Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2900
#falco nieaktywny
6 października 2017r. o 10:59
to po jaką cholerę pisze się o tym że nad tym ''pracują ''?
nie ma większych problemów w zasadach i przepisach co do zatrudniania?
popatrz na nadal szeroką ''szarą strefę ''
na nielegalne zatrudnianie ,na łamanie zasady minimalnego wynagrodzenia ...
tam jest potrzebna ta intensywna praca a nie pierdoły ..
na urlopie będę robił co chcę bo to mój urlop i jeśli zechcę to będę pracował w kamieniołomie ...:)



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 października 2017r. o 12:38
~~Juhas napisał(a): Jak dajesz tak dostajesz ,nie obrażaj nie będziesz obrażany , i nie trzęś się przy klawiaturze strzelając gafy w pisowni
cytuje!!!!( samotny pobyt owcami na móg szkodzi ) Klakierku malutki .
Fascynujesz się nawiedzonym Falco i San Escobarem , nasienia szkoda :)


Jak się nie ma argumentów to czepia sie do pierdoły,jesteś prostym,malutkim człowieczkiem który czuje się wielki przy klawiaturze, w sumie to fascynują mnie tacy ignoranci jak Ty, co siedzi w tych chorych głowach, jak łatwo wami manipulować, a teraz odszczekaj ładnie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polska ciàgle walczàca niezalogowany
6 października 2017r. o 13:15
Hanna Gronkiewicz-Waltz - PO ... " – Gdybyśmy wyraźniej odcięli się od niej kilkanaście miesięcy temu, to teraz nie byłoby tak źle. To ostatni moment, by coś zrobić – przekazał w rozmowie z „Rzeczpospolitą” znany polityk Platformy Obywatelskiej."
Żadnej refleksji nad tym w czym ona brała udział .Tylko to, że im poparcie w sondażach spadało.
To są szumowiny .Jeśli ktoś pamięta afere Rywina ,za którą SLD zapłaciło upadkiem ,to co powinno spotkać tych POdelców? W afere Rywina wplątani byli ludzie ze świty MIlera. A tu mamy do czynienia z drugą osoba PO Schetynie.I nie chodzi o głupie 17,5 mln $ ,ale setki mln zł.Dość powiedzieć że jedna tylko urzędniczka z ratusza dostał 43 mln zł.
Ależ to jest przekręt, chyba PO upadku komuny największy. .Ludzie, ci złodzieje nie mają umiaru w swej pazerności.


https://www.wprost.pl/kraj/10079506/Rzeczpospolita-Los-Gronkiewicz-Waltz-przesadzony-PO-podjela-decyzje.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juhas niezalogowany
6 października 2017r. o 13:53
To się podpisz pioneczku klakierku ,wiem boisz się mam zrozumienie , To wasza zaleta ogonek podkulić i obszczekiwać cały kraj , pracy zero , emeryturki SB-ckie skrócone cóż tez bym wył , jak to było w anegdocie siadł San Escobar i Falco sobie na jajkach i płaczą ze boli , jak im kazano się podnieść nie mieli chęci . Tak jest z tobą drobniutki nic nie znaczący obywatelu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 października 2017r. o 14:44
zabolało ''juhasie ''by nie napisać ....
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juhas niezalogowany
6 października 2017r. o 15:06
Bardziej rozbawiło hihihi, a tak na marginesie Falco masz fajnego Klakierka w osobie San Escobara ,on wierniejszy tobie niż my Kaczyńskiemu , cóż próby wasze na nikim wrażenia nie robią ,zostaliście zdemaskowani nic nie znaczące osobowości podpuszczając forumowiczów w tym temacie o PIS-ie
Zabawne jest jak ten Klakierek San Escobar się do ciebie przywiązał nie będąc świadom ze nic nie znaczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 października 2017r. o 15:10
~~Juhas napisał(a): To się podpisz pioneczku klakierku ,wiem boisz się mam zrozumienie , To wasza zaleta ogonek podkulić i obszczekiwać cały kraj , pracy zero , emeryturki SB-ckie skrócone cóż tez bym wył , jak to było w anegdocie siadł San Escobar i Falco sobie na jajkach i płaczą ze boli , jak im kazano się podnieść nie mieli chęci . Tak jest z tobą drobniutki nic nie znaczący obywatelu .


NO widzisz jak wychodzi Twoja ignorancja,niewiedza i pustogłowie, Podobno bezrobocie spadło ,więc nie martw sie ,pracę mam i zarabiam na Twój socjal, 99% na tym forum o SB wie tylko z książek i you tube, a;e da Ciebie to za ciężkie do zrozumienia, bo móżdżek Ci nasiąkł wiadomościami TVP( w sumie tam na halach chyba tylko to możesz odbierać), co do podpisu,zarejestruj się bo ten Twój podpis znaczy tyle co moja tylda. Ciekawi mnie ile wyniesie Twoja emerytura, choć masz jeszcze szansę , tylko po gimnazjum wybierz dobra szkołę( tak,tak wiem gimnazja zlikwidowali,ale trw proces wygaszania więc bądź spokojny.)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
6 października 2017r. o 15:12
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2017/10/cdb76245a18992a60a99ba5cdbe56657.jpg

https://www.dorzeczy.pl/_thumb/55/02/2df44000e465698e450c6bce7987.jpeg

https://i.wpimg.pl/O/552x0/d.wpimg.pl/614416463-1956356561/-morawieckisings.jpg

https://i.wpimg.pl/O/605x0/d.wpimg.pl/1640839008--1980927118/-morawieckisings.JPG

dodał bym do tego jeszcze piosenkę:

Twoja ostatnia niedzielaaaa
w którą POHANDLUJEMY
Dzisiaj się rozstaniemy,
Dzisiaj się rozejdziemy
Na wieczny czas.
To ostatnia niedziela,
Więc nie żałuj jej dla mnie,
Spojrzyj czule dziś na mnie
Ostatni raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza