Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwie ustawy zawetowane!
~~Vol co niezalogowany
24 lipca 2017r. o 16:37
My przyjedziemy.A Wy to ciąg dalszy zamiast przyjść to wolicie klawiaturą stukać i być przed monitorem komputera cwaniak i kozak.jak tak to wpadnijcie przed 20:00 bo chcę zobaczyć wasze buzki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lipca 2017r. o 16:41
~~Humorek napisał(a): Dzis pod sadem widzialem Sasa i kurdupla "przydupasa" ,
juz wasze mordki zakonotowalem , zadnemu dzien dobry nie powiem ,dziadek- placzek stracil u mnie wszystkie zlecenia na naprawe dachow.


Ty człowieku najpierw do szkoły,naucz się poprawnie pisać !! ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Misio niezalogowany
24 lipca 2017r. o 16:50
Tak myślę, że zachowując wszelkie proporcje, to ofensywa PIS-u miała dzisiaj swój Stalingrad...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SZERYF INTERNETÓW RADZI niezalogowany
24 lipca 2017r. o 17:00
Roman Giertych: List do prezesa PiS po podwójnym wecie prezydenta
"Szanowny Panie Prezesie! Przed chwilą dowiedziałem się o okropnej zdradzie, która spotkała Pana i pańską partię. Prezydent RP przyłączył się do puczu zdradzieckich mord i kanalii, które od tygodnia spacerowały w celu obalenia rządu tysiącletniej Polski. Wiem, że jak Pan już się obudzi, to nie będzie Pan miał dzisiaj dobrego dnia (nie zawsze jest ten dzień, w którym człowiek się dowiaduje, że jego zamach stanu się nie udał), ale od czego jest Pana wypróbowany przyjaciel, czyli ja. W takiej chwili potrzebuje Pan dobrej rady jak nigdy wcześniej.
Roman Giertych: List do prezesa PiS po podwójnym wecie prezydenta
(East News)

Otóż moja rada jest prosta. Należy przeforsować ustawę o wygaszeniu funkcji Prezydenta!"

https://opinie.wp.pl/roman-giertych-list-do-prezesa-pis-po-podwojnym-wecie-prezydenta-6147663476029057a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lipca 2017r. o 17:19
jeżeli romek giertych jest dla ciebie autorytetem to ci szczerze współczuje ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ongiś niezalogowany
24 lipca 2017r. o 17:22
targowica świętuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lipca 2017r. o 17:25
~~ongiś napisał(a): targowica świętuje.


,,Zamknij mordę''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 lipca 2017r. o 17:29


:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza