Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

22258
#Horus nieaktywny
24 listopada 2020r. o 17:10
a tvn właśnie pokazało migawki z protestu kobiet jaki odbył się na ulicach Bolesławca...

i co ważne ...nie było pałowania ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Kolczurka niezalogowany
24 listopada 2020r. o 17:14
i ciebie tam nie było? taka okazja cie ominęła cielebryto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 listopada 2020r. o 17:24
mylisz się ...byłem ...
zapewne gdybyś sam był to byś mnie dostrzegł ale nie ...

tobie pisslamiści kazali ''pluć'' na protestujące kobiety to plujesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Tytoń niezalogowany
24 listopada 2020r. o 17:26
Horus napisał(a): a tvn właśnie pokazało migawki z protestu kobiet jaki odbył się na ulicach Bolesławca...

i co ważne ...nie było pałowania ...;)



Pokazali przywódczynie strajku , Panią Zbigniewę Dachowca i Darię Sas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zarumieniona Maciejka niezalogowany
24 listopada 2020r. o 17:27
Naszego celebryty tam nie było? ... naprawdę?.....jak to smutno... wzruszyłem się,. no nie nie mogę....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Tytoń niezalogowany
24 listopada 2020r. o 17:40
Horus napisał(a): mylisz się ...byłem ...
zapewne gdybyś sam był to byś mnie dostrzegł ale nie ...

tobie pisslamiści kazali ''pluć'' na protestujące kobiety to plujesz...



Twoja szefowa przywódczyni to niezłe ziółko .

„»Strajk Kobiet« prowadzony przez prywatną fundację Lempart nie był spontanicznym zrywem, ale zaplanowaną akcją, dzięki której ta zarobiła spore pieniądze”.
Ogólnopolski Strajk Kobiet mieści się w prywatnym mieszkaniu Marty Lempart, w okazałej willi położonej nieopodal centrum Wrocławia”
„Marta Lempart jest oskarżona o zablokowanie kontroli inspekcji pracy w swojej firmie, jej nazwisko pojawia się w śledztwie dotyczącym nadużycia uprawnień przez osoby sprawujące funkcje kierownicze w Operze Wrocławskiej”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 listopada 2020r. o 17:49
moja ''szefowa''?

:]

równie dobrze mogę napisać że twój szef-z toruńskiej rozgłośni- nie wpuszcza od lat kontroli na teren swojej ''oazy'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marchewkowy Złotokap niezalogowany
24 listopada 2020r. o 17:51
Lempart

Pluje na polskie kobiety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza