Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Płomiennorudy Dąb niezalogowany
12 lutego 2020r. o 12:30
Dla porównania waloryzacja rent i emerytur:
1 marca 2014 r. – 101,6%
1 marca 2015 r. – 100,68%
1 marca 2016 r. – 100,24%
....
1 marca 2020 r. - 103,56%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Zaślaz niezalogowany
12 lutego 2020r. o 12:42
a inflacja ile wynosi ? 80-100% ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Zaślaz niezalogowany
12 lutego 2020r. o 12:44
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/finanse-publiczne-polski-luka-vat-w-2019-r-wywiad-slawomir-dudek-z-mf-pracodawcy-rp/z19txwj

pis wykończy Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Dąb niezalogowany
12 lutego 2020r. o 12:55
~~Zielonkawobłękitny Zaślaz napisał(a): a inflacja ile wynosi ? 80-100% ?

Bzdury wypisujesz :(
"Inflacja emerycka 2019 roku, według styczniowych danych, wyniosła ona 2,6 proc. Z kolei realny wzrost wynagrodzeń wyniósł 4,8 proc., a jedna piąta z tej wartości to 0,96 proc. Łącznie zatem wskaźnik waloryzacji emerytur wyniesie w tym roku 3,56 proc. (2,6 proc. + 0,96 proc.)" - wskazał portal Next.Gazeta.pl.
Więcej: https://biznes.radiozet.pl/News/Waloryzacja-emerytur-2020-rok.-Tabela.-Emeryci-i-rencisci-otrzymaja-wiecej-pieniedzy
+ 13 emerytura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Dąb niezalogowany
12 lutego 2020r. o 13:00
Waloryzacja rent i emerytur - 3,56% ale nie mniej jak 70 zł.
+ 13 emerytura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Tojeść niezalogowany
12 lutego 2020r. o 13:53
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): właśni dlatego teraz robią wszystko by opanować sądy ...
pisowskie sądy żadnego z nich nie wsadzą do ''pudła''

ale niechęć do ...ów narasta...coraz więcej ludzi widzi jak ci łamią prawo ,jak traktują zapisy Konstytucji ...
najciekawsze w tym jest jednak to że sama ''głowa '' państwa im w tym pomaga...

kogo pierwszego widzę przed Trybunałem?
zbynia ,pinokia ,mckwacza i dudę ...

fakt ..z kaczorem może być problem ale postawienie go przed sądem jest możliwe...

wstyd mi przed samym sobą że muszę obserwować co z tym krajem robią ...y ...

ps mam nadzieję że moje ukochane sld wróci do władzy......

zabija mnie tęsknota za prl .....

komuno wróć .....





Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
12 lutego 2020r. o 15:44
''Wybory prezydenckie 2020. Proboszcz jednej z parafii na Podkarpaciu podczas ogłoszeń parafialnych poinformował o zbiórce podpisów poparcia dla Andrzeja Dudy, która odbywać się będzie po mszy w niedzielę 16 lutego. Ogłoszenie opublikowane zostało także na stronie internetowej kościoła w Wierzbnej.''


troszkę żałuję że nie skopiowałem sobie pewnej wypowiedzi jednej z obrończyń pisowskich klechów ...
a tak tu zapewniała że Kościół jest wolny od polityki i nie prowadzi takiej działalności ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Zaślaz niezalogowany
12 lutego 2020r. o 15:59
https://fakty.interia.pl/autor/jakub-szczepanski/news-prawie-16-mln-zl-w-2019-r-czyli-jak-wydaje-kancelaria-prezyd,nId,4322430

16 milionów brawo !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza