Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 12:13
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~tlx napisał(a):
~~ napisał(a):
~~won z pisdzielcami napisał(a): PiS JEST DO DUPY !! :P :P :P


Nie mogę się nadziwić, jak głębokie przemyślenia co niektórzy przekazują nam na forum :| .
Lem kiedyś stwierdził, że dopóki nie wszedł do internetu nie zdawał sobie sprawy, że na świecie jest aż tylu idiotów. A jakby wszedł na to forum to jego pesymizm podwoił by się od razu.



Bo Lem nie przypuszczał że może pojawić się na Ziemi takie cholerstwo jak PiS !
Gdyby to przewidział to sam napisałby że PiS JEST DO DUPY !! :P :D :P


Lem napisał też , że demokracja to rządy głupców sterowanych przez intrygantów. Lem był Żydem. O swoich pisał. Wiedział co mówi. Podobnie było z Orwellem . Też o swoich pisał. O kapitalistycznych świniach z Ingolstad.

Ubolewam nad tym , że poparcie dla Pis rośnie. Znaczy się , że Polacy to wciąż tłuki , jak Kolega Tlx , co to nie rozumieją rzeczywistości , jaka Ich otacza , ale prosił bym o to , aby Mądrym Ludziom , jak Lem , nie wkładać w usta słów PIS JEST DO DUPY :)

Nie wypada Kolego Teraz Lemingi Xenny , choćby przez szacunek dla pilota Pirxa , nie mówiąc o mądrości twórcy postaci :*

No ... siusiu , paciorek i spać " Kolego " Tlx :)

Dobranoc :)

Orwell raczej ogólnie o wszystkich z nie jednego pieca chleb jadł!!!
,,W filozofii, religii, etyce lub polityce dwa plus dwa mogło równać się pięć, ale gdy chodziło o skonstruowanie armaty czy samolotu, wynik musiał brzmieć cztery''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 12:22
Mam nadzieję, że te najlepsze taśmy jeszcze nie zostały opublikowane.

Niech wyjdzie na światło dzienne wszystko, co reprezentują tzw. elyty polityczne.

Nigdy więcej zużytych gęb pełnych frazesów, resortowych dzieci i innych wesołkowatych posłów o fizjonomii i zachowaniu cinkciarza oraz pozostałego dziadostawa.

Czekam na jeszcze inne taśmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 sierpnia 2017r. o 12:26
czekasz?
a wiesz po co?
chcesz kolejnych ''rewelacji'' jakiegoś tam Cenckiewicza? :D
tym ''smarujesz swój chleb codzienny''?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 12:28
Dokładnie!

Bo jak chociaż na chwilę zapominam, to wystarczy odsłuchać nagranie.

Motywator najlepszy. Lepszego nie trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 sierpnia 2017r. o 12:44
to jakaś forma ascetyzmu umysłowego?
po co to? ;)
powiedz mi czy poprawiło ci się samopoczucie po kolejnych taśmach Cenckiewicza ?
coś to zmieniło w twoim życiu ? :D
czy dlatego jutro już nie będziesz musiał iść do pracy ?
czy to wzbogaciło twoje konto ?
czy wychodząc z domu nie będziesz już widział przepełnionych śmieciami koszy ?
chodniki będą równiejsze a drogi bez dziur ?
wszystko będzie po staremu ...

WSZYSTKO!
NIE ZMIENIĄ TEGO SETKI TOMÓW KOLEJNYCH REWELACJI :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 12:53
Nie, nie nic z tych rzeczy, o których piszesz.

Zysk z taśm będzie taki, że wyborca idąc do urny, będzie pamiętał to chamstwo i butę.

Tylko kolejna kadencja PiS pozwoli na to, żeby to udręczone państwo wstało z kolan.

Jednym wystarczą analizy ekonomiczne, innym trzeba takiego argumentu jak te taśmy.

I zaręczam, mam szczerą nadzieję, że najlepsze przed nami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 sierpnia 2017r. o 13:14
ok.
masz prawo w to wierzyć
ja jestem przekonany że forma zmian jakie prezentuje pis a właściwie proces w jakim je przeprowadza ,do niczego dobrego nie doprowadzi
biorę teraz pod uwagę Jakiego
młody ,wykształcony człowiek ale w chwili obecnej upartyjniony do granic możliwości
chociaż właśnie jego widzę na stanowisku ministra sprawiedliwości a nie karierowicza o niespełnionych marzeniach Zbynia ''0''który reformę powinien zacząć od siebie ;)
kolejny przykład?
Antonio ''dron'' czy ''brzoza'' -sam już nie wiem bo jego ''teorii'' jest już ponad dwadzieścia a na moje jedno pytanie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć
dlatego z utęsknieniem czekam na wizytę tego oszołoma w tym grajdołku i nie ma siły która by mnie powstrzymała od zadania tego pytania ... :D

i tak jak ostatnio jakiś etatowy ... próbował mnie ''uspokoić i nie zakłócać '' spotkania teraz też mu się nie uda ...
Pogoda czy jako tak ..przepraszam jeśli przekręciłem nazwisko

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 13:33
Ja wyżej.

Masz prawo w to wierzyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza