Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

22258
#Horus nieaktywny
15 grudnia 2020r. o 19:31
~~Herbaciany Kokornak napisał(a): A gdzie Ciebie?
Przecież wystarczyło odrobinę pomysleć ;)
- Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg podała we wtorek, że jej konto na Facebooku zostało zhakowane.


jasne ...wszystkie pislamskie durnie się tak tłumaczą jak pierdykną jakiś idio..tyzm...:]
dziwnym trafem innym się nie włamują tylko pislamistom...

ostatnio ziemkiewicz tak próbował się tłumaczyć ...
wcześniej horała a jeszcze wcześniej kaleta...hahaha

biedaczyny...współczesne ''męczenniki'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokornak niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 19:35
Taki podział kulturowy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokornak niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 19:37
I wyciąłeś - przez przypadek pewnie - jedno zdanie w moim wpisie
"Do czasu, kiedy nie poinformuję o odzyskaniu go, proszę traktować pojawiające się posty jako kłamliwą manipulację" - napisała Maląg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 grudnia 2020r. o 19:59
ty jej wierzysz?
twoja sprawa...
ja nie wierzę więc niesprawdzone info wycinam...;)


a co na to powiesz?
pedofil wśród pislamistów?

''Polski polityk to pedofil?
14-latka za namową siostry zdecydowała się uprawiać seks za pieniądze. Przyznała, że miała trójkę rodzeństwa i potrzebowała gotówki na utrzymanie. Umówiła się ze starszym mężczyzną w hotelu, a za stosunek zapłacił jej 5 tys. złotych. Wówczas nie wiedziała kim był, ale później zobaczyła go w telewizji i dowiedziała się, że to polski polityk.

Usiadł na łóżku i kazał mi się rozebrać. Czułam obrzydzenie. Czuć było od niego pot. Od razu przeszedł do sedna, w sposób agresywny. Bardzo mnie to bolało i prosiłam go, żeby był delikatniejszy i zwolnił trochę tempo, ale nie słuchał w ogóle co do niego mówiłam – opowiedziała Vedze ofiara polityka.

Dziewczyna wyznała w rozmowie z Vegą, że pieniądze wydała na opłaty i jedzenia dla siebie i rodzeństwa. Obecnie czuje strach przed mężczyznami i boi się zbliżeń. Obawia się, że nigdy nie stworzy związku i nie będzie miała dzieci, gdyż „nie jest w stanie”.

Nie interesowałam się polityką. Dopiero, gdy zobaczyłam go w telewizji, dowiedziałam się, że jest politykiem z opozycji. Zrobiło mi się niedobrze - wyznała skrzywdzona dziewczyna. ''

a może napiszesz że poczuł ''pokusę '' a to nie to samo co pedofilia ...


Dopisane 15.12.2020r. o godz. 19:59:

ach ci pislamiści ...znowu porażka w głosowaniu ...
tym razem 27 do dwóch ...w tym jeden to samobój...hahaha

tak to się z nami (krajem ) liczą w Europie...

margines ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokornak niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 20:15
Pedofilia powinna być ścigana i bezwzględnie karana bez względu na to czy dotyczy ludzi z kręgu władzy czy opozycji, kościoła czy celebrytów
- "Dopiero, gdy zobaczyłam go w telewizji, dowiedziałam się, że jest politykiem z opozycji."
Niezależnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 20:46
To wreszcie kto ostatni pogratulował Bajdenowi Duda Czy Putin bo się pogubiłem ,Chyba Prezydent USA w pierwszej kolejności odwiedzi Polskę i Ruskich .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszara Cieszynianka niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 21:17
Miało nie być podwyżek, nie będzie rekompensat. Za prąd zapłacimy więcej? Nie będzie powszechnych rekompensat za rosnące ceny prądu, chociaż wicepremier Jacek Sasin zapowiadał, że za prąd więcej nie zapłacimy. Jesteśmy też jednymi z tych, którzy za prąd w Europie płacą najwięcej. Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził już podwyżki cen prądu .

"Sukces" z rekompensatami za podwyżki cen prądu nie ma ojca. Nikt niczego nie słyszał, a przecież miało być inaczej. Premier Mateusz Morawiecki obiecywał z mównicy sejmowej, że nie będzie podwyżek cen energii.

Nieważne, czy Polska będzie bogata, czy biedna – ważne, żeby była katolicka”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 grudnia 2020r. o 21:21
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.