Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jurko61 niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 5:45
"Trochę dawałem w szyję dlatego proboszcz rzucił na mnie klątwę, że jak będę dalej pić, to pójdę do piekła.
- Pan nie uwierzył?!
- Uwierzyłem. Od tego czasu dodaję do wódki żelatynę, czekam aż stężeje i zjadam. Zjadam, nie piję".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Czereśnia niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 10:05
~~Jurko61 napisał(a): "Trochę dawałem w szyję dlatego proboszcz rzucił na mnie klątwę, że jak będę dalej pić, to pójdę do piekła.
- Pan nie uwierzył?!
- Uwierzyłem. Od tego czasu dodaję do wódki żelatynę, czekam aż stężeje i zjadam. Zjadam, nie piję".


Znam Jurka osobiście nigdy z alkoholem nie było mu po drodze , wstydził by się pan/pani oczerniać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 13:16
Brat komendanta Szymczyka podejrzany o udział w grupie przestępczej. "Ma parasol ochronny"
Brat komendanta głównego policji, 49-letni Łukasz Sz. według ustaleń prokuratury jest członkiem grupy przestępczej tworzącej tzw. karuzelę vatowską na skalę kilkudziesięciu milionów złotych. Jednak mimo tak poważnych zarzutów nie trafił do aresztu................................

https://www.onet.pl/informacje/onetlublin/brat-komendanta-szymczyka-zamieszany-w-przestepstwo-ma-parasol-ochronny/c2kpw6t,79cfc278
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie 2 niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 13:57
~~J23 napisał(a): Brat komendanta Szymczyka podejrzany o udział w grupie przestępczej. "Ma parasol ochronny"
Brat komendanta głównego policji, 49-letni Łukasz Sz. według ustaleń prokuratury jest członkiem grupy przestępczej tworzącej tzw. karuzelę vatowską na skalę kilkudziesięciu milionów złotych. Jednak mimo tak poważnych zarzutów nie trafił do aresztu................................

https://www.onet.pl/informacje/onetlublin/brat-komendanta-szymczyka-zamieszany-w-przestepstwo-ma-parasol-ochronny/c2kpw6t,79cfc278


A gdzie pytanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 14:27
Albo my te PiSowskie ś..erwa jeszcze przed wyborami dopadniemy i zgniją w kryminale albo oni nas wytrują jak Odrę! Żarty się skończyły trzeba ich zagonić pod ten mur na granicy z Białorusią, żeby paznokciami wykopywali sobie przejście na Białoruś! Najtragiczniejsze jest, że głupia, tępa, prymitywna dzicz analfabetów wierzy w te żenujące brednie że "bronimy niepodległości przed Niemcami z Brukseli"... goebbelsowska szczujnia wraz z klechami przeprała kurze móżdżki milionów emerytów, rolników, mieszkańców małych dziur i jest ich wystarczająco dużo, by zabić Polskę na pokolenia, odebrać przyszłość obecnej młodzieży (która skądinąd jest też gnuśna i ma na wszystko "wy.ebane"). Oni serio wierzą, że atrybutem 'niepodległości' są sądy wyrokujące na partyjny rozkaz, sterowane Ziobrą, niszczące każdego, kto nie leży mordą w pyle przed butami nie do pary Prezesa. Jak kacapy Putina - ta dzicz (w większości stare sieroty po PRL) po prostu marzy o państwie takim jak Rosja - azjatyckiej satrapii, która zwalnia od myślenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Masakra się dzieje niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 17:25
https://tvn24.pl/krakow/czestochowa-rodzinny-sklep-jork-znika-po-33-latach-wlasciciele-wywiesili-klepsydre-zabil-go-prad-6633765

miliony biznesów zostaną zawieszone lub zlikwidowane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Diaskia niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 18:31
~~Zszarzała Czereśnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a): "Trochę dawałem w szyję dlatego proboszcz rzucił na mnie klątwę, że jak będę dalej pić, to pójdę do piekła.
- Pan nie uwierzył?!
- Uwierzyłem. Od tego czasu dodaję do wódki żelatynę, czekam aż stężeje i zjadam. Zjadam, nie piję".


Znam Jurka osobiście nigdy z alkoholem nie było mu po drodze , wstydził by się pan/pani oczerniać

A jak można chodzić po drodze naprutym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~samozatrudniony niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 18:36
~~Masakra się dzieje napisał(a): https://tvn24.pl/krakow/czestochowa-rodzinny-sklep-jork-znika-po-33-latach-wlasciciele-wywiesili-klepsydre-zabil-go-prad-6633765

miliony biznesów zostaną zawieszone lub zlikwidowane


Ja już zawiesiłem ,bo księgowa wytłumaczyła mi ,że te 2 tysiące za ZUS to lepiej jak sobie wpłacę na konto bo emerytury i tak nie będę miał wyższej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.