Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~złodziej z Torunia niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 11:41
Zgodnie z prawem kanonicznym w piątek 16 sierpnia katolicy powinni powstrzymać się od spożywania potraw mięsnych.
Pamiętajcie, że biskupi też poszczą za wasze zbawienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 12:58
~~złodziej z Torunia napisał(a): Zgodnie z prawem kanonicznym w piątek 16 sierpnia katolicy powinni powstrzymać się od spożywania potraw mięsnych.
Pamiętajcie, że biskupi też poszczą za wasze zbawienie.



A co te kruchtowe tematy mogą obchodzić czytelników tego portalu ?
Obecni tutaj, to w większości osoby będące co najmniej daleko od kościoła, a w sporej części wręcz niewierzące. Mnie jest najzupełniej obojętne, jaki jest dzień tygodnia, jeśli idzie o spożywania czegokolwiek. Ryby i łazanki potrafię jeść w niedzielę, a akurat na jutro przed chwilą skończyłem robić gulasz, wcale nie wegetariański. Teraz sobie dochodzi, żeby jutro kubki smakowe zwariowały. Założyłbym się, że gdyby jakiś biskup to powąchał, dyspensy by udzielił również sobie.
Oglądając dowolne zdjęcie biskupa, widzę, że dziewięciu na dziesięciu nie żywi się korzonkami, a wręcz przeciwnie - nieobce jest im mięso i inne uciechy stołu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Tygrysówka niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 14:22
W dupie mam zakazy czy nakazy biskupie co i kiedy mam jeść.
G.....no to obchodzi tych zakłamanych sukienkowych purpuratów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia z rady parafialnej niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 16:05
~~Złocistożółta Tygrysówka napisał(a): W dupie mam zakazy czy nakazy biskupie co i kiedy mam jeść.
G.....no to obchodzi tych zakłamanych sukienkowych purpuratów.


Grzeszysz synu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pis to zdrajcy i oszuści niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 17:01
pisowce kradną ale się modlą. O to żeby nie trafić za kratki !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Tygrysówka niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 19:31
~~Zofia z rady parafialnej napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistożółta Tygrysówka napisał(a): W dupie mam zakazy czy nakazy biskupie co i kiedy mam jeść.
G.....no to obchodzi tych zakłamanych sukienkowych purpuratów.


Grzeszysz synu.


Grzech to jest kraść i gwałcić małolatów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 5:51
Pierwszą rzeczą jaką nauczyłem się o Bogu, to to, że On ciągle potrzebuje pieniędzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 14:09
"Gwałciliśmy głuche dzieci - było nas co najmniej dziesięciu. Wybieraliśmy te bezbronne, najdelikatniejsze, które nie umiały się bronić i nie rozumiały tego co im robiliśmy. Jednemu prawie wyrwałem prącie" - to nie spowiedź rosyjskiego zbrodniarza, ale włoskiego księdza pedofila.

Każde dziecko dostaje od Boga, w pakiecie powitalnym, grzech pierworodny.
Co prawda, rodzice mogą go zneutralizować poprzez wykupienie odpowiedniego obrzędu u kapłanów, ale ci, którzy tego tego nie zrobią, mają zapowiedziane, że ich dzieci będą miały przekupczyne.

Chore, nie?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.