Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~z niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 13:44
falco napisał(a): ok.
masz prawo w to wierzyć
ja jestem przekonany że forma zmian jakie prezentuje pis a właściwie proces w jakim je przeprowadza ,do niczego dobrego nie doprowadzi
biorę teraz pod uwagę Jakiego
młody ,wykształcony człowiek ale w chwili obecnej upartyjniony do granic możliwości
chociaż właśnie jego widzę na stanowisku ministra sprawiedliwości a nie karierowicza o niespełnionych marzeniach Zbynia ''0''który reformę powinien zacząć od siebie ;)
kolejny przykład?
Antonio ''dron'' czy ''brzoza'' -sam już nie wiem bo jego ''teorii'' jest już ponad dwadzieścia a na moje jedno pytanie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć
dlatego z utęsknieniem czekam na wizytę tego oszołoma w tym grajdołku i nie ma siły która by mnie powstrzymała od zadania tego pytania ... :D

i tak jak ostatnio jakiś etatowy ... próbował mnie ''uspokoić i nie zakłócać '' spotkania teraz też mu się nie uda ...
Pogoda czy jako tak ..przepraszam jeśli przekręciłem nazwisko


A z resztą, co mi zależy.

Patryk Jaki jest bardzo wiarygodny. Mam nadzieję, że PiS wykorzysta go maksymalnie. Ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Mówi prosto, dynamicznie i aż to się czuje, że nie ma w tym żadnego koniunkturalizmu. Ale póki co mamy Zbysia Ziobro i wiele dobrego zrobi on, niezależnie od osobistych spełnionych, lub nie, ambicji.

No cóż. Może i metody PiS balansują na granicy prawa. Ale uwierz mi w tym zabagnionym kraju inaczej się już nie da.



Co do Antoniego, to dokładnie wiesz to, co chcą, abyś o nim myślał.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 sierpnia 2017r. o 14:04
:|
kto ''chce''?
to co zrobił z armią to fakt a nie bajki -nie mamy odpowiedniej ,wyszkolonej armii a generałów z ''nadania''
''perspektywiczne'' zakupy? dostawy za trzy lub pięć lat?
teraz? kiedy siedzimy na ''beczce prochu'' i nie wiadomo kto i kiedy tylko lont odpali?
tworzenie sztucznego tworu jakim jest WOT?
zamiast doinwestować obecne siły zbrojne?
co w zamian?
propozycja nauczania licealistów musztry i rzutu granatem to ma być odpowiedzią na zagrożenie ze wschodu ? :D
a może ostatni ''wynalazek ''
pociski propagandowe :D
za ten i inne pomysły w normalnym kraju facet już dawno by był poza polityką
samo to co zrobił z pracownikami kontrwywiadu kwalifikuje go ''pod mur ''
tyle tylko że to nadal cywil a więc nie mur a sznur

znasz historię Antka gdzie to służył ,kiedy i jaki ma stopień ?
mam cichą nadzieję że napiszesz o tym ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sikorski niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 14:32
o schetynie,nowe nagrania ujrzały światło dzienne.ha ha ciekawe wywody panie sikorski.jest dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 15:02
- Czy wszystko odbyło się tak jak przedstawił prokurator? - pyta sędzia oskarżonego.
- Nie, ale uważam, że jego plan też jest bardzo dobry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 15:03
falco , albo ten - Poseł, jadąc samochodem, potrącił dwóch pieszych na przejściu. Przychodzi do znajomego prokuratora i pyta:
- Co z tym zrobimy?
Prokurator po chwili odpowiada:
- Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę, może dostać pięć lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki, osiem lat za próbę ucieczki z miejsca wypadku. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 15:23
1 noc + 9 miesięcy = 1 Polak więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco second niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 15:30
Nie chce mi się wstawać bo film oglądam i tak mi wygodnie ;)
Czy jest sens odpisywać na powyższy post kiedy odpowiedź wydaje się prosta?
Gdyby poseł odpowiadał przed sądem jak przeciętny Kowalski jechał by odpowiedzialnie wiedząc że imunitecik w niczym mu nie pomoże bo za kierownicą jest kierowcą a nie posłem
Prokurator?
Za takie rozmowy nie sąd koleżeński a pozbawienie prawa do wykonywania zawodu z możliwością przekwalifikowania ...
W urzędach pracy to dosyć popularna opcja np.fryzjer czy parkingowy
Radykalne powiesz?
Moim zdaniem uczciwe
Jak myślisz ?
Czy bolesławiecki " car" wróci do zawodu ?
Ja obstawiam że nie bo już teraz czeka na niego prezesura w jakiejś spółeczce np. wodociągi
A sprawa placu przy Zgorzeleckiej nadal niewyjaśniona
Śmieci przy cmentarzu....też dziwna cisza
Nominacje urzędnicze bez wymaganych konkursów to kolejne niewiadome

PiS coś zmieni?
Bzdura bo tu przywołam misia z "pamiątkowym medalem" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 15:34
Bóg też zaczynał od zera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza