Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2900
#falco nieaktywny
27 września 2017r. o 14:37
przestań już ''walczyć ''
co tam piszesz o 39'?
a może napisz o przedwojennych stosunkach z Niemcami ...uśmiechy, odwiedziny zarówno tu jak i u nich ,bankiety ,polowania ...
wiem ...to była gra ''wywiadowcza''
i nie pisz mi co było pózniej bo wiem ...
tylko ''rozwala '' mnie to ciągłe pisanie o ''rządzie'' co to chciał rządzić siedząc w cichym ,spokojnym jeszcze Londynie kiedy tu ginęli ci którym ten ''rząd ''wysyłał zamiast broni i amunicji -rozkazy
napisz w końcu o problemach jaki mieli Polacy kiedy już znalezli się w tym Londynie ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 września 2017r. o 14:40
Ty napisz co robila banda sowiecka w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 września 2017r. o 14:49
też tego nie wiesz?
napisz do antonia a prześle ci ''materiały ''
ja tylko ci wspomnę że gdyby za tą ziemię sowieci też nie ginęli to dzisiaj być może byś ''szprechał ''
a przecież chyba nie lubisz ? :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 września 2017r. o 14:55
Ile lat sowieckiej okupacji bez szprechania, ktore lubie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 września 2017r. o 15:01
no to napisz mi co stało na przeszkodzie dogadać się wtedy z zachodem zamiast ze wschodem ?

dzisiaj byś ''szprechał ''a tak musiałeś się uczyć w szkole ''ruskiego'' :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 września 2017r. o 15:39
falco napisał(a): no to napisz mi co stało na przeszkodzie dogadać się wtedy z zachodem zamiast ze wschodem ?

dzisiaj byś ''szprechał ''a tak musiałeś się uczyć w szkole ''ruskiego'' :)


falco ty beztaleńciu i bezmózgowcu spadaj już na swój nowy temat.

emem ci założył żebyś nie musiał z siebie ...a robic na innych tematach. Bo normalni ludzie chcą podyskutować , a nie czytac wypocin dekla lewackiego , co ma obsesje małego Kaczorka i wąsatego pana Maciorka.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 września 2017r. o 17:02
wot durak ...
a paszoł ''won'' jak to mawia wasz pisowski poseł
pamiętaj że pisze do ciebie pisowski klakierku tylko językiem jakim posłużył się poseł ''prawa i sprawiedliwości '' więc nie użalaj się że piszę do ciebie jedynie zrozumiałym dla was ''językiem ''

miłego dnia :)


Dopisane 27.09.2017r. o godz. 17:02:

~~ napisał(a):
falco napisał(a):
emem ci założył


''ci'' czyli ''mi''?
a ja myślałem że ''se '' :)

przecież nie prosiłem o to a jak sam założyłem temat to ten zniknął niczym tych trzech ''cudownie ocalonych antonia ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tylko PIS niezalogowany
27 września 2017r. o 17:14
U mnie wszyscy z pracy zmienili zdanie jak widzą co się dzieje w Polsce, promowanie homosiów, aborcji, i kumplostwa. Teraz mają głosować tylko na PIS. Żadna partia ich nie przekona nie chcą mieć u siebie w okolicy, muzułmanów, kóz i dzieci gwałconych.
Popieram,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.