Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Śnieżnobiały Szarłat niezalogowany
31 lipca 2019r. o 22:28
Opozycja postanowiła stanąć na czele " Krucjaty homoseksualistów" "Rząd ma obowiązek chronić dzieci przed agresją totalitarystów spod znaku LGBT", czyli kto wspiera PiS w walce z homozłem" .
Palikot do LGBT: „Dać się pobić to zwycięstwo”. O agresji w drugą stronę nie wspomina !

Trans-agresja: celebryta LGBT miał grozić nastolatce : https://www.pch24.pl/trans-agresja--celebryta-lgbt-mial-grozic-nastolatce,59628,i.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 lipca 2019r. o 22:58
~~Śnieżnobiały Szarłat napisał(a): Zapomniałem, Ty jesteś nie wierzący , popierasz LGBT więc nie musisz mieć zasad! . Nie musisz też wiedzieć co to znaczy postępować w zgodzie z własnymi przekonaniami. Wystarczy, że wpadnie pare groszy a można wykonać zlecenia księdza na którego tak plujesz w swoich postach . Dyskutowałeś z nim na temat twoich przekonań co do księży oraz przemyśleń na podstawie filmu "kler" czy w sposób pełen uległości wykonywałeś zadania mocodawcy ?


ależ pierdzielisz ...
gdzie jedno moje słowo że jestem niewierzący ( co nie znaczy że tak może być )
zawsze piszę o sobie ''antyklerykał '' i tak jest ale dla ciebie jak widzę to i tak ''czarna magia''
owszem -popieram ruch LGBT bo byłem i jestem za prawdziwą równością wobec obowiązującego prawa ...
wykonywać zlecenie dla księdza jest dla mnie równie poważne jak wykonywać podobne dla szwaczki z Badera
piszesz pierdoły nie wiedząc co piszesz ...
nie ''pluję '' na księdza zarówno tego z Kotlisk jak na innych ale będę ''wieszał psy '' na każdym z jego kolegów po fachu dopuszczających się aktów pedofilii ...
czy z nim dyskutowałem o filmie?...wtedy ten film był dopiero nagrywany ale ...

ksiądz -o ile pamiętam Artur- jest (chyba jeszcze jest ) kapelanem kibiców Zagłębia Lubin...czy również kiboli zapytaj go sam ...;)
nawiasem mówiąc dostałem od niego dwa klubowe szaliki w barwach Lubina ...
przekazałem je do licytacji podczas ostatniego WOŚP-u

i przestań pierdzielić coś o ''mocodawcy'' bo chyba nie wiesz co piszesz ...zleceniodawcy'' odpowiada prawdzie ...

:)

jeszcze ci coś wyjaśnić bo widzę że nie bardzo ''łapiesz'' ;)


Dopisane 31.07.2019r. o godz. 22:58:

~~Śnieżnobiały Szarłat napisał(a): Falco, wzywam do dyskusji :-) i ponawiam :
Obraz jakie zasady funkcjonują w "totalnej opozycji" :
UWAGA SZATAN ZAATAKOWAŁ Falco publicznie przyznał się, że za parę groszy ( "30 srebrników ") położył płytki księdzu z Kotlisk , który wcześniej z racji wykonywa zawodu w jego mniemaniu z domysłu jest gwałcicielem dzieci - pedofilem. /c]

gdzie jedno słowo o tym że w Kotliskach chodziło o ''płytki''?

gdzie jedno słowo o tych moich ''domysłach''?

facet nie rób z siebie gło.mba większego niż jesteś bo nie może być inaczej jeśli nie kumasz prostego tekstu ...

fantazja cię ponosi :]


a może zamiast o mnie to popiszmy w temacie...
np. o oszustach i kłamcach z pisu :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Lubczyk niezalogowany
1 sierpnia 2019r. o 6:04
Powyższe wypociny cielebryty jasno pokazują kim jest hipokryta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 sierpnia 2019r. o 6:10
tyle że to co uważasz za ''wypociny'' jest prawdą ale to zbyt trudne dla tak miałkiego rozumku jakim dysponujesz ...
na twoim tle , ja jestem geniuszem ...:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Lubczyk niezalogowany
1 sierpnia 2019r. o 6:16
Ledwo gębusie otworzysz, a już się wie z kim ma się do czynienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 sierpnia 2019r. o 16:27
przecież to ty z samego rana ''gębusię otworzyłeś (aś) '' :]

i właśnie do mnie ...

z grzeczności odpowiedziałem :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Kolendra niezalogowany
1 sierpnia 2019r. o 18:59
https://wiadomosci.wp.pl/kolejna-kontrola-po-ws-lotow-kuchcinskiego-zdarzaly-sie-podroze-niemal-co-trzeci-dzien-6408876465837697a

100 pislamskich zapotrzebowań z okazji 100 lecia niepodległości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Kolendra niezalogowany
2 sierpnia 2019r. o 19:04
https://www.tvn24.pl/poslowie-po-ko-w-i-bazie-lotnictwa-transportowego-w-sprawie-lotow-kuchcinskiego,957925,s.html

rządowy samolot jako prywata skorumpowanego nierządu.
wszak wymieniony to dobry tatuś i troskliwy małżonek no i seksowny kochaś
Gdyby tak sprawdzić resztę tego pisu to caritas by się obłowił.

https://www.tvn24.pl/rachunek-za-wizyte-prezydenta-andrzeja-dudy-900-zlotych-za-wstrzymanie-statkow,958011,s.html


Oto jak wygląda szacunek do publicznych pieniędzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza