Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
21 marca 2023r. o 22:01
~~Rudobrunatnyrudawa Celozja napisał(a): Gdzie jest węgiel już nie pytajcie.


No z tym węglem trochę mi nie wyszło
Chleb po 30 zł...
co by tu jeszcze??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
21 marca 2023r. o 22:08
"Jak ja bym miał… Jak będę decydował o tym, co jest w telewizji publicznej, to na pewno..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
22 marca 2023r. o 7:11
''Mocne wystąpienie szefa "S": Posłowie KO to Judasze
Przewodniczący „Solidarności” Piotr Duda zapowiedział w Gdańsku, że związek będzie bronił dobrego imienia Jana Pawła II. Jan Paweł II bronić się już nie może, bo odszedł do Pana, ale żyje w naszych sercach i jako ludzie „Solidarności” będziemy dawać świadectwo - zapewnił Duda.''

pieprzony hipokryta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Szczawik niezalogowany
22 marca 2023r. o 7:21
Falco111 napisał(a): ''Mocne wystąpienie szefa "S": Posłowie KO to Judasze
Przewodniczący „Solidarności” Piotr Duda zapowiedział w Gdańsku, że związek będzie bronił dobrego imienia Jana Pawła II. Jan Paweł II bronić się już nie może, bo odszedł do Pana, ale żyje w naszych sercach i jako ludzie „Solidarności” będziemy dawać świadectwo - zapewnił Duda.''

pieprzony hipokryta...


O przew. Dudą się odnalazł, myślałem, że dalej w Bałtyku z kacperkiem się byczy. To znaczy, że kampania się rozpoczęła i przybudówka polityczna się uaktywnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
22 marca 2023r. o 7:51

piSSdzielce zawsze mogą liczyć na tego wazeliniarza ...
chcebronić




Dopisane 22.03.2023r. o godz. 07:51:

oj ...klikło mi się niechcący ale co tam ...
a co do Daukszewicza...cały klip jest świetny ale mnie najbardziej rozbawiło to na lotnisku...od 27 minuty ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ niezalogowany
22 marca 2023r. o 9:27
POmocny TVN24 robiąc niedźwiedzią przysługę dla Koalicjantów załatwił im dozgonny byt w opozycji ,
niech Rudy nie płacze na wiecach wyzywając od „PiSowskich Frajerów” obrażając cały elektorat PiS
doszukuje się winny u Hołowni i Tygryska , Czarzasty wyczuł intencje Rudego i go olał ;);) bo i po co oddawać swoje procenty , a jak braknie do progu wyborczego ??? i pogonią ostatniego walczącego
Dinozaura komunistycznego ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
22 marca 2023r. o 9:35
Pekińczyk powiedział, że nawet kret od Jana uciekł do sąsiada:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
22 marca 2023r. o 9:44
Grubas natomiast napisał dzisiaj tak " Widzimy tu że lokalny " pajac internetowy " nie zapomniał i tu puścić bąka.
Mogę mu tylko doradzić że od picia w samotności gorsze jest tylko " os r a nie się w towarzystwie "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.