Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
9 lutego 2020r. o 20:02
ale że to temat o ...ach to uznałem że dobrze będzie tutaj wspomnieć ...


okazuje się że i w ''młodzieżówce'' ...skiej są miejsca dla osób homoseksualnych ...
co na to prezesina?
co na to ''pinokio''?

odważny chłopak ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 lutego 2020r. o 23:04
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a):
swoim durnowatym postem uwłaczasz ludziom służącym w tamtych latach bo gen. Jaruzelski był ich zwierzchnikiem ...
pisząc o''zorganizowanej grupie przestępczej '' uderzasz w polskich żołnierzy ...


To nie p. Lucjan. To cytat z wyroku sądu, który skazał twoje autorytety.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
10 lutego 2020r. o 6:20
kolejny raz nie wiesz co piszesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
10 lutego 2020r. o 6:35
17-letni Franek Broda, siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego, organizuje we Wrocławiu protest przeciw TVP w obronie demokracji. O sprawie pisze „Polska The Times”.

„Stańmy w obronie demokracji. Pokażmy, że nie zgadzamy się na to, aby telewizja publiczna, która jest opłacana za pieniądze obywateli, była tubą propagandową partii rządzącej. Tu nie chodzi o poglądy, a o sprawiedliwość. Więc bez względu na to, za jaką partią polityczną jesteś, przyjdź i protestuj z nami. Telewizja publiczna ma być dla obywateli, a nie dla jednego ugrupowania” – apeluje Franek Broda na Facebooku. Jak się okazuje, 17-latek jest siostrzeńcem premiera Mateusza Morawieckiego. Według „Polska The Times”, jest synem siostry szefa rządu – Anny.
Mam zamiar zmienić postrzeganie ludzi na politykę, a także stworzyć Polskę, która jest dla każdego. Nie jest to proste zadanie, ale jestem tu dla was i liczę na waszą pomoc” – apeluje nastolatek. Franek Broda podkreśla, że ani jego wujek ani mama nie komentowali tego, co robi, ani jego aktywności w mediach społecznościowych. – Proszę, by w to co robię nie angażować członków mojej rodziny, choć zdaję sobie sprawę, że moja postawa może im się bardzo nie spodobać – stwierdza.- Działałem wcześniej w młodzieżówce PiS, ale obserwując, to co się dzieje w kraju w ostatnich miesiącach postanowiłem z niej wystąpić - wyjaśnia. ''

jeśli obserwujesz fora to wiesz że nie ma szans na to by nie wspominać przy tym o ''pinokiu''

ale przy okazji wiem jedno...zarówno w twoim domu jak i domu wuja są prowadzone ''polityczne'' rozmowy ...
jak nie ma kamer ,kiedy nie ma obok prezesiny inaczej one przebiegają ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 lutego 2020r. o 12:53
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): tu tez szukasz ze mną kontaktu?
coś próbujesz mi przypisywać wręcz prosisz się o kolejnego ''kopa''

swoim durnowatym postem uwłaczasz ludziom służącym w tamtych latach bo gen. Jaruzelski był ich zwierzchnikiem ...
pisząc o''zorganizowanej grupie przestępczej '' uderzasz w polskich żołnierzy ...

więc to że Wałęsa wg. ''bolkiem '' w tej chwili uprawnia mnie do napisania że ty ze swoją ''s'' byliście ''zorganizowaną grupą przestępczą ''

miło ci kmiotku? :]


Januszu falco - inbecylu , ja piszę o Jaruzelskim , daleko mi do Twojego podłego stosowania odpowiedzialności zbiorowej .
Sąd w wolnej Polsce wydał w tym temacie wyrok --

Stan wojenny w Polsce nielegalnie wprowadziła grupa przestępcza pod kierunkiem Wojciecha Jaruzelskiego - uznał w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie i skazał na karę w zawieszeniu b. szefa MSW Czesława Kiszczaka. Uniewinniono b. I sekretarza KC PZPR Stanisława Kanię.

Według sądu generałowie Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w 1981 r. Sąd uznał, że wybrali taką formę, aby z zaskoczenia rozwiązać sytuację wynikłą w PRL po zalegalizowaniu NSZZ "Solidarność".

Według sądu generałowie Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w 1981 r.

Głupio ci inbecylu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Bratek niezalogowany
10 lutego 2020r. o 13:27
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): tu tez szukasz ze mną kontaktu?
coś próbujesz mi przypisywać wręcz prosisz się o kolejnego ''kopa''

swoim durnowatym postem uwłaczasz ludziom służącym w tamtych latach bo gen. Jaruzelski był ich zwierzchnikiem ...
pisząc o''zorganizowanej grupie przestępczej '' uderzasz w polskich żołnierzy ...

więc to że Wałęsa wg. ''bolkiem '' w tej chwili uprawnia mnie do napisania że ty ze swoją ''s'' byliście ''zorganizowaną grupą przestępczą ''

miło ci kmiotku? :]


zdradzieckie mordy WOOON
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Stokrotka niezalogowany
10 lutego 2020r. o 13:27
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
10 lutego 2020r. o 14:37
M21W2 napisał(a):
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): tu tez szukasz ze mną kontaktu?
coś próbujesz mi przypisywać wręcz prosisz się o kolejnego ''kopa''

swoim durnowatym postem uwłaczasz ludziom służącym w tamtych latach bo gen. Jaruzelski był ich zwierzchnikiem ...
pisząc o''zorganizowanej grupie przestępczej '' uderzasz w polskich żołnierzy ...

więc to że Wałęsa wg. ''bolkiem '' w tej chwili uprawnia mnie do napisania że ty ze swoją ''s'' byliście ''zorganizowaną grupą przestępczą ''

miło ci kmiotku? :]


Januszu falco - inbecylu , ja piszę o Jaruzelskim , daleko mi do Twojego podłego stosowania odpowiedzialności zbiorowej .


Głupio ci inbecylu ?

nie ...nie jest mi głupio kmiotku bo przeczytaj swój pierwszy post gdzie pisałeś o ''organizacji przestępczej'' nie wyszczególniając osób...
a więc pisałeś o wszystkich czyli pisowskim -bliskim tobie zwyczajem- stosować odpowiedzialność zbiorową...

teraz starasz się ''prostować'' swoją wypowiedź wymieniając poszczególne osoby...

i ponownie wpieprzasz tu swoje propagandowe śmieci ... :]

na koniec ...wygogluj sobie ''inbecylu'' (sic!) poprawną pisownię ...
w ''goglowaniu '' jesteś całkiem niezły a reszta to dno...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza