Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
8 lutego 2020r. o 16:28
Decyzje o wejściu do struktur Unii podjęli Polacy nie pisdzielce -więc możecie sobie pogadać pachołki kulawego normalny Polak wie co jest dobre dla naszego kraju .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Szarłat niezalogowany
8 lutego 2020r. o 17:05
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a): Decyzje o wejściu do struktur Unii podjęli Polacy nie pisdzielce -więc możecie sobie pogadać pachołki kulawego normalny Polak wie co jest dobre dla naszego kraju .

Polacy nie głosowali za Unią w wersji po traktacie lizbońskim. A jeżeli sądzisz, że dla naszego kraju dobre jest to, że zniknie, bo pozbędzie się wszystkich atrybutów suwerenności - taki plan ma Unia w stosunku do państw narodowych - to chyba czegoś nie rozumiesz.
Może dlatego jesteś Zzieleniały?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Szarłat niezalogowany
8 lutego 2020r. o 18:55
Straszna manifestacja w Warszawie :( .
https://wawalove.wp.pl/tlumy-na-ulicach-warszawy-obronmy-nasza-suwerennosc-6476438808090753a
Jurova powinna jej zakazać. A najlepiej, żeby od razu tu porządek zrobić! Macron jak był, mógł wziąć żandarmerię i oni porządek by zrobili. A tak to mamy coraz gorzej. Już się boję wyjść na ulice Bolesławca. Co się dzieje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
8 lutego 2020r. o 20:21
~~Oliwkowy Szarłat napisał(a):
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a): Decyzje o wejściu do struktur Unii podjęli Polacy nie pisdzielce -więc możecie sobie pogadać pachołki kulawego normalny Polak wie co jest dobre dla naszego kraju .

Polacy nie głosowali za Unią w wersji po traktacie lizbońskim. A jeżeli sądzisz, że dla naszego kraju dobre jest to, że zniknie, bo pozbędzie się wszystkich atrybutów suwerenności - taki plan ma Unia w stosunku do państw narodowych - to chyba czegoś nie rozumiesz.
Może dlatego jesteś Zzieleniały?

Jak zwykle próba dyskryminacji drugiej strony to ruska metoda ataku którą opanowali ...y .A dla dla ...owskiego widzi mi się NIE .I nie obchodzi mnie to że kulawy beret
zrył -to jest wasz problem .A o tym czy Polacy chcą exitu to może by ich zapytać ??? ale nie was ...y

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Jeżówka niezalogowany
8 lutego 2020r. o 20:35
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a):
~~Oliwkowy Szarłat napisał(a):
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a): Decyzje o wejściu do struktur Unii podjęli Polacy nie pisdzielce -więc możecie sobie pogadać pachołki kulawego normalny Polak wie co jest dobre dla naszego kraju .

Polacy nie głosowali za Unią w wersji po traktacie lizbońskim. A jeżeli sądzisz, że dla naszego kraju dobre jest to, że zniknie, bo pozbędzie się wszystkich atrybutów suwerenności - taki plan ma Unia w stosunku do państw narodowych - to chyba czegoś nie rozumiesz.
Może dlatego jesteś Zzieleniały?

Jak zwykle próba dyskryminacji drugiej strony to ruska metoda ataku którą opanowali ...y .A dla dla ...owskiego widzi mi się NIE .I nie obchodzi mnie to że kulawy beret
zrył -to jest wasz problem .A o tym czy Polacy chcą exitu to może by ich zapytać ??? ale nie was ...y


Zzieleniały Czosnek, rzucający epitetami na tych, z którymi się nie zgadza i nie mając rzeczowych argumentów pisze o "ruskiej metodzie". Oszczędź mnie i innych, bo mało ze śmiechu nie umarłem widząc to sformułowanie. Toż własnie metoda tych, jak ich nazywasz, "pisdzielców" ! Czyli jest jak zwykle - przyganiał kocioł garnkowi!
A może na obronę swojego zdania jakieś fakty udokumentowane przywołasz?
Nic? Pusto pod beretem? Przepraszam, za użycie twojego "beretowego" sformułowania, ale chcę, żebyś zrozumiał, piszę więc "po twojemu".
Miłej soboty :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
8 lutego 2020r. o 20:45
~~Pozłocista Jeżówka napisał(a):
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a):
~~Oliwkowy Szarłat napisał(a):
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a): Decyzje o wejściu do struktur Unii podjęli Polacy nie pisdzielce -więc możecie sobie pogadać pachołki kulawego normalny Polak wie co jest dobre dla naszego kraju .

Polacy nie głosowali za Unią w wersji po traktacie lizbońskim. A jeżeli sądzisz, że dla naszego kraju dobre jest to, że zniknie, bo pozbędzie się wszystkich atrybutów suwerenności - taki plan ma Unia w stosunku do państw narodowych - to chyba czegoś nie rozumiesz.
Może dlatego jesteś Zzieleniały?

Jak zwykle próba dyskryminacji drugiej strony to ruska metoda ataku którą opanowali ...y .A dla dla ...owskiego widzi mi się NIE .I nie obchodzi mnie to że kulawy beret
zrył -to jest wasz problem .A o tym czy Polacy chcą exitu to może by ich zapytać ??? ale nie was ...y


Zzieleniały Czosnek, rzucający epitetami na tych, z którymi się nie zgadza i nie mając rzeczowych argumentów pisze o "ruskiej metodzie". Oszczędź mnie i innych, bo mało ze śmiechu nie umarłem widząc to sformułowanie. Toż własnie metoda tych, jak ich nazywasz, "pisdzielców" ! Czyli jest jak zwykle - przyganiał kocioł garnkowi!
A może na obronę swojego zdania jakieś fakty udokumentowane przywołasz?
Nic? Pusto pod beretem? Przepraszam, za użycie twojego "beretowego" sformułowania, ale chcę, żebyś zrozumiał, piszę więc "po twojemu".
Miłej soboty :)

BOLI TRAFIONY - też życzę wszystkiego dobrego.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 lutego 2020r. o 23:48
M21W2 napisał(a): [Napisz mi przy kim poczujesz się bezpieczny , zgadzam się z Tobą że nie wszyscy przez Ciebie wymienieni są kryształowi , przedstaw Twoich kryształowych .

Wystarczy pięć nazwisk i jedna partia .


Tusk, Biedroń, Komorowski, Niesiołowski i ten neokomunista z Razem. Zapomniałem nazwiska.

KOD (czyt. antypis)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Zaślaz niezalogowany
9 lutego 2020r. o 10:31
https://tvn24.pl/magazyn-tvn24/adam-bodnar-anatomia-zbrodni-na-polskim-sadownictwie,256,4472

anatomia zbrodni na polskim sądownictwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza