Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
15 lutego 2020r. o 10:20
czy nie dlatego w obiegowych opiniach nawet wypowiadanych przez ludzi znanych krąży o pisowskiej propagandówce określenie ''Kur.wiz.ja''?

moim zdaniem jest to w pełni uzasadnione ...
najciekawsze w tym jest to ze pomimo uwag kierowanych do tvpis nadal robią to samo łamiąc przy tym prawo...

wystarczy prześledzić to co wyrabia ze sprawą senatora na podstawie jakichś ''doniesień ''

dzisiaj nikt nie zwraca większej uwagi co wyprawia z kolei resort kamińskiego który też łamie prawo ale w swojej sprawie już milczy ...

dobrze że poszkodowani skierowali sprawę do sądu tyle że jak zwykle zapłaci za tą szopkę nikt inny jak ''suweren''

...y ....podrapię się pod okiem ...hahahaha


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
15 lutego 2020r. o 11:19
Pisiorswo to rak drążący relacje społeczne gospodarkę kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowy Kleome niezalogowany
15 lutego 2020r. o 11:34
słychać wycie znakomicie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
15 lutego 2020r. o 12:05
to znowu ty alterku?

;)

to przecież twój tekst powtarzany od lat...hahaha

wiem ...powstrzymaj się od zapewnień że to nie ty...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Dąb niezalogowany
15 lutego 2020r. o 12:44
70 mln euro (ponad 300 mln zł) zapłaciła Telewizja Polska za prawa medialne do najważniejszych wydarzeń piłkarskich w latach 2018-22
Telewizja Polska wszystkie mecze Euro 2020 pokaże w jakości 4K.
TVP zakupiła prawa do transmitowania letnich igrzysk olimpijskich, które odbędą się w 2020 roku w Tokio. TVP zrelacjonuje swoim widzom 350 godzin z olimpiady w Tokio.
Ale kogo to interesuje? ;)
Przecież Polacy w ogóle nie interesują się sportem, a jeśli już to wolą oglądać na płatnych platformach.
No to inaczej.
Od 1 marca br. mają zostać zniesione limity na porady pierwszorazowe w do lekarzy czterech specjalności: neurologii, ortopedii, endokrynologii i kardiologii - zniesienie limitów oraz podniesienie wycen w 2020 roku będzie kosztować ok. 300 mln zł.
Od kwietnia 2019 r. zostały zniesione limity do badań tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (RM) oraz na operacje zaćmy oraz endoprotezoplastyki. Po zniesieniu limitów, średni czas oczekiwania spadł o 35-36 proc.
No to jeszcze inaczej.
Budżet NFZ na 2020 rok. : 97 mld  zł.
Ile zebrała WOŚP w 2020? : 0,115 mld zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Krzewuszka niezalogowany
15 lutego 2020r. o 14:33
~~Płomiennorudy Dąb napisał(a): 70 mln euro (ponad 300 mln zł) zapłaciła Telewizja Polska za prawa medialne do najważniejszych wydarzeń piłkarskich w latach 2018-22
Telewizja Polska wszystkie mecze Euro 2020 pokaże w jakości 4K.
TVP zakupiła prawa do transmitowania letnich igrzysk olimpijskich, które odbędą się w 2020 roku w Tokio. TVP zrelacjonuje swoim widzom 350 godzin z olimpiady w Tokio.
Ale kogo to interesuje? ;)
Przecież Polacy w ogóle nie interesują się sportem, a jeśli już to wolą oglądać na płatnych platformach.
No to inaczej.
Od 1 marca br. mają zostać zniesione limity na porady pierwszorazowe w do lekarzy czterech specjalności: neurologii, ortopedii, endokrynologii i kardiologii - zniesienie limitów oraz podniesienie wycen w 2020 roku będzie kosztować ok. 300 mln zł.
Od kwietnia 2019 r. zostały zniesione limity do badań tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (RM) oraz na operacje zaćmy oraz endoprotezoplastyki. Po zniesieniu limitów, średni czas oczekiwania spadł o 35-36 proc.
No to jeszcze inaczej.
Budżet NFZ na 2020 rok. : 97 mld  zł.
Ile zebrała WOŚP w 2020? : 0,115 mld zł


Czułem ze jest dobrze ale nie wiedziałem ze jest aż tak dobrze ,chyba się qrwa z tej radości do PISu zapiszę .
PISz mi tego więcej ,to miód na mą duszę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Dzwonek niezalogowany
15 lutego 2020r. o 15:51
~~Zszarzała Krzewuszka napisał(a):
~~Płomiennorudy Dąb napisał(a): 70 mln euro (ponad 300 mln zł) zapłaciła Telewizja Polska za prawa medialne do najważniejszych wydarzeń piłkarskich w latach 2018-22
Telewizja Polska wszystkie mecze Euro 2020 pokaże w jakości 4K.
TVP zakupiła prawa do transmitowania letnich igrzysk olimpijskich, które odbędą się w 2020 roku w Tokio. TVP zrelacjonuje swoim widzom 350 godzin z olimpiady w Tokio.
Ale kogo to interesuje? ;)
Przecież Polacy w ogóle nie interesują się sportem, a jeśli już to wolą oglądać na płatnych platformach.
No to inaczej.
Od 1 marca br. mają zostać zniesione limity na porady pierwszorazowe w do lekarzy czterech specjalności: neurologii, ortopedii, endokrynologii i kardiologii - zniesienie limitów oraz podniesienie wycen w 2020 roku będzie kosztować ok. 300 mln zł.
Od kwietnia 2019 r. zostały zniesione limity do badań tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (RM) oraz na operacje zaćmy oraz endoprotezoplastyki. Po zniesieniu limitów, średni czas oczekiwania spadł o 35-36 proc.
No to jeszcze inaczej.
Budżet NFZ na 2020 rok. : 97 mld  zł.
Ile zebrała WOŚP w 2020? : 0,115 mld zł


Czułem ze jest dobrze ale nie wiedziałem ze jest aż tak dobrze ,chyba się qrwa z tej radości do PISu zapiszę .
PISz mi tego więcej ,to miód na mą duszę .

Jest wspaniale byłem w pewnym szpitalu i spotkałem Gościa który czekał na zabiegi rehabilitacyjne od 2012 roku mówi że są jeszcze pacjenci którzy czekają od 2010r.Faktycznie jest turbo przyspieszenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 lutego 2020r. o 16:00
qwax_ napisał(a):
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a):
qwax_ napisał(a):


gdyby konfederacja składała się z takich ludzi jak Dziambor (jakoś tak) kto wie ...;)

tyle że się nie składa...;)

Rozumiem, że chodzi Ci o brodę?
To jest ten wyznacznik, którego nie mają Bosak, Winnicki, Kulesza...? ;)


Po prostu nie kradną jak SLD swego czasu. Na głos falco trzeba sobie zasłużyć!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.