Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Srebrzystobiała Morwa niezalogowany
31 lipca 2019r. o 19:32
gdybyś miał klepki nieco lepiej poukładane, to wiedziałbyś że zależysz od zleceniodawców, i od ich zamożności ... nie jesteś wyspą że ty sobie coś tutaj sam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 lipca 2019r. o 21:18
~~Srebrzystobiała Morwa napisał(a): gdybyś miał klepki nieco lepiej poukładane, to wiedziałbyś że zależysz od zleceniodawców, i od ich zamożności ... nie jesteś wyspą że ty sobie coś tutaj sam...


co ty nie powiesz?
ale moje ''klepki'' pozwalają mi podejmować decyzje ...
biorę zlecenie lub nie
więc gdzie to moje ''uzależnienie''?
zaproponuj mi położenie glazury za trzydzieści złotych od metra a sam się przekonasz jak będę od ciebie ''zależny '' ;)

ale by cię pocieszyć ...dzisiaj przekazano mi podziękowania za wykonane zlecenie dla człowieka dosyć głęboko związanego z pisem ...
w ubiegłym roku wykonałem zlecenie dla księdza z Kotlisk ...

kumasz o co mi chodzi? ;)


Dopisane 31.07.2019r. o godz. 21:05:

wracając do firmy ''Kuchciński Travel''

''O tym, że m.in. z wojskowego gulfstreama G550 na lotnisku w rzeszowskiej Jesionce wysiadały czasem same dzieci marszałka, mówią dziennikarzom oburzeni pracownicy, którzy obsługiwali te loty. Choć Centrum Informacyjne Sejmu temu oficjalnie zaprzecza ('żadnym z lotów służbowych samolotami rządowymi, zamówionych na potrzeby Marszałka Sejmu, nie miała miejsca sytuacja, w której członkowie rodziny Marszałka Sejmu podróżowali bez drugiej osoby w państwie' - twierdzi dyrektor CIS Andrzej Grzegrzółka''

teraz zaprzecza?
pamiętam jak zapewniano że ''agronom'' nie lata z rodzinką ...
później przyznano że latał ...

teraz okazuje się że lotów tych mogło być około 50 ....

banda pieprzonych łgarzy...


Dopisane 31.07.2019r. o godz. 21:18:

''I k… codziennie ma być czysto!”

„Nie zrobiłaś na czas obiadu”, krzyczy mężczyzna i rwie się do rękoczynów. „Nie dotykaj”, błaga żona. „To się k… nie stawiaj”, wrzeszczy mąż i zaczyna ją przepytywać: „O której k… wróciłaś z pracy?” „O 17.00” – tłumaczy Karolina. „A o której masz wracać?” – wykrzykuje P. „O 16.00”, odpowiada cicho kobieta. „O 16.00 ku… masz tu być najpóźniej. A o której ma być obiad?” – pyta P. „O 17.00” – szepce żona. „I k… codziennie ma być czysto, nie tylko na stołach! ” – rozkazuje mąż.'

takie to oto życie miała kobieta ,żona p(osła ) z pisu
zapewne bogobojnego katolika ...

a wyrok? prace społeczne z możliwością zamiany na grzywnę ?bez komentarza ...

nie życzę źle tej całej prokurator...
z całego serca i szczerze ,życzę jej tylko podobnego ''męża'' i podobnej ''sielanki''


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Szarłat niezalogowany
31 lipca 2019r. o 21:21
"ale by cię pocieszyć ...dzisiaj przekazano mi podziękowania za wykonane zlecenie dla człowieka dosyć głęboko związanego z pisem ...
w ubiegłym roku wykonałem zlecenie dla księdza z Kotlisk ... "

falco sprzedawczyku. Gdzie twoje zasady ?. Przyznajesz się, że za "30 srebrników " położyłeś płytki księdzu, który w twoim mniemaniu z domysłu jest gwałcicielem dzieci - pedofilem ?? Tanio się sprzedałeś !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Szarłat niezalogowany
31 lipca 2019r. o 21:29
Zapomniałem, Ty jesteś nie wierzący , popierasz LGBT więc nie musisz mieć zasad! . Nie musisz też wiedzieć co to znaczy postępować w zgodzie z własnymi przekonaniami. Wystarczy, że wpadnie pare groszy a można wykonać zlecenia księdza na którego tak plujesz w swoich postach . Dyskutowałeś z nim na temat twoich przekonań co do księży oraz przemyśleń na podstawie filmu "kler" czy w sposób pełen uległości wykonywałeś zadania mocodawcy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bury Buk niezalogowany
31 lipca 2019r. o 21:32
W całej Europie zaczyna się spowolnienie gospodarcze ,Niemcy już zapowiadają ,że przeniosą swoje firmy z Polski do Niemiec ,zobaczymy czy PiS będzie tak rozdawał jak nie będzie z czego.Pierwsze co zrobią to ograniczą 500+ ,podniosą wiek emerytalny i emeryci niech zapomną o 13 pensjach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Kapusta niezalogowany
31 lipca 2019r. o 21:37
~~Bury Buk napisał(a): W całej Europie zaczyna się spowolnienie gospodarcze ,Niemcy już zapowiadają ,że przeniosą swoje firmy z Polski do Niemiec ,zobaczymy czy PiS będzie tak rozdawał jak nie będzie z czego.Pierwsze co zrobią to ograniczą 500+ ,podniosą wiek emerytalny i emeryci niech zapomną o 13 pensjach


masz nie swoje zmartwienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Szarłat niezalogowany
31 lipca 2019r. o 21:41
Obraz jakie zasady funkcjonują w "totalnej opozycji" :
UWAGA SZATAN ZAATAKOWAŁ Falco publicznie przyznał się, że za parę groszy ( "30 srebrników ") położył płytki księdzu z Kotlisk , który wcześniej z racji wykonywa zawodu w jego mniemaniu z domysłu jest gwałcicielem dzieci - pedofilem. Tanio się sprzedał nasz Falco :-). Przyznał się również do" ...dzisiaj przekazano mi podziękowania za wykonane zlecenie dla człowieka dosyć głęboko związanego z pisem ... " . O tym wszystkim możecie przeczytać w dyskusji " Co z poparciem dla PIS" : https://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=3&act=showtopic&topic=109757&strona=3057
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Cedr niezalogowany
31 lipca 2019r. o 21:42
~~Oliwkowa Kapusta napisał(a):
~~Bury Buk napisał(a): W całej Europie zaczyna się spowolnienie gospodarcze ,Niemcy już zapowiadają ,że przeniosą swoje firmy z Polski do Niemiec ,zobaczymy czy PiS będzie tak rozdawał jak nie będzie z czego.Pierwsze co zrobią to ograniczą 500+ ,podniosą wiek emerytalny i emeryci niech zapomną o 13 pensjach


masz nie swoje zmartwienia.

Czyli twoje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza