Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Turkusowa Lantana niezalogowany
16 lutego 2020r. o 20:00
to może sprawdźmy, dla kogo Jaskraworuda Trytoma jest autorytetem w sprawach polityki :D niech wpisze się poniżej z głosem poparcia, zobaczymy ile was jest :D nie zawiedźcie swojego idola :D niech wie, dla ilu osób codziennie wypełnia swoją misję :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółta Lilia niezalogowany
16 lutego 2020r. o 20:07
~~Turkusowa Lantana napisał(a): to może sprawdźmy, dla kogo Jaskraworuda Trytoma jest autorytetem w sprawach polityki :D niech wpisze się poniżej z głosem poparcia, zobaczymy ile was jest :D nie zawiedźcie swojego idola :D niech wie, dla ilu osób codziennie wypełnia swoją misję :D

To może wy się podpiszcie razem ze skornem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Pieris niezalogowany
16 lutego 2020r. o 20:08
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a):

takiego łgarza jak falco dawno tu nie było ...


Od początku świata, od dziejów zarania, dupa służyła wyłącznie do s.r.a.nia
Lecz według woli Pana, ktoś przyszył dupie uszy I stworzył kmiotka głomba bolcowego URBANA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółta Lilia niezalogowany
16 lutego 2020r. o 20:16
~~Mlecznobiały Pieris napisał(a):
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a):

takiego łgarza jak falco dawno tu nie było ...


Od początku świata, od dziejów zarania, dupa służyła wyłącznie do s.r.a.nia
Lecz według woli Pana, ktoś przyszył dupie uszy I stworzył kmiotka głomba bolcowego URBANA.

Piszesz o sobie ?żeby nie te zęby to była by du,pa z twojej gęby .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Lantana niezalogowany
16 lutego 2020r. o 20:27
mamy pierwszego z milionów :D Brązowożółta Lilia :D kto kolejny ? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółta Lilia niezalogowany
16 lutego 2020r. o 20:50
~~Turkusowa Lantana napisał(a): mamy pierwszego z milionów :D Brązowożółta Lilia :D kto kolejny ? :D

Za to was jest 2 miliony z samego zapyziałego Bolesławca .gdzie w powiecie rządzi PIS razem z SLD jako jedyny w Kraju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
16 lutego 2020r. o 20:50
~~Turkusowa Lantana napisał(a): to może sprawdźmy, dla kogo Jaskraworuda Trytoma jest autorytetem w sprawach polityki :D niech wpisze się poniżej z głosem poparcia, zobaczymy ile was jest :D nie zawiedźcie swojego idola :D niech wie, dla ilu osób codziennie wypełnia swoją misję :D


ty tu kmiotku nie rób ze mnie jakiegoś autorytetu bo nigdy za niego tu nie chciałem uchodzić ...
to co piszę jest odniesieniem tylko i wyłącznie do treści które czytam i staram się je analizować dodając swój komentarz ...
twoja rzeczywistość jest oparta tylko na jednym punkcie który tu przez litość dla ciebie pominę bo przecież za chwilę będziesz już kimś innym ...
tym tacy jak ty się charakteryzują ..próbować opluć i zniknąć ...

twój bezdennie głupi ''apel'' z głosami poparcia jest nieudolną próbą dyskredytacji nie mnie a wszystkich którzy widza w pisie bandę nieudaczników a wręcz przestępców

przypomnę ci tu kmiotku temat który sam założyłem prosząc wszystkich zalogowanych forumowiczów o wpisy w których ich obraziłem ...

nie pojawił się nikt ...dziękuję :)
funkcjonował tu też temat o jakichś tam problemach falco z bolecnautami ...
nikt z zalogowanych też się nie pojawił by opisać jakie to ma ze mną problemy ...

teraz ty stosując jakiś płytki zabieg,prostacką wręcz sztuczkę z pogranicza socjotechniki czego oczekujesz ?

facet - ja nawet jako niezalogowany ,nawet kiedy system zmieni mi nick piszę swoim ''stylem''
nie mam nic do ukrycia i nie mam zamiaru się ukrywać ...

jutro też tu będę pisał by jak to określasz -wypełniać ''misję ''
i wierz mi -ciebie nie zawiodę ...
kimkolwiek będziesz -kąkolem czy innym chwastem ...:]

falco taki jest -co myśli to napisze i nie ma w tym żadnej złości ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Miłorząb niezalogowany
16 lutego 2020r. o 20:52
Warto posłuchać:



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza