Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Zielonkawobłękitny Zaślaz niezalogowany
10 lutego 2020r. o 14:50
Pisowski program rodzina na swoim!!

monoka morawiecka jest szefem spółki PGE Baltica

dostaje kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, helikopter i jacht do dyspozycji

czekamy kiedy 9 letni syn morawieckiego zostanie wicepremierem.
Jemu też się należy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 lutego 2020r. o 15:37
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): tu tez szukasz ze mną kontaktu?
coś próbujesz mi przypisywać wręcz prosisz się o kolejnego ''kopa''

swoim durnowatym postem uwłaczasz ludziom służącym w tamtych latach bo gen. Jaruzelski był ich zwierzchnikiem ...
pisząc o''zorganizowanej grupie przestępczej '' uderzasz w polskich żołnierzy ...

więc to że Wałęsa wg. ''bolkiem '' w tej chwili uprawnia mnie do napisania że ty ze swoją ''s'' byliście ''zorganizowaną grupą przestępczą ''

miło ci kmiotku? :]




Januszu falco - inbecylu , ja piszę o Jaruzelskim , daleko mi do Twojego podłego stosowania odpowiedzialności zbiorowej .


Głupio ci inbecylu ?

nie ...nie jest mi głupio kmiotku bo przeczytaj swój pierwszy post gdzie pisałeś o ''organizacji przestępczej'' nie wyszczególniając osób...
a więc pisałeś o wszystkich czyli pisowskim -bliskim tobie zwyczajem- stosować odpowiedzialność zbiorową...

teraz starasz się ''prostować'' swoją wypowiedź wymieniając poszczególne osoby...

i ponownie wpieprzasz tu swoje propagandowe śmieci ... :]

na koniec ...wygogluj sobie ''inbecylu'' (sic!) poprawną pisownię ...
w ''goglowaniu '' jesteś całkiem niezły a reszta to dno...:]


Januszku , poszczekałeś , poczułeś się lepiej , cieszę się że pomogłem .

Januszku , mój pierwszy post nie był informacją tylko pytaniem :

Januszu falco , czy ty coś wiesz o zorganizowanej grupie przestępczej kierowanej przez Wojciecha Jaruzelskiego .

Skorn Tobie Januszku odpowiedział :
To nie p. Lucjan. To cytat z wyroku sądu, który skazał twoje autorytety.

Ty Januszku odpowiedziałeś :
kolejny raz nie wiesz co piszesz...

ja uzupełniłem i rozszerzyłem odpowiedź na proste pytanie żeby trochę Ciebie podszkolić Januszku . Brukowce które czytasz o tym nie piszą .

Januszku jeszcze masz fragment uzasadnienia wyroku :---Sąd stwierdził w uzasadnieniu, że wprowadzenie stanu wojennego było efektem realizacji z góry powziętego planu, nie zaś próbą zapobieżenia interwencji z zewnątrz - o czym mówił wielokrotnie generał Jaruzelski.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
10 lutego 2020r. o 16:25
M21W2 napisał(a):
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): szukasz ze mną kontaktu?


KMIOCIE:)

o jakim to cytacie sądu tu pieprzysz razem ze swoim kolejnym wazeliniarzem skornem?
nigdzie nie widzę jakiegoś orzeczenia czy uzasadnienia sądowego ...

i jeszcze jedno ...szczekanie dochodzi do ciebie z kuchni ....;)

dupku :)...znowu zaraz napiszesz że cię ''poniosło'' i znowu będziesz za to przepraszał? :]

nie pisz mi więc kolejnych swoich dyrdymałów o jakiejś ''grupie przestępczej'' bo jakoś nie widzę żadnego wpisu na ten temat i w tej formie jaką chcesz tu pokazać ...

takie bzdety wciskaj skornowi ...on to łyknie jak młody pelikan ...

karm go tymi swoimi śmieciami z solidarnościowych gazetek ...hahaha

po co do mnie piszesz?
kumpla szukasz kmiocie?

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
10 lutego 2020r. o 17:50
''Audi A8L Security, które uczestniczyło w wypadku z udziałem ówczesnej premier Beaty Szydło w Oświęcimiu, wciąż nie wróciło do Służby Ochrony Państwa - tak wynika z odpowiedzi, jaką senatorowi Krzysztofowi Brejzie udzielił Sąd Rejonowy w Oświęcimiu. - Opancerzone Audi od 3 lat stoi "na kołkach" i... niszczeje - ''

i tak sobie dwa i pół ''melona'' stoi i rdzewieje ...
to taki kolejny wrak który sobie stoi i stoi...

a suweren płaci ...hahaha

a tymczasem żonka jednego pisowskiego dyrektorka jeździ sobie rządową limuzynką ale by za dużo ludzie nie widzieli ;) kierowca-rządowy a jakże :]- zatrzymuje się na pobliskim parkingu...

ach ci wścibscy dziennikarze...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 lutego 2020r. o 17:58
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): kolejny raz nie wiesz co piszesz...


Już ci p. Lucjan wyjaśnił, że to ty nie wiesz, co piszesz. Jak zwykle. : )

https://dzieje.pl/aktualnosci/sad-stan-wojenny-nielegalnie-wprowadzila-grupa-przestepcza

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
10 lutego 2020r. o 18:53
gdzie mi to wyjaśnił?

na której stronie?

pokaż ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Zaślaz niezalogowany
10 lutego 2020r. o 19:38
pis stoi dzisiaj tam gdzie stało ZOMO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Powojnik niezalogowany
10 lutego 2020r. o 19:57
Kogo Ty porównujesz do ZOMO, ty komuchu parszywy, PiS jest za Polska, a co twoi robią. Srają na Polskę w Brukseli, chcą niszczyć własny kraj dla własnych korzyści. Podłe i parszywe psy, ze wszystkich krajów członkowskich Unii opozycja jest w szoku, że Polska opozycja wzywa do interwencji we własnym kraju, proszą o cofnię3cie dotacji. bydło, bydło i jeszcze raz bydło. Sprzedawczyki i zdrajcy. Precz z komunistycznymi pomiotami. Ci starsi komuniści lizali dupę ZSRR, a młodsi teraz przestawili sie na zachód i tam kupczyją na swój ojczysty kraj za pieniądze Unii. zwykłe sprzedajne ...y, nie obraqżając tych pań, bo one na życie w ten sposób zarabiają, a tamte ...y kupczyja na Polske i grube tysiące Euro za to zarabiają. Rudy Tusk wydymał wszystkich i okazał sie psem na smyczy Angeli, za kasę sprzedał nawet swoich. Przydał by się Piłsudski to zrobił by porządek z lewactwem.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza