Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~prokurator Piotrowicz niezalogowany
19 grudnia 2022r. o 14:53
- Jest wiele powodów, dla których ktoś mógł chcieć albo zdyskredytować mnie, albo zrobić mi krzywdę - powiedział komendant główny policji Jarosław Szymczyk.
Wygląda, że Jarek idzie w zamach.
Myślę, że przy właściwie prowadzonym wewnętrznym postępowaniu, i odpowiedniej postawie prokuratury, komendant ma szansę nawet na odznaczenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pis i jego zwolenników niezalogowany
19 grudnia 2022r. o 15:13
Szymczak zrujnowal i zhańbił Policję jak glapinski NBP, jak czarnek Oświatę. Pis-banda deb_bili
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jebać pisowskie k niezalogowany
19 grudnia 2022r. o 15:15
Ruski szpieg macierewicz zrobi z tego zamach na komedianta ale slectwo musi potrwać 15 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
19 grudnia 2022r. o 15:19
,,Chcemy skruszyć szklane sufity ,żeby mogli się przebić funkcjonariusze z rodowodem policyjnym , a nie milicyjnym .'' Mówił ,,Rzeczpospolitej'' gen. Szymczak w wywiadzie rok po nominacji na szefa KGP.

I tym granatnikiem spełnił obietnicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
19 grudnia 2022r. o 15:58
Na szczęście szymczak nie zginął w tym rosyjskim zamachu. Duda odznaczy go Orłem Białym a kaczynski postawi mu przed komendą pomnik którego milicja będzie miała blisko do pilnowania. Kamiński go poświęci a morawiecki udzieli wsparcia z pieniędzy żony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Rzeżucha niezalogowany
19 grudnia 2022r. o 16:47
~~prokurator Piotrowicz napisał(a): - Jest wiele powodów, dla których ktoś mógł chcieć albo zdyskredytować mnie, albo zrobić mi krzywdę - powiedział komendant główny policji Jarosław Szymczyk.
Wygląda, że Jarek idzie w zamach.
Myślę, że przy właściwie prowadzonym wewnętrznym postępowaniu, i odpowiedniej postawie prokuratury, komendant ma szansę nawet na odznaczenie.


Powołać komisję z Macierewiczem na czele. On na pewno udowodni zamach.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
19 grudnia 2022r. o 18:02
https://wiadomosci.wp.pl/nerwowe-ruchy-w-pis-dezorientacja-po-wywiadzie-kaczynskiego-6846292073835328a

kanalia i zero to dwie zerowe kanalie. Polacy płacą straszną cenę za pisowskich deb_ili
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sprawiedliwy niezalogowany
19 grudnia 2022r. o 20:47
~~Bandyci będą siedzieć napisał(a): Na szczęście szymczak nie zginął w tym rosyjskim zamachu. Duda odznaczy go Orłem Białym a kaczynski postawi mu przed komendą pomnik którego milicja będzie miała blisko do pilnowania. Kamiński go poświęci a morawiecki udzieli wsparcia z pieniędzy żony.

A co ,nie należy mu się!!! Uchronił budynek komendę główną i jej funkcjonariuszy od gorszych następstw . Brawa dla bohatera .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.