Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Zielonkawobłękitny Buk niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 22:52
~~Lex banda napisał(a): Szmaty z pisu idą na zderzenie z górą lodową

~~8 gwiazdek napisał(a): Co pisowskie szmaty mordy się cieszą ,że 4 lata temu wasz wyznawca zamordował Pawła Adamowicza i do dzisiaj nie ma wyroku .

na czyjej to imprezie doszło do tej tragedii ?jak można było dopuścić żeby nożownik biegał po scenie,kto wziął nieodpowiedzialną firmę do zabezpieczenia,no kto ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Profesor Grabowski niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 9:54
Dzisiaj w Polsce nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem, czekam na rządy PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Cis niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 23:02
~~Profesor Grabowski napisał(a): Dzisiaj w Polsce nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem, czekam na rządy PO.

Juz niedługo będziesz żarł tynk ze ścian tępy pisi orze więc praca nie będzie Ci potrzebna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
15 stycznia 2023r. o 12:47
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Profesor Grabowski niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 15:15
Może i mam głupie poglądy ale w PO jestem bardzo szanowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczeń Le Bal niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 18:22
~~Profesor Grabowski napisał(a): Może i mam głupie poglądy ale w PO jestem bardzo szanowany.

Ale z wyglądu toś ty jakiś chińczyk jest i nie dziwi że takie pomysły masz,antyPolskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 18:30
~~Zielonkawobłękitny Buk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lex banda napisał(a): Szmaty z pisu idą na zderzenie z górą lodową

Ktoś napisał: ~~8 gwiazdek napisał(a): Co pisowskie szmaty mordy się cieszą ,że 4 lata temu wasz wyznawca zamordował Pawła Adamowicza i do dzisiaj nie ma wyroku .
na czyjej to imprezie doszło do tej tragedii ?jak można było dopuścić żeby nożownik biegał po scenie,kto wziął nieodpowiedzialną firmę do zabezpieczenia,no kto ?



No to teraz cwelu rozumiem ,dlaczego Kulawego Maratończyka z Żoliborza ochrania 80 radiowozów i 200 milicjantów od komendanta który strzela z granatnika w komendzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J PIS niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 18:35
~~Uczeń Le Bal napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Profesor Grabowski napisał(a): Może i mam głupie poglądy ale w PO jestem bardzo szanowany.

Ale z wyglądu toś ty jakiś chińczyk jest i nie dziwi że takie pomysły masz,antyPolskie


Za to twoja morda i moja dupa to dwóch największych przyjaciół w Bolesławcu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.