Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Julek niezalogowany
7 września 2023r. o 19:25
~~Julek napisał(a): To mówicie, że ludzie władzy PiS, która wywoziła w zimie kobiety i dzieci do granicznego lasu, postawiła płot na granicy i robi referendum o imigrantach, sami brali gigantyczne łapówy za wydawanie wiz na wielka skalę? No, to by się trzymało kupy.
660 milionów dolarów uzyskane za wydawane muzułmańskim imigrantom wizy to rzeczywiście duży konkret dla pisowców.


To mówicie, że pisowscy pociotkowie zamieszani są w przemyt nielegalnych imigrantów do UE i że Polska dzięki pisowcom stała się głównym kanałem przemytu setek tysięcy ludzi, a wejście CBA do ministerstwa, to efekt nacisku zachodnich służb prowadzących śledztwo w aferze korupcyjnej "kupowania wiz" i że są podejrzenia, że stworzono cały system korupcyjny, gdzie zarabiali na tym pośrednicy powiązani z PISią władzą?

Cały PiS, czyli styl mafijny
Pierwsi krzyczą o nielegalnych imigrantach, gdy ich pociotkowie zarobili na nich setki milionów dolarów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wrotycz niezalogowany
7 września 2023r. o 19:28
no chyba tylko kompletny idio.ta nie zrozumie dlaczego w tak nagłym trybie pozbyto się niejakiego Wawrzyka...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina i koledzy mafiozi niezalogowany
7 września 2023r. o 19:29
Kanalia kaczyński zbudował poparcie na nienawiści do migrantów będąc głównym ich importerem⁉️
To jest tak bezczelne, że wręcz groteskowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~IV rozbiór Polski niezalogowany
7 września 2023r. o 19:45
PiS zadłużył Polskę więcej niż wszystkie rządy razem wzięte przez 2t lat w powojennej Polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Maciejka niezalogowany
7 września 2023r. o 19:51
Te s..syny jak wygraja wybory to już szykuja się aby nam zrobić totalny zamordyzm kowidowy.
Faszystowska ustawa juz została zatwierdzona przez senat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarosław -sprawca wielu ciąż niezalogowany
7 września 2023r. o 19:54
~~Kakaowy Wrotycz napisał(a): no chyba tylko kompletny idio.ta nie zrozumie dlaczego w tak nagłym trybie pozbyto się niejakiego Wawrzyka...;D


A mnie Pana Wawrzyka żal. Napatrzył się na Premiera od działek, Wice-Premierów od aktywów, kolejnych ministrów zdrowia, handlarzy bronią i instruktorów narciarskich od respiratorów i lewych maseczek w wielkich samolotach. Odczytał trafnie modus operandi PiS. Chciał chłopina też zarobić. Czego oni teraz od niego chcą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
8 września 2023r. o 5:14
Według ostatniego sondażu Kantar na PiS chce głosować 37% Polaków. Niech będzie, że co trzecia osoba to pisowiec. Jak to jest, że ja w realu nie znam żadnego. Nawet jednego ...a. Jakie Ci ludzie muszę mieć poczucie wstydu i obciachu, skoro się do wspierania Kaczyńskiego i jego złodziejskiej mafii nie chcą przyznać?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielona Celozja niezalogowany
8 września 2023r. o 6:48
~~Julek napisał(a): Według ostatniego sondażu Kantar na PiS chce głosować 37% Polaków. Niech będzie, że co trzecia osoba to pisowiec. Jak to jest, że ja w realu nie znam żadnego. Nawet jednego ...a. Jakie Ci ludzie muszę mieć poczucie wstydu i obciachu, skoro się do wspierania Kaczyńskiego i jego złodziejskiej mafii nie chcą przyznać?Zastosowana autokorekta


PiS wygra ja to wiem i ty to wiesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.