Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapalili znicze przed Sądem Rejonowym
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 8:08
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): jak dotrze, że twój rząd ma cię w doopie to będziesz głośniej kwiczał od tych odrywanych :)

Ty juz miales taki rzad. Chcesz powrotu bo lubisz byc w d....pie.


lubię być wolnym a nie karanym za wszystko pisokatolikiem...sorki ale mam takich od wartości chrześcijańskich głęboko w poważaniu...od czwartku planuje gdzie się nawalić, niedziela do kościoła- oczywiście żona kieruje bo on ma promile a potem łazi z piwem bo się kuruje na poniedziałek...

wy nie macie żadnych wartości :) ten mały nawet nie szanuje słów swojego brata a tak niby za nim płacze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hodowca niezalogowany
18 lipca 2017r. o 8:12
Kwiczą dziady liberalno lewackie tylko dlatego że PiS chce zachować wartości narodowe i katolickie. Kwiczą bo nie żyją z tymi wartościami. I tylko dlatego kwiczą. Gdyby PiS tego nie miał na sztandarach to te dziady siedziały by cicho. To nie jest walka z PiS, to walka z naszą kulturą. Podobni, na zachodzie doprowadzają te kraje do ruiny ramię w ramię z tęczowymi i islamistami. To jest klucz do zrozumienia ich kwiku. Proste pytanie: ilu z nich jest praktykującymi katolikami? Macie swoją odpowiedź....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prawak niezalogowany
18 lipca 2017r. o 8:21
~~hodowca napisał(a): Kwiczą dziady liberalno lewackie tylko dlatego że PiS chce zachować wartości narodowe i katolickie. Kwiczą bo nie żyją z tymi wartościami. I tylko dlatego kwiczą. Gdyby PiS tego nie miał na sztandarach to te dziady siedziały by cicho. To nie jest walka z PiS, to walka z naszą kulturą. Podobni, na zachodzie doprowadzają te kraje do ruiny ramię w ramię z tęczowymi i islamistami. To jest klucz do zrozumienia ich kwiku. Proste pytanie: ilu z nich jest praktykującymi katolikami? Macie swoją odpowiedź....


Zawsze jak czytam takich zwolenników PiS, to zastanawiam się nad tym czy PiS się ich nie wstydzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hodowca niezalogowany
18 lipca 2017r. o 8:35
Prawaku, a dziecko do chrztu przezornie dałeś? W kościele raz do roku z koszyczkiem był? Odpuść sobie wstyd, hipokryto. Ktoś wam musi prawdę powiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 8:40
~~hodowca napisał(a): Prawaku, a dziecko do chrztu przezornie dałeś? W kościele raz do roku z koszyczkiem był? Odpuść sobie wstyd, hipokryto. Ktoś wam musi prawdę powiedzieć.


Prawda wg. PiS, żartujesz sobie, co krok to kłamstwo,żerowanie na uczuciach ludzi i traktowanie Polaków jak bezrozumnych idiotów, jak Tobie to pasuje do dalej tak jęcz, katolicyzm? widać to po zachowaniu posłów i zwolenników PiS, chyba tylko na mszy w niedzielę ,bo potem nic wspólnego z wartościami chrześcijańskimi ,nawet czytając wypowiedzi Was ,nazywających się patriotami,katolikami,ale tylko we własnym mniemaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 8:41
~~hodowca napisał(a): Prawaku, a dziecko do chrztu przezornie dałeś? W kościele raz do roku z koszyczkiem był? Odpuść sobie wstyd, hipokryto. Ktoś wam musi prawdę powiedzieć.


A TY hodowca LUSTRO W DOMU MA ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hodowca niezalogowany
18 lipca 2017r. o 8:50
Ja święty nie jestem i grzeszę. To też grzech, ale ktoś musi wam w końcu prawdę powiedzieć. Padło na mnie. Jezus też pogonił batem przekupy ze świątyni. Wg was chcrzescijanie maja siedzisz cicho, albo w ogóle się nie odzywać, bo jak się odezwą to zaraz padają takie argumenty jak wasze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 8:56
~~hodowca napisał(a): Ja święty nie jestem i grzeszę. To też grzech, ale ktoś musi wam w końcu prawdę powiedzieć. Padło na mnie. Jezus też pogonił batem przekupy ze świątyni. Wg was chcrzescijanie maja siedzisz cicho, albo w ogóle się nie odzywać, bo jak się odezwą to zaraz padają takie argumenty jak wasze.


według ciebie prawo głosu i wyłączną rację mają ci "chrześcijanie" odprawiający msze na ulicy :) ??

toś błysnął...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.