Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapalili znicze przed Sądem Rejonowym
~~ niezalogowany
17 lipca 2017r. o 16:32
~~tfu kłamco napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Nie strasz ,nie strasz bo napisał(a): bo nie wystarczy ci z tych 500 srebrników na pampersy
Jak widzę nie ustajesz w "monitorowaniu" i zapewne już wysłałeś kilka donosików
Wysyłaj piotrowiczowi lub zbyniowi ,oni mają doświadczenie w donoszeniu więc wyślesz swoim

Teraz PO donosi do UE, ale nie doniesie.


Jak na katolika przystało,łżesz jak pies;
PiS zwykle skarżył się na polskie władze, korzystając z wysłuchań publicznych w europarlamencie. Każdego miesiąca są ich dziesiątki, są zwykle organizowane przez poszczególne komisje, ale do ich urządzenia mają prawo także europosłowie oraz grupy polityczne. W praktyce sprowadza się to do udostępnienia im jednej z sal i wsparcia organizacyjnego.

Grudzień 2010, styczeń 2011, marzec 2012

Zaczęło się od Smoleńska. Po pierwszym wysłuchaniu w 2010 r. nie zyskała poparcia PE propozycja Antoniego Macierewicza w sprawie debaty na temat śledztwa po katastrofie. Wniosek w tej sprawie złożył europoseł Michał Kamiński z Polska Jest Najważniejsza (obecnie poseł PO). - Będę starał się ich przekonać, że sprawa nie ma charakteru politycznej rozgrywki ani propagandowych działań, ale jest aktem, który ma dać polskim obywatelom poczucie, że w sytuacji, w której czują, że procedury zawodzą na poziomie naszego kraju, UE jest w stanie wkroczyć w tę dyskusję - mówił Kamiński.

W 2011 r. europosłowie PiS rozwiesili w budynku europarlamentu zdjęcia mające udowodnić, że Rosjanie zniszczyli wrak tupolewa, by utrudnić zbadanie przyczyn katastrofy. Także w 2011 r. PiS zaprezentował w Brukseli pierwszą część "białej księgi" na temat katastrofy.

- Do katastrofy doszło w powietrzu na skutek świadomego działania osób trzecich - powtarzał Antoni Macierewicz w PE w marcu 2012 r. - Działamy w opozycji do państwa polskiego. Parlament Europejski jest tak skonstruowany, że raczej stanie po stronie państwa polskiego niż po naszej. Ale trzeba próbować - mówił po spotkaniu prof. Ryszard Legutko z PiS, wiceszef grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, do której należy PiS.

Czerwiec 2012

Trzy miesiące później PiS bronił w Brukseli Telewizji Trwam. Jak mówił jeszcze przed tym wydarzeniem szef PiS w Gdańsku i koordynator akcji Andrzej Jaworski, organizatorzy chcą poinformować o dyskryminacji katolickich mediów w Polsce. PiS zorganizował demonstrację na placu pod siedzibą PE. Solidarna Polska z europosłem Zbigniewem Ziobrą na czele urządziła w PE wysłuchanie publiczne. - Trudno mówić o pluralizmie, jeśli jedynej stacji katolickiej nie wpuszcza się na multipleks - mówił Ziobro.

Grudzień 2014

"Nieprawidłowości w wyborach samorządowych jako zagrożenie dla demokracji" - tak brzmiał tytuł wysłuchania publicznego zorganizowanego przez PiS w grudniu 2014 r. - Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce - mówił Ryszard Czarnecki, europoseł PiS. - Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód - przestrzegał. Krzysztof Szczerski podkreślał, że do nieprawidłowości doszło w kraju, w którym rządzą partie uważające się za proeuropejskie.

Sierpień 2015

- Panie prezydencie, sądzę, że ludzie dlatego mnie wybrali, bo głośno powiedziałem i nazwałem sprawy po imieniu: niestety Polska nie jest dziś krajem, o którym można by powiedzieć, że jest państwem sprawiedliwym, sprawiedliwym dla swoich obywateli, że jest państwem, w którym obywatele traktowani są równo - mówił prezydent Andrzej Duda w rozmowie z prezydentem Niemiec Joachimem Gauckiem pod koniec sierpnia 2015 r. w Berlinie.

- Pan prezydent prowadzi polskie sprawy i dba o polskie interesy za granicą - komentował szef Kancelarii Prezydenta Krzysztof Szczerski.

KŁAMSTWO !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lipca 2017r. o 17:57
~~ napisał(a):
~~Narażasz się brachu napisał(a): Zaraz ...y napiszą że łżesz ,że to artykuł z Onetu albo z wyborczej a tak w ogóle to brak źródła

I oczywiście jesteś zdrajcą , ruskim trolem i powinieneś wypie....do Korei

Mozesz to odniesc tez do siebie samego.


to mi się najbardziej spodobało i ja też chcę :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 lipca 2017r. o 18:00
falco napisał(a): to mi się najbardziej spodobało i ja też chcę :D

ty juz nalezysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~demo niezalogowany
17 lipca 2017r. o 18:01
~~Zico napisał(a): Wieczny odpoczynek racz im dać panie. :P :P



:D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lipca 2017r. o 18:06
~~ napisał(a):
falco napisał(a): to mi się najbardziej spodobało i ja też chcę :D

ty juz nalezysz.


:D
dlatego jest mi dobrze a tobie strach odbiera rozum ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 lipca 2017r. o 19:10
falco napisał(a):
~~ napisał(a):
falco napisał(a): to mi się najbardziej spodobało i ja też chcę :D

ty juz nalezysz.


:D
dlatego jest mi dobrze a tobie strach odbiera rozum ...

tobie juz odebral, dlatego jest ci dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rico niezalogowany
17 lipca 2017r. o 19:11
~~ napisał(a):
~~tfu kłamco napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Nie strasz ,nie strasz bo napisał(a): bo nie wystarczy ci z tych 500 srebrników na pampersy
Jak widzę nie ustajesz w "monitorowaniu" i zapewne już wysłałeś kilka donosików
Wysyłaj piotrowiczowi lub zbyniowi ,oni mają doświadczenie w donoszeniu więc wyślesz swoim

Teraz PO donosi do UE, ale nie doniesie.


Jak na katolika przystało,łżesz jak pies;
PiS zwykle skarżył się na polskie władze, korzystając z wysłuchań publicznych w europarlamencie. Każdego miesiąca są ich dziesiątki, są zwykle organizowane przez poszczególne komisje, ale do ich urządzenia mają prawo także europosłowie oraz grupy polityczne. W praktyce sprowadza się to do udostępnienia im jednej z sal i wsparcia PRAWDA!
organizacyjnego.

Grudzień 2010, styczeń 2011, marzec 2012

Zaczęło się od Smoleńska. Po pierwszym wysłuchaniu w 2010 r. nie zyskała poparcia PE propozycja Antoniego Macierewicza w sprawie debaty na temat śledztwa po katastrofie. Wniosek w tej sprawie złożył europoseł Michał Kamiński z Polska Jest Najważniejsza (obecnie poseł PO). - Będę starał się ich przekonać, że sprawa nie ma charakteru politycznej rozgrywki ani propagandowych działań, ale jest aktem, który ma dać polskim obywatelom poczucie, że w sytuacji, w której czują, że procedury zawodzą na poziomie naszego kraju, UE jest w stanie wkroczyć w tę dyskusję - mówił Kamiński.

W 2011 r. europosłowie PiS rozwiesili w budynku europarlamentu zdjęcia mające udowodnić, że Rosjanie zniszczyli wrak tupolewa, by utrudnić zbadanie przyczyn katastrofy. Także w 2011 r. PiS zaprezentował w Brukseli pierwszą część "białej księgi" na temat katastrofy.

- Do katastrofy doszło w powietrzu na skutek świadomego działania osób trzecich - powtarzał Antoni Macierewicz w PE w marcu 2012 r. - Działamy w opozycji do państwa polskiego. Parlament Europejski jest tak skonstruowany, że raczej stanie po stronie państwa polskiego niż po naszej. Ale trzeba próbować - mówił po spotkaniu prof. Ryszard Legutko z PiS, wiceszef grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, do której należy PiS.

Czerwiec 2012

Trzy miesiące później PiS bronił w Brukseli Telewizji Trwam. Jak mówił jeszcze przed tym wydarzeniem szef PiS w Gdańsku i koordynator akcji Andrzej Jaworski, organizatorzy chcą poinformować o dyskryminacji katolickich mediów w Polsce. PiS zorganizował demonstrację na placu pod siedzibą PE. Solidarna Polska z europosłem Zbigniewem Ziobrą na czele urządziła w PE wysłuchanie publiczne. - Trudno mówić o pluralizmie, jeśli jedynej stacji katolickiej nie wpuszcza się na multipleks - mówił Ziobro.

Grudzień 2014

"Nieprawidłowości w wyborach samorządowych jako zagrożenie dla demokracji" - tak brzmiał tytuł wysłuchania publicznego zorganizowanego przez PiS w grudniu 2014 r. - Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce - mówił Ryszard Czarnecki, europoseł PiS. - Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód - przestrzegał. Krzysztof Szczerski podkreślał, że do nieprawidłowości doszło w kraju, w którym rządzą partie uważające się za proeuropejskie.

Sierpień 2015

- Panie prezydencie, sądzę, że ludzie dlatego mnie wybrali, bo głośno powiedziałem i nazwałem sprawy po imieniu: niestety Polska nie jest dziś krajem, o którym można by powiedzieć, że jest państwem sprawiedliwym, sprawiedliwym dla swoich obywateli, że jest państwem, w którym obywatele traktowani są równo - mówił prezydent Andrzej Duda w rozmowie z prezydentem Niemiec Joachimem Gauckiem pod koniec sierpnia 2015 r. w Berlinie.

- Pan prezydent prowadzi polskie sprawy i dba o polskie interesy za granicą - komentował szef Kancelarii Prezydenta Krzysztof Szczerski.

KŁAMSTWO !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rico niezalogowany
17 lipca 2017r. o 19:16
~~Runo leśne napisał(a): PiS to hańba i zdrada Polski
Runo leśne to nic!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza