Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~młody wykształcony szalenie przystojny niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 9:41
~~Milioner Donald TUSK napisał(a): Przecież napisał samą prawdę . Dokładnie tak było jeszcze zapomniał że kazałem Polakom pracować do śmierci .


Milioner wiejski biedaku , sr*acza sobie w chałupie wyszykuj ,XXI wiek mamy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 10:13
Artyści pocisnęli bekę z pisowskich ku_rw bo sylwester był na żywo:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Modrzew niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 17:41
~~Milioner Donald TUSK napisał(a): Przecież napisał samą prawdę . Dokładnie tak było jeszcze zapomniał że kazałem Polakom pracować do śmierci .


To jest taki rodzaj prawdy , którą dobrze nazwał ks. Józef Tischer czyli - gó.wno prawda" !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~herr deutschland niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 17:56
Już mówiłem tej rePOrterce że na samą myśl że zasiądę w ławach poselskich obok kaczora to mnie mdli,z drugiej strony nie mogę się wycofać bo obiecałem że obale pis, tak jak mój kumpel lechu obalił komunę i bełta pod bramą stoczni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 17:59
Zenek - brzuchomówca na sulwestrze i na to idą 3 mld zł z naszych podatków. Pisowskie kur_wy będziecie siedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasek niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 18:10
~~Centralny kryminał dla pisowców napisał(a): Zenek - brzuchomówca na sulwestrze i na to idą 3 mld zł z naszych podatków. Pisowskie kur_wy będziecie siedzieć


Z twoich idzie 4mld i jeszcze tuskowe ofe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ostrozny niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 18:11
Moderatora zamknac na 5 lat dozywocia za pozwolenie publikacji poprzedniego wpisu nt Sylwestra w Zakopanem.Moze odrobina kultury....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 18:12
~~Stasek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Centralny kryminał dla pisowców napisał(a): Zenek - brzuchomówca na sulwestrze i na to idą 3 mld zł z naszych podatków. Pisowskie kur_wy będziecie siedzieć


Z twoich idzie 4mld i jeszcze tuskowe ofe.


A co idzie z twoich ,ty nierobie i pisowski ... .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.