Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Spopielały Pustynnik niezalogowany
23 maja 2023r. o 12:17
Ja i moja rodzina też głosujemy na PO żeby rozliczyć tych złodziei z PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 maja 2023r. o 12:26
~~Spopielały Pustynnik napisał(a): Ja i moja rodzina też głosujemy na PO żeby rozliczyć tych złodziei z PiS.



Ja " wierzę " w kwotę wolną od podatku ( 60 tyś ) Ty w rozliczenie , obaj zagłosujemy na PO , o dwa głąby więcej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
23 maja 2023r. o 13:17
~~Rysiek napisał(a): To ciekawe Jasiu co piszesz:) A twoja Konfederacja jakoś takoś trochę słabo nie?



Rysio...odpisałem ci ale 'mod' to chlastu -chlasu chociaż nie wiem dlaczego bo cię tam nie wyzwałem...;D

więc powtarzam...a gdzie to napisałem że Konfederacja jest 'moja'? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
23 maja 2023r. o 13:35
Bubu otrzymał info od boberków że tną Jasia równo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
23 maja 2023r. o 13:48
Blisko ci do konfy, to założyłem taki efekt że twoja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 maja 2023r. o 14:37
~~ZABLOKOWANY napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiek napisał(a): To ciekawe Jasiu co piszesz:) A twoja Konfederacja jakoś takoś trochę słabo nie?



Rysio...odpisałem ci ale 'mod' to chlastu -chlasu chociaż nie wiem dlaczego bo cię tam nie wyzwałem...;D

więc powtarzam...a gdzie to napisałem że Konfederacja jest 'moja'? ;D



Nie martw się tym CENZURA wycina też moje wpisy o Tusku i jego obietnicach , pamiętają jak było za PRL , nie zgodnie z ich poglądami to " ciach ". PRECZ Z CENZURĄ !!!



Dopisane 23.05.2023r. o godz. 14:37:

45 minut i post nie usunięty , CENZOR zaspał czy zrozumiał że czasy CENZUROWANIA to już przeszłość .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~przyblokowany niezalogowany
23 maja 2023r. o 15:00
a mój poszedł w piSSdu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gdzie jest Andrzej niezalogowany
23 maja 2023r. o 15:13
Jan z twoją propagandą to masz szlaban, musisz to ogarnąć to może to skumasz bo inaczej to masz szlaban , kumasz? Ogarniasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.