Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2900
#falco nieaktywny
6 października 2017r. o 15:16
jeśli SE jest czemuś wierny to PRAWDZIE która wam ...om jest całkowicie obca
wy budzicie się z kłamstwem na ''zdradzieckich ,kłamliwych mordach '' i z kłamstwem zasypiacie ...

wiem że prawda was powala i tylko strach przed kompromitacją blokuje w was możliwość zalogowania pod stałym nickiem ...
znikniesz i ty ''juhasie '' kiedy pis upadnie i wtedy być może jako ''baca '' będziesz tu pisał ...

buty prezesinie wypastowałeś ?
zgłosiłeś do ''centrali'' na Nowogrodzkiej swój ''wiernopoddańczy hołd''?
zgłoś i zainkasuj swoje marne ''judaszowe srebrniki '' :)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
6 października 2017r. o 15:17
~~Juhas napisał(a): To się podpisz pioneczku klakierku ,wiem boisz się mam zrozumienie , To wasza zaleta ogonek podkulić i obszczekiwać cały kraj , pracy zero , emeryturki SB-ckie skrócone cóż tez bym wył , jak to było w anegdocie siadł San Escobar i Falco sobie na jajkach i płaczą ze boli , jak im kazano się podnieść nie mieli chęci . Tak jest z tobą drobniutki nic nie znaczący obywatelu .


Jak bym chciał to mógłbym cię kupić razem z twoją całą rodziną i to za 500+
O swoją emeryturę się nie boję i jej nie potrzebuję i nie chcę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
6 października 2017r. o 15:23
http://wyborcza.pl/7,75398,22474807,pol-miliona-zlotych-dla-fundacji-corki-antoniego-macierewicza.html

"wystarczy nie kraść"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juhas niezalogowany
6 października 2017r. o 15:29
A jednak Alter miał racje nazywając cię malutkim zakompleksionym psiaczkiem , i nerwy powolutku puszczają wulgarny się stajesz .
Dobrze ze zwieracz trzyma bo pampers byłby pełny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 października 2017r. o 15:30
kurna!!!!
jak ja nie cierpię pisu !!!!
:]
z prawdziwą wręcz ekstazą będę obserwował ich upadek :] i przejście do ''totalnej opozycji ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juhas niezalogowany
6 października 2017r. o 15:32
Biedny San Escobarku , zawsze ten co nie ma
Napina pusty portfel .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 października 2017r. o 15:34
~~Juhas napisał(a): A jednak Alter miał racje nazywając cię malutkim zakompleksionym psiaczkiem , i nerwy powolutku puszczają wulgarny się stajesz .
Dobrze ze zwieracz trzyma bo pampers byłby pełny .


a gdzie tu widzisz moje ''nerwy'' ?
bawisz mnie tymi ''wpisami '' -falco to ,falco tamto ...
a w sumie nic nowego nie piszesz ...komuch ,ubek ,esbek ...

pisz ...
:)
tyle akurat potrafisz więc mając taki ''dar'' korzystaj z niego :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juhas niezalogowany
6 października 2017r. o 15:34
PiS u władzy pozostanie
Wam zostanie wycie i płakanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza