Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~8 gwiazdek niezalogowany
16 marca 2023r. o 15:15
~~Maturzysta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dobranoc napisał(a): Ja wiem, że mój głos ma wielką moc, dlatego zagłosuję na Prawo i Sprawiedliwość:)


Ja też, chociażby z rozsądku. Głos na Platformę to.......



Ty piszesz o rozsądku ,a na kogo ja mam głosować jak wczoraj lekarz przepisał mi tabletki 30 sztuk 800 zł ,obecnie nie osiągam żadnych przychodów ,chyba muszę skoczyć z wiaduktu puki Bóbr wysoki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wysoki niezalogowany
16 marca 2023r. o 15:49
~~8 gwiazdek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Maturzysta napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Dobranoc napisał(a): Ja wiem, że mój głos ma wielką moc, dlatego zagłosuję na Prawo i Sprawiedliwość:)


Ja też, chociażby z rozsądku. Głos na Platformę to.......



Ty piszesz o rozsądku ,a na kogo ja mam głosować jak wczoraj lekarz przepisał mi tabletki 30 sztuk 800 zł ,obecnie nie osiągam żadnych przychodów ,chyba muszę skoczyć z wiaduktu puki Bóbr wysoki .


Ale na prawdę nie osiągasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różanobiały Mlekopij niezalogowany
16 marca 2023r. o 15:52
~~8 gwiazdek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Maturzysta napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Dobranoc napisał(a): Ja wiem, że mój głos ma wielką moc, dlatego zagłosuję na Prawo i Sprawiedliwość:)


Ja też, chociażby z rozsądku. Głos na Platformę to.......



Ty piszesz o rozsądku ,a na kogo ja mam głosować jak wczoraj lekarz przepisał mi tabletki 30 sztuk 800 zł ,obecnie nie osiągam żadnych przychodów ,chyba muszę skoczyć z wiaduktu puki Bóbr wysoki .


Taki podobny do ciebie ostatnio płacił rachunki w gospodzie na czy patole?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
16 marca 2023r. o 18:34
~~Gario napisał(a): Od 8lat łamią Konstytucję , kłamią na potęgę , okradają Polskę na niespotykaną skalę , niszczą praworządności i uczciwych niezależnych sędziów , opozycjonistów i ludzi którzy myślą inaczej inwigilują Pegazusem , inflacja galopuje jak w PRLu a ceny dobijają Polaków . Przez 7lat Polki i Polaków mieli za nic głos obywatelski nie liczył się dla nich , a dzisiaj w roku wyborczym mają czelność żebrać o głosy OSZUKANYCH obywateli używając najgorszych metod hejtu i nienawiści , zrobią każde świństwo żeby nie trafić na ławę oskarżonych ( jak Kamiński i Wąsik ) za nadużycia których się dopuścili . Mam nadzieję że Polacy nie dadzą się więcej oszukać i poniżać PISS-MAFII ,Wybory tuż , tuż TWÓJ GŁOS MA MOC


przeciwnik brata L .ten sam tekst wrzucił na Facebooku z fotką ubrany w koszulkę z
napisem ***** *** jedna krew a jaki rozłam………
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
16 marca 2023r. o 18:38
Gario jest spoko...ostatnio widziałem go na żwirowni za dawnymi basenami...
pogadaliśmy sobie co nie co bo znamy się od lat...

ale wiesz- on ''lewak'' ja ''lewak'' to i mamy wspólne tematy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
16 marca 2023r. o 18:45
~~Różanobiały Mlekopij napisał(a):
Ktoś napisał: ~~8 gwiazdek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Maturzysta napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Dobranoc napisał(a): Ja wiem, że mój głos ma wielką moc, dlatego zagłosuję na Prawo i Sprawiedliwość:)


Ja też, chociażby z rozsądku. Głos na Platformę to.......



Ty piszesz o rozsądku ,a na kogo ja mam głosować jak wczoraj lekarz przepisał mi tabletki 30 sztuk 800 zł ,obecnie nie osiągam żadnych przychodów ,chyba muszę skoczyć z wiaduktu puki Bóbr wysoki .

Taki podobny do ciebie ostatnio płacił rachunki w gospodzie na czy patole?

Falco111 napisał(a): Gario jest spoko...ostatnio widziałem go na żwirowni za dawnymi basenami...
pogadaliśmy sobie co nie co bo znamy się od lat...

ale wiesz- on ''lewak'' ja ''lewak'' to i mamy wspólne tematy...;D


Ten twój Gario to tępa dzida zadufana w sobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
16 marca 2023r. o 18:54
a jaki on ''mój''?
to dorosły facet...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
16 marca 2023r. o 19:24
Falco111 napisał(a): a jaki on ''mój''?
to dorosły facet...


Twój wafelek ,tylko musisz go wyleczyć bo ma AD HD niespotykanie wysokie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Porady prawne