Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jurko61 niezalogowany
13 września 2023r. o 8:33
Polski MSZ zwalcza na granicy polsko-białoruskiej migrantów sprowadzanych przez firmę, z którą PiS współpracuje w sprowadzaniu migrantów ekonomicznych do Polski.MSZ miało podpisaną umowę na pośrednictwo w wystawianiu wiz z podmiotem z Białorusi. Okazuje się, że ten sam podmiot oferował wizy migrantom, którzy potem trafiali na granicę polsko-białoruską.
Czyli płot graniczny tylko po to, by jak najmniej migrantów dostało się do UE za friko ?
Zapłacisz przejdziesz, nie to zdy*asz pod nim
Robi się naprawdę grubo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~CBA niezalogowany
13 września 2023r. o 8:42
Gdzie jest Wawrzyk? Z której listy startuje w wyborach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wstyd i hańba niezalogowany
13 września 2023r. o 11:19
wawrzyk jest już za płotem na Białorusi. Tam jest jego okręg wyborczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
13 września 2023r. o 12:54
Ludzie, powiedzcie mi, bo ja k..wa już nic nie rozumię, kto głosuje na pis, co to są za ludzie ?

O ile w 2015 jeszcze byłem w stanie zrozumieć: cóż, platforma się kompletnie zbłaźniła, zmiana była konieczna. Ale dziś, po pierdylionie afer, miliardach wyprowadzanych na prywatne konta pisowskiej elity, jaskrawej niekompetencji i bezczelnej goebelsowskiej propagandzie wylewającej się z każdej dziury - nie pojmuję. Czyżby ten Naród naprawdę był ślepy i głuchy? Gdybym był młodszy już zacząłbym się zwijać i szukać innego miejsca na świecie. Ale zwyczajnie nie chce mi się zaczynać wszystkiego od początku. Trzeba się będzie jakoś urządzić w tej coraz czarniejszej, zadymionej kadzidłem d***e...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hańba wam na wieki niezalogowany
13 września 2023r. o 14:51
Wilk z Pcim Street obajtek 1200 zł na godzinę. Ograbił Polaków i Polske. Zlodzejstwo symbol kaczyzmu hańba, hańba hańba, hańba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stachu niezalogowany
13 września 2023r. o 15:25
~~M21W2 napisał(a): Ludzie, powiedzcie mi, bo ja k..wa już nic nie rozumię, kto głosuje na pis, co to są za ludzie ?

O ile w 2015 jeszcze byłem w stanie zrozumieć: cóż, platforma się kompletnie zbłaźniła, zmiana była konieczna. Ale dziś, po pierdylionie afer, miliardach wyprowadzanych na prywatne konta pisowskiej elity, jaskrawej niekompetencji i bezczelnej goebelsowskiej propagandzie wylewającej się z każdej dziury - nie pojmuję. Czyżby ten Naród naprawdę był ślepy i głuchy? Gdybym był młodszy już zacząłbym się zwijać i szukać innego miejsca na świecie. Ale zwyczajnie nie chce mi się zaczynać wszystkiego od początku. Trzeba się będzie jakoś urządzić w tej coraz czarniejszej, zadymionej kadzidłem d***e...

Lucjan zmądrzałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RaymondHus niezalogowany
13 września 2023r. o 15:25
Fancy clipart: Abstract Shapes, Fantasy creatures, Nursery Baby clipart, Holidays & Celebrations, Outer Space, Landscape & Seaside, Flowers, Animals & Pets, Tattoos clipart, Skull Design, Retro & Vintage Signs, Street Art & Y2K
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdrajcy i złodzieje Polski niezalogowany
13 września 2023r. o 15:41
Tracimy zaufanie w Unii Europejskiej do dokumentów wydawanych przez nasz kraj a bandyci z pisu świetnie się bawią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza