Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Pistacjowy Mieczyk niezalogowany
13 września 2023r. o 18:46
~~Zdrajcy i złodzieje Polski napisał(a): Tracimy zaufanie w Unii Europejskiej do dokumentów wydawanych przez nasz kraj a bandyci z pisu świetnie się bawią

w tej junii to dopiero złodziejstwo, dlatego ci tak imPOnuje,np ta Greczynka Ewa T. kryminalne zarzuty i POucza Polskę na temat praworządności, śmiech na sali, morze jeszcze w ZK kryminaliści będą tworzyć nam ustawy ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chmiel pnący niezalogowany
13 września 2023r. o 19:12
MoRZE to ty wróć do szkoły? Pisanie nie za bardzo ci idzie a raczej wstyd przynosi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawa Kokoryczka niezalogowany
13 września 2023r. o 20:21
Gonić kłamców z pisu !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Pietruszka niezalogowany
13 września 2023r. o 22:38
NIK dobiera sie do d... mafiozom kowidowym i wszystkim którzy okradali Polskę i Polaków.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Pietruszka niezalogowany
13 września 2023r. o 22:42
Za kowida to pisowce powinni zgnić w więzieniu.
200 tys ludzi w Polsce zmarło przez mafie kowidowe i idiotyczne ustawy różnych znachorów kowidowych.
Ja sam 3 dni czekałem z pękniętą nerką na zabieg, bo mafijne procedury kowidowe pozwalały szpitalom totalnie olewać pacjentów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Śnieguliczka niezalogowany
14 września 2023r. o 8:49
''Wyborcy PiS są wściekli
Tabloid przekazał, że część osób, w tym zwolennicy partii Jarosława Kaczyńskiego, nie została wpuszczona do sali, aby na żywo wysłuchać jego przemówienia. Zabrakło miejsc dla wszystkich chętnych.

- Przyjechałem na urlop z Anglii, gdzie mieszkam od 14 lat. Specjalnie przyjechałem zobaczyć piękny przekop Mierzei Wiślanej. Nie mogę wejść na spotkanie z prezesem, ponieważ nie mam zaproszenia. Jestem za Kaczyńskim, bo wyprowadził Polaków z biedy, ale jestem zawiedziony, że nie mogę wejść na otwarte spotkanie - powiedział w rozmowie z "Faktem" zwolennik PiS - pan Krzysztof.

- Jestem zwolennikiem rządzących i chciałem posłuchać prawdy przed wyborami i się zorientować. Jest jeszcze trochę czasu do wyborów i na decyzję na kogo głosować. Mogę ją zmienić — powiedział z kolei pan Stanisław.''

;D
od 14 lat mieszka w Anglii a tu przyjechał na urlop...dlaczego nie na stałe skoro uważa że Polaków wyprowadzono z biedy?
a ten drugi...
jest zwolennikiem mkkwacza ale chciał wejść i się zorientować na kogo głosować bo może zmienić decyzję ...;D ;D ;D

wczoraj na YT oglądałem ''sondę uliczną '' o nastrojach i preferencjach politycznych Polaków...
jedna babina mnie totalnie ''rozwaliła''

-panie...Tusk?....ten RUSKI SZWAB?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
14 września 2023r. o 8:56
~~Iliowobłękitna Śnieguliczka napisał(a): ''Wyborcy PiS są wściekli
Tabloid przekazał, że część osób, w tym zwolennicy partii Jarosława Kaczyńskiego, nie została wpuszczona do sali, aby na żywo wysłuchać jego przemówienia. Zabrakło miejsc dla wszystkich chętnych.

- Przyjechałem na urlop z Anglii, gdzie mieszkam od 14 lat. Specjalnie przyjechałem zobaczyć piękny przekop Mierzei Wiślanej. Nie mogę wejść na spotkanie z prezesem, ponieważ nie mam zaproszenia. Jestem za Kaczyńskim, bo wyprowadził Polaków z biedy, ale jestem zawiedziony, że nie mogę wejść na otwarte spotkanie - powiedział w rozmowie z "Faktem" zwolennik PiS - pan Krzysztof.

- Jestem zwolennikiem rządzących i chciałem posłuchać prawdy przed wyborami i się zorientować. Jest jeszcze trochę czasu do wyborów i na decyzję na kogo głosować. Mogę ją zmienić — powiedział z kolei pan Stanisław.''

;D
od 14 lat mieszka w Anglii a tu przyjechał na urlop...dlaczego nie na stałe skoro uważa że Polaków wyprowadzono z biedy?
a ten drugi...
jest zwolennikiem mkkwacza ale chciał wejść i się zorientować na kogo głosować bo może zmienić decyzję ...;D ;D ;D

wczoraj na YT oglądałem ''sondę uliczną '' o nastrojach i preferencjach politycznych Polaków...
jedna babina mnie totalnie ''rozwaliła''

-panie...Tusk?....ten RUSKI SZWAB?


Ot, to taki "elektorat".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
14 września 2023r. o 9:10
https://wiadomosci.wp.pl/afera-wizowa-granica-broniona-jak-nigdy-granica-nieszczelna-jak-nigdy-6941148102036064a

pis = tumany, złodzieje, szkodnicy, bandyci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza