Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~jadzia niezalogowany
30 września 2023r. o 8:10
~~zawsze dziewica napisał(a): Ksiądz, który w Dąbrowie Górniczej zorganizował imprezę z męską prostytutką, wydał oświadczenie. "To uderzenie w Kościół"
To uderzenie w Kościół św. Jana Pawła 2, Maryi Królowej Polski i Jezusa Chrystusa Króla.To tak, jak z Kaczyńskim, pytanie o kopertę z łapówką dla księza, to uderzenie w Polskę.

Przecież to ewidentna wina wiernych, bo to chyba oni po policję zadzwonili.
Poza tym gdyby wierni więcej na tacę dawali, to by księży było stać na więcej prostytutek i tej jednej by nie zajeździli.


W zdrowym ciele święty duch. Strefy wolne od LGBT w całej Polsce wprowadzali a na plebanii geja w sutannie sobie trzymali! A frajery dalej będą na kolanach przynosić swoje ciężko zarobione pieniądze. Przecież takie gejowskie i pedofilskie szambo jest na każdej plebanii.
Taka jest Polska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
30 września 2023r. o 8:52
Skandal z homoseksualną orgią na plebanii parafii pw. Najświętszej Marii Panny Anielskiej w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie) to tylko ostatni akt degrengolady, która toczy sosnowiecką diecezję zarządzaną przez bpa Grzegorza Kaszaka. Niedawno został tam zamordowany ksiądz, a inny popełnił samobójstwo, zaś wcześniej jednego z rektorów sosnowieckiego seminarium przyłapano w gejowskim darkroomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Firletka niezalogowany
30 września 2023r. o 18:18
Kler jest do dupy. Dosłownie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
1 października 2023r. o 6:00
W ciągu 10 lat Kościół Katolicki w Polsce utracił 7 mln wiernych. Te szokujące dane / a większość przypada na lata rządów PiS/ podał GUS. Po ostatnich fajerwerkach w Dąbrowie Górniczej może być tylko gorzej.
Czarny ma szklarniowe warunki do prowadzenia ewangelizacji w Polsce. Fundusz z budżetu, religie w szkołach, kościoły a i tak co mogli to zepsuli. Partacze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niezalogowany
1 października 2023r. o 15:47
Mordawiecki w Katowicach- .Platforma chce zniszczyć wizerunek Jana Pawła II. Mają już gotowe filmy, które chcą odpalić po wyborach. Brońmy naszego kochanego Papieża. Oni teraz przycichli, ale chcą plugawić jego imię.

To wręcz nieprawdopodobne jak silnie polityka deprawuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Auslander Jurek niezalogowany
2 października 2023r. o 18:14
Abp Gądecki o osobach homoseksualnych. "Powinny żyć w całkowitej wstrzemięźliwości seksualnej"
— Akty homoseksualne są grzechem; są sprzeczne z prawem naturalnym, w związku z tym w żadnym wypadku nie będą mogły zostać przez Kościół katolicki zaaprobowane — powiedział Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.


To się szczerbaty dziad wkurzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Rabarbar niezalogowany
2 października 2023r. o 18:50
~~Auslander Jurek napisał(a): Abp Gądecki o osobach homoseksualnych. "Powinny żyć w całkowitej wstrzemięźliwości seksualnej"
— Akty homoseksualne są grzechem; są sprzeczne z prawem naturalnym, w związku z tym w żadnym wypadku nie będą mogły zostać przez Kościół katolicki zaaprobowane — powiedział Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.


To się szczerbaty dziad wkurzy.A celibat jest zgodny z prawem naturalnym ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Szparag niezalogowany
2 października 2023r. o 18:58
;D
a czy to ''świeccy'' wymyślili celibat? ;D
to przecież w Trydencie uznano celibat ważniejszy od małżeństwa...;D

a tak na marginesie ...celibat wpisano w kanon prawa kanonicznego w 1917 roku...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.