Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jarosław niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 16:56
~~und napisał(a): Kaczyński o mieszkańcach wsi: "chłopi są pazerni, da się im parę złotych przed wyborami i na nas zagłosują". Wyborcy PIS , nie łudźcie się - Prezes ma w takiej samej pogardzie was wszystkich. Gdyby jeszcze przekupywał Was „za swoje”, ale on to robi za wasze pieniądze.


No wieśniaki biegiem na wybory i głosować na Kaczora ,wy pazerne miernoty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Danke Deutschland niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 17:33
Żebyś wiedział,POmyśl, (choć to może być trudne w twoim przypadku) gdyby partia tygryska była prowiejska, byłoby zwycięstwo, gdyby peło było partią propolską do dziś by rządzili, więc do kogo macie pretensje miernoty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bonkiewicz niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 18:08
~~Danke Deutschland napisał(a): Żebyś wiedział,POmyśl, (choć to może być trudne w twoim przypadku) gdyby partia tygryska była prowiejska, byłoby zwycięstwo, gdyby peło było partią propolską do dziś by rządzili, więc do kogo macie pretensje miernoty

Czyli uważasz miernoto że PISS to partia pro polska .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 18:12
~~Danke Deutschland napisał(a): Żebyś wiedział,POmyśl, (choć to może być trudne w twoim przypadku) gdyby partia tygryska była prowiejska, byłoby zwycięstwo, gdyby peło było partią propolską do dziś by rządzili, więc do kogo macie pretensje miernoty


Wspomniesz moje słowo jak Kaczyński umrze, to nikt nie będzie wiedział gdzie są jego prochy podobnie jak Binladena .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 grudnia 2022r. o 18:29
a ja wiem...
i to na 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Grab niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 18:46
Horus napisał(a): a ja wiem...
i to na 100%

Tylko nie mów ,że w nogach Lecha .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Goryczkowy Sadziec niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 20:33
~~qwerty napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Danke Deutschland napisał(a): Żebyś wiedział,POmyśl, (choć to może być trudne w twoim przypadku) gdyby partia tygryska była prowiejska, byłoby zwycięstwo, gdyby peło było partią propolską do dziś by rządzili, więc do kogo macie pretensje miernoty


Wspomniesz moje słowo jak Kaczyński umrze, to nikt nie będzie wiedział gdzie są jego prochy podobnie jak Binladena .


Jakby to zrobił w sylwestra ,to bym odpalił taką petardę że hey
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 grudnia 2022r. o 10:05
~~Szaropopielaty Grab napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): a ja wiem...
i to na 100%

Tylko nie mów ,że w nogach Lecha .

blisko ,blisko...
właśnie o Wawel mi chodziło bo w innym przypadku podejrzewam że w przypadku otwartego dostępu do jego grobu trwały by tam nieustające pielgrzymki...
jedne z uwielbienia dla wodza drugie nazwijmy to delikatnie -oddający tam mocz...
z tego min. powodu nie jest znane miejsce pochowania np. Himmlera...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.