ a nie od urodzenia...

..co znaczy ''zaczyna się człowiek''? ...zacząć to można montowanie samochodu na taśmie lub żelazka...

''dlaczego uważasz, że 12-tygodniowe dziecko można zabić, a 13-tygodniowe już nie?''

nie manipuluj...nie zabić a abortować...
a abortować można nawet płód kilku lub kilkunastotygodniowy jeśli płód ma nieuleczalne wady lub kiedy to zagraża zdrowiu lub życiu kobiety...
tak mówi prawo...
rzeczywistość jest inna bo my nie żyjemy w państwie prawa a w ''klechistanie '' gdzie biskup robi tu za ''autorytet''

szkoda mi dla ciebie czasu więc wrócę do książki a ty pieprz tu dalej te swoje kocopoły o jakiejś ''aborcji pourodzeniowej''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Pietruszka niezalogowany
4 września 2023r. o 21:24
~~Szarawozielony Winnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnolawendowa Pietruszka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szarawozielony Winnik napisał(a): ja jestem...
dlatego to co tu wklejasz uważam za skrajny idio.ty.zm...
nikt normalny nie poprze aborcji poza pewnymi terminami jakie wyznacza prawo...
''aborcja pourodzeniowa''?
człowieku...to jest morderstwo
a jeśli ty to nazwiesz jakąś ''aborcją pourodzeniową '' to jesteś idio.tą....;D


Powiedz to lewicowym aktywistom, a nie mi. To ich pomysły aborcja do 9 miesiąca ciąży, to ich pomysłem jest aborcja pourodzeniowa. To kto tu jest idiotą ?
I zastanów się nad sobą - od kiedy zaczyna się człowiek? Od 1 dnia, 1 tygodnia, 12 tygodnia? A jak nie znasz odpowiedzi to dlaczego uważasz, że 12-tygodniowe dziecko można zabić, a 13-tygodniowe już nie?

a dlaczego od ''1 dnia, 1 tygodnia, 12 tygodnia''.? przecież piszesz że w 12 tygodniu...
a skoro tak to od tego momentu wypłacać 500+ a nie od urodzenia...

..co znaczy ''zaczyna się człowiek''? ...zacząć to można montowanie samochodu na taśmie lub żelazka...

''dlaczego uważasz, że 12-tygodniowe dziecko można zabić, a 13-tygodniowe już nie?''

nie manipuluj...nie zabić a abortować...
a abortować można nawet płód kilku lub kilkunastotygodniowy jeśli płód ma nieuleczalne wady lub kiedy to zagraża zdrowiu lub życiu kobiety...
tak mówi prawo...
rzeczywistość jest inna bo my nie żyjemy w państwie prawa a w ''klechistanie '' gdzie biskup robi tu za ''autorytet''

szkoda mi dla ciebie czasu więc wrócę do książki a ty pieprz tu dalej te swoje kocopoły o jakiejś ''aborcji pourodzeniowej''



Poziom ogłupienia społeczeństwa jest przerażający. I widać to coraz częściej, niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina i koledzy mafiozi niezalogowany
4 września 2023r. o 22:47
Bąkiewicz dostał "nakaz wyjazdu" z Radomia. Poseł KO przyniósł znak https://wiadomosci.wp.pl/bakiewicz-dostal-nakaz-wyjazdu-z-radomia-posel-ko-przyniosl-znak-6938017357236832a

Jeśli Polacy zagłosują na bąkiewicza to naprawdę sięgnęliśmy dna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Kufea niezalogowany
5 września 2023r. o 12:13
~~TW bablina i koledzy mafiozi napisał(a): Bąkiewicz dostał "nakaz wyjazdu" z Radomia. Poseł KO przyniósł znak https://wiadomosci.wp.pl/bakiewicz-dostal-nakaz-wyjazdu-z-radomia-posel-ko-przyniosl-znak-6938017357236832a

Jeśli Polacy zagłosują na bąkiewicza to naprawdę sięgnęliśmy dna.


POLACY na pewno na tego typa nie zagłosują ale pisdzielce, nacjonaliści, faszyści i inne takie typy mogą do reszty zgłupieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mejza uzdrowiciel chorych dziecl niezalogowany
6 września 2023r. o 5:08
Aborcja nie może być prawnie dopuszczona z powodu występowania u matki zaburzeń psychicznych – czytamy w Stanowisku Zespołu Ekspertów KEP ds. Bioetycznych w sprawie dopuszczalności aborcji w oparciu o przesłankę zdrowia psychicznego.
Kiedyś myślałem, że Kościół słowem bożym przekonuje swoich wiernych do życia zgodnie z przykazaniami. Ale biskupi w skuteczność Ewangelii i kościelnych przykazań nie bardzo wierzą i wolą wymuszać odpowiednie zachowania wiernych przepisami kodeksu karnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza