Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 grudnia 2020r. o 21:48
Horus napisał(a): ...

ladaco ...jesteś takim głombem że tego nie kumasz?...hahaha


Wyrywam w prawdzie z kontekstu bogu , ale mam wrażenie , że tylko Ty jesteś klasą dla samego siebie ... o ile sobie przypominam z podstawówki , to chyba trzecia , albo czwarta :D

Nie chodzi o to k...retynie co zrobi Orlen , tylko czyją jest własnością . Jeśli przy okazji zechcesz wskazać właścicieli NBP , to forum będzie Ci dozgonnie wdzięczne , razem z Panną . Od lat tzw . " wolny rynek " ładował nam do łbów , że małe rybki pożerane są przez większe . Kumasz czaczę bogu ? . Jeśli nie , to spytaj Przema , on się niby zna na " wolnym rynku " .

Pytanie brzmi tak , kto jest właścicielem Orlenu ?

Drugie pytanie brzmi tak , bogu , kiedy ta rozprawa ... ?

... i sugestia ... zanim postanowisz jeszcze kogokolwiek wyzywać od kmiotów i głąbów , to pamiętaj , ja mam to wszystko na screnach , a kumpel u policmajstrów namierzył już Twoje IP ... " kwiatuszku " :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Rdest niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 21:51
"Niemożność zrozumienia cudzych argumentów zachęca do uznania oponenta za głupca."
I pewnie dlatego spotykamy tu argumenty: "ty głombie", "ty kmiocie", etc.
Nietrudno ustalić kto przoduje w tej konkurencji ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 grudnia 2020r. o 21:58
pamiętasz jak tu piano z zachwytu nad zakupem lotniczej linii Condor?

jak się skończyło?

pamiętasz jak zachwycano się zapowiedzią budowy promu?

jak się skończyło?

co z tą łąką pod Radomiem?

oprócz tego że za pilnowanie kilkudziesięciu hektarów łąki prezes zarządu pobiera 32 tysiaki miesięcznie nic się tam nie dzieje...

pamiętasz jak pisdzielce zapowiedzieli ''polską ,narodową sieć spożywczą''
gdzie ona?
a tymczasem już prowadzi się rozmowy z kolejną brytyjską sieciówką chcącą wejść na polski rynek...

a tu taki ladaco robi w gatki z podniecenia bo Niemcy sprzedali Polsce gazetę...:]

a co z tvn-em?
nie wyszło?....hahaha


Dopisane 07.12.2020r. o godz. 21:57:

~~Mlecznobiały Rdest napisał(a): "Niemożność zrozumienia cudzych argumentów zachęca do uznania oponenta za głupca."
I pewnie dlatego spotykamy tu argumenty: "ty głombie", "ty kmiocie", etc.
Nietrudno ustalić kto przoduje w tej konkurencji ;)


co ty tu pierdzielisz?

podaj te swoje ''argumenty''

i jeszcze jedno ...ja nie UZNAŁEM ladaco za głomba tylko zapytałem - czy jesteś takim głombem?

więc nie pierdziel mi tu rdeście czy jak ci tam tych swoich filipików...;)


Dopisane 07.12.2020r. o godz. 21:58:

~~Mlecznobiały Rdest napisał(a): "Niemożność zrozumienia cudzych argumentów zachęca do uznania oponenta za głupca."
I pewnie dlatego spotykamy tu argumenty: "ty głombie", "ty kmiocie", etc.
Nietrudno ustalić kto przoduje w tej konkurencji ;)




~~Marchewkowa Porzeczka 3 godz. 41 min. temu

Postów:

Horus napisał(a): coraz więcej potencjalnych apostatów...;)

i słusznie...


wolny wybór kmiocie
Dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś?

;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 grudnia 2020r. o 21:59
... pardon ... kumpela :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Rdest niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 22:07
~~Malinowy Krwawnik napisał(a): W piątek odbyły się DERBY Krakowa CRACOVIA - WISŁA bez udziału kibiców ale na meczu był PISowski poseł IRENEUSZ WOŚ który wyzywał sędziego głównego od CH , K ,sprzedawczyków i najgorszych ,Tak się zachowuje poseł ?


Wszystko się niby zgadza, totalne chamstwo. Tyle tylko, że to poseł Ireneusz Raś z Platformy wraz z prof Filipiakiem wrzeszczał na cały stadion: "Stefański, jesteś chu***!"
Poseł. Wiceprezes. Profesor, a słoma w butach :D
https://weszlo.com/2020/12/05/sloma-moze-wystawac-nawet-z-najdrozszych-butow/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 grudnia 2020r. o 22:08
Janusz idź już spać , bo pier...olisz jak potłuczony . Rankiem kiedy się ockniesz przeczytaj jeszcze raz co pisano do Ciebie i co Ty napisałeś ... i ... zastanów się quo vadis ... do sądu , czy na udeptaną ziemię ... w pier...ol masz tak czy siak :D .

Wyznacz tylko miejsce i czas jak już przeczytasz powtórnie własną grafomanię :D

Buziaczki misiu , trzęsący rajtami Ci mówi :D :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Rdest niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 22:16
Horus napisał(a): pamiętasz jak tu piano z zachwytu nad zakupem lotniczej linii Condor?

jak się skończyło?

pamiętasz jak zachwycano się zapowiedzią budowy promu?

jak się skończyło?

co z tą łąką pod Radomiem?

oprócz tego że za pilnowanie kilkudziesięciu hektarów łąki prezes zarządu pobiera 32 tysiaki miesięcznie nic się tam nie dzieje...

pamiętasz jak pisdzielce zapowiedzieli ''polską ,narodową sieć spożywczą''
gdzie ona?
a tymczasem już prowadzi się rozmowy z kolejną brytyjską sieciówką chcącą wejść na polski rynek...

a tu taki ladaco robi w gatki z podniecenia bo Niemcy sprzedali Polsce gazetę...:]

a co z tvn-em?
nie wyszło?....hahahaDopisane 07.12.2020r. o godz. 21:57:
~~Mlecznobiały Rdest napisał(a): "Niemożność zrozumienia cudzych argumentów zachęca do uznania oponenta za głupca."
I pewnie dlatego spotykamy tu argumenty: "ty głombie", "ty kmiocie", etc.
Nietrudno ustalić kto przoduje w tej konkurencji ;)


co ty tu pierdzielisz?

podaj te swoje ''argumenty''

i jeszcze jedno ...ja nie UZNAŁEM ladaco za głomba tylko zapytałem - czy jesteś takim głombem?

więc nie pierdziel mi tu rdeście czy jak ci tam tych swoich filipików...;)Dopisane 07.12.2020r. o godz. 21:58:
~~Mlecznobiały Rdest napisał(a): "Niemożność zrozumienia cudzych argumentów zachęca do uznania oponenta za głupca."
I pewnie dlatego spotykamy tu argumenty: "ty głombie", "ty kmiocie", etc.
Nietrudno ustalić kto przoduje w tej konkurencji ;)




~~Marchewkowa Porzeczka 3 godz. 41 min. temu

Postów:

Horus napisał(a): coraz więcej potencjalnych apostatów...;)

i słusznie...


wolny wybór kmiocie
Dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś?

;)

uderz w stół ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobiały Goździk niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 22:20
Nie udało się fake newsa z tym posłem puścić co tam krzyczał sam na stadionie? Poczuł się przez chwilę jak na strajku kobiet, bidna chłopina. Hahaha hihihi.
Brawo Rdest:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza