Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Horus niezalogowany
26 grudnia 2022r. o 9:57
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PIS niezalogowany
27 grudnia 2022r. o 13:48
Mamy laureata nagrody Człowiek Wolności Tygodnika ,,Sieci''.
za 2022 rok! Czytelnicy i kapituła plebiscytu nie mieli wątpliwości ;
MARIUSZ BŁASZCZAK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
27 grudnia 2022r. o 14:18
https://www.pudelek.pl/swiat-juz-wie-o-rezygnacji-mel-c-z-udzialu-w-koncercie-tvp-tak-pisza-o-polsce-chroni-osoby-lgbtq-najgorzej-w-ue-6849068930435936a


TVP_Bolszewia znowu narobila Polsce wstydu na cały świat a wszystko to za publiczne miliardy złotych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Tulipan niezalogowany
27 grudnia 2022r. o 14:36
~~Pszeniczny Bodziszek napisał(a): PiS ma już ten sam problem co Putin
Wie, że już przegrał i boi się przed jakim sądem będzie musiał stanąć.


A kto niby miałby ich przed tym sądem postawić? PO? Przecież to kumple.
Szczekaja na siebie tylko pod publiczkę a potem razem wódę chleją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Scewola niezalogowany
27 grudnia 2022r. o 14:46
~~Pszeniczny Bodziszek napisał(a): PiS ma już ten sam problem co Putin
Wie, że już przegrał i boi się przed jakim sądem będzie musiał stanąć.

A widział TY Tuska z choinką ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 grudnia 2022r. o 14:53
Jako że sam skorzystałem z dodatku węglowego (i żeby sprawa była jasna - już kupiłem za te pieniądze 1,5 tony groszku), chciałbym wziąć w obronę ludzi podejrzewanych o „wyłudzenie” dodatku. Po pierwsze, ktoś, kto jak ja otrzymał dodatek w połowie listopada, a pierwszą pulę węgla po preferencyjnej cenie mógł kupić w połowie grudnia, przez początkowe prawie trzy miesiące sezonu grzewczego musiał ogrzewać się opałem po cenie komercyjnej, czyli wtedy po minimum 3,5 tysiąca za tonę. Ten, kto zapożyczył się na ten zakup, teraz dzięki dodatkowi zwrócił dług i... nadal ma przed sobą problem, jak zdobyć pieniądze na ciepło przez resztę zimy i początek wiosny.

Po drugie, palenie w piecu węglem po preferencyjnej cenie z ekologią też ma niewiele wspólnego. Węgiel, który mnie się trafił, błyskawicznie okleja sadzą wnętrze pieca. A z popielnika wyrzucam codziennie dwa razy tyle popiołu, ile pozostawiał po spaleniu węgiel z (przepraszam za słowo) Rosji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdrajca kaczor niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 11:59
Zdradziecka kulawa morda w szpitalu. Żegnaj kurduplu. Śmietnik historii i kostucha !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiany Niecierpek niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 14:13
~~Zdrajca kaczor napisał(a): Zdradziecka kulawa morda w szpitalu. Żegnaj kurduplu. Śmietnik historii i kostucha !

możesz mu wy....zać cztery litery , rusku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.