Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~pisior niezalogowany
5 października 2017r. o 19:03
no i co sie drzecie pajace lewackie, wam to już nic nie pomoże , sanescobar to juz sam niewie co ma wymyslic na PISOWCÓW tak samo falco z tymi jego opowiesciami.

a prawda jest jedna zgnoimi was lewaki i tyle .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 października 2017r. o 19:04
wystawione przez GRU ;)

macie ...y kolejnego swojego ''asa'' fakt że nie ''gienierał ''a jakiś oficer , ale ''ekspert ''

''Nikt nie chce się nad nimi ulitować, nikt nie chce pociągnąć za majtki, to one dawaj na manifestację – tak w internetowej telewizji "wRealu24" prawnik Roman Sklepowicz ocenił uczestniczki kobiecych manifestacji w ramach "Czarnego wtorku". Skandaliczna wypowiedź już jest szeroko komentowana przez internautów.

Prawnik Roman Sklepowicz podczas rozmowy w internetowej telewizji „wRealu24” komentował w bardzo osobliwy sposób manifestację odbywającą się pod hasłem "Czarny wtorek" a przede wszystkim jej uczestniczki.

- Ładne laski idą na dyskotekę, a brzydkie, których nikt nie chce bzykać, to idą na demonstrację – mówił. Warto przypomnieć, że jeszcze do niedawna był on ekspertem w publicznej stacji TVP Info. W lipcu wypowiadał się na temat reformy sądownictwa. Dyrektor Wojskowego Biura Historycznego Sławomir Cenckiewicz zwrócił uwagę, że Sklepowicz był oficerem służb PRL, a dokładnie Wojskowej Służby Wewnętrznej. ''

też ''ochraniał '' opozycję ?
bo teraz popisał się ...ną wypowiedzią ...
ciekawe czy ma córkę i co powie jak ktoś by ją zgwałcił ?
to samo co ''hrabia ''Radziwiłł?
bo ten jasno i wprost powiedział że nie dał by swojej córce pigułeczki ''ella one ''


tylko co mnie to obchodzi kto będzie ''bzykał '' (cyt.) jego córkę ?
Murzyn ,Arab ,Chińczyk czy polski katolik ...

:)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
5 października 2017r. o 19:37
Falkoś ja z innej beki
Co z alterkiem bo jakby zamilkł ostatnio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
5 października 2017r. o 19:48
~~... napisał(a): no i co sie drzecie pajace lewackie, wam to już nic nie pomoże , sanescobar to juz sam niewie co ma wymyslic na PISOWCÓW tak samo falco z tymi jego opowiesciami.

a prawda jest jedna zgnoimi was lewaki i tyle .


jesteś g... jak pasek w tvp

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 października 2017r. o 20:06
~~:) napisał(a): Falkoś ja z innej beki
Co z alterkiem bo jakby zamilkł ostatnio


nie wiem ...zresztą co mnie to obchodzi ?
jest spokojniej i to już ''plus'' :)
może dostał ''bana'' ,może tylduje tak jak lubił ...nie wiem ...
ja tam nie tęsknię :)


Dopisane 05.10.2017r. o godz. 20:06:

„Wściekłość ministra Ziobry, można nawet po ludzku zrozumieć, bo często dziecko, któremu odbierze się zabawki wierzga i płacze. Ale nieakceptowalne jest wykorzystywanie prokuratury do rozgrywek politycznych” – czytamy dalej. „Będę żądał milionowych odszkodowań i zadośćuczynienia, zarówno na rzecz Ruchu jak i swoją własną, gdyż celem inicjatorów jest także podważenie mojej wiarygodności, a nie jestem posłem zawodowym i utrzymuję się głównie z pracy zawodowej. Jeżeli prokuratura widzi jakieś nieprawidłowości to niech mnie oskarżą i natychmiast zrzekam się immunitetu. Oczywiście sam też skieruję sprawę na drogę prawną” – oświadczył Długi. ''

wreszcie pokazali ''jaja '' :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alter niezalogowany
5 października 2017r. o 20:14
Jestem,jestem .Jakby co to walę z ukrycia .Niedawno ,w ramach protestu zawiesiłem swoje wypociny .Administrator nie zareagował ,nie przeprosił ,wiec nie miałem wyjścia.
Ale nie zgadzam się z linią P Marczewskich ,pisze na ich portalu z obrzydzeniem.
A Falco - jego ojciec nie był oficerem .
Nikt nie pisał ale niech sobie nie myślą ze to,, z tych''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 października 2017r. o 20:18
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisior niezalogowany
5 października 2017r. o 20:44
http://niezalezna.pl/205093-po-prezentacji-tych-danych-totalna-opozycja-moze-tylko-siasc-i-plakac-spolki-skarbu-panstwa-w-gore-o-ponad-100-mld-zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza