Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Fiołkowa Irezyna niezalogowany
15 lutego 2020r. o 16:22
skorn napisał(a):
qwax_ napisał(a):
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a):
qwax_ napisał(a):


gdyby konfederacja składała się z takich ludzi jak Dziambor (jakoś tak) kto wie ...;)

tyle że się nie składa...;)

Rozumiem, że chodzi Ci o brodę?
To jest ten wyznacznik, którego nie mają Bosak, Winnicki, Kulesza...? ;)


Po prostu nie kradną jak SLD swego czasu. Na głos falco trzeba sobie zasłużyć!








I CO TUSKU ,ŁYSO ,? ,BIERZ Z NICH PRZYKŁAD .
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Sałata niezalogowany
15 lutego 2020r. o 16:45
https://www.wiesci24.pl/2020/02/15/narodowy-instytut-kultury-i-dziedzictwa-wsi-zajmuje-sie-spowiedzia-psychoterapia-kierownictwem-duchowym/

Modlitwa za kase
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Dzwonek niezalogowany
15 lutego 2020r. o 16:46
DUDE mam w nosie głosuję na MAŁGOSIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
15 lutego 2020r. o 16:49
a dla zainteresowanych tym jaki problem jest dzisiaj z czymś zwanym ''s'' a w gruncie rzeczy z ludźmi mieniacymi ''związkowcami'' warto pooglądać dzisiejszy ''superwizjer''

widziałem zwiastun i mi wystarczy by ten program zaliczyć ...

jestem pewien że potwierdzi w całości moje zdanie o tych ''koryciarzach'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
15 lutego 2020r. o 16:50
zapomniałem nadmienić że będzie on o ''związkowej'' ''kaście'' górniczej ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Dzwonek niezalogowany
15 lutego 2020r. o 18:35
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): a dla zainteresowanych tym jaki problem jest dzisiaj z czymś zwanym ''s'' a w gruncie rzeczy z ludźmi mieniacymi ''związkowcami'' warto pooglądać dzisiejszy ''superwizjer''

widziałem zwiastun i mi wystarczy by ten program zaliczyć ...

jestem pewien że potwierdzi w całości moje zdanie o tych ''koryciarzach'' :]

Ale LICHOCKA ci się podoba jak pokazuje środkowy palec ludziom chorym na nowotwory bucu .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
15 lutego 2020r. o 18:46
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Miłorząb niezalogowany
15 lutego 2020r. o 18:57
Czas na POLEXIT. Włosi już też myślą o wyjściu z Mumii Europejskiej. A PiS uważa, że Polska na zawsze w Unii. Dlatego nie lubię PiSu. Unijni socjaliści i w tym Lichocka :( ==

https://wiadomosci.wp.pl/matteo-salvini-albo-unia-europejska-sie-zmieni-albo-zrobmy-jak-anglicy-6479014699120769a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza