Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~KACZOR BĘDZIE SIEDZIAŁ niezalogowany
30 września 2023r. o 20:56
Logo pudelek.pl
Wróć na
null-40%
null-15%
null-40%
null
Krzysztof Skiba zabrał głos ws. wypowiedzi o Jarosławie Kaczyńskim. Teraz życzy mu sędziwego wieku, ale "W WIĘZIENIU"
Merlot
|30.09.2023 20:30
Krzysztof Skiba zabrał głos ws. wypowiedzi o Jarosławie Kaczyńskim. Teraz życzy mu sędziwego wieku, ale "W WIĘZIENIU"
Krzysztof Skiba zabrał głos ws. kontrowersyjnej wypowiedzi o Jarosławie Kaczyńskim (AKPA)
Słowa Krzysztofa Skiby o Jarosławie Kaczyński wywołały medialny skandal. Głos w sprawie zabrał sam zainteresowany, który wyznał, że była to satyra. Politykowi życzy długiego życia, ale "w więzieniu".

W piątek Krzysztof Skiba pełnił funkcję konferansjera na warszawskim Torwarze. W trakcie swojego przemówienia nawiązał do wielkich polskich artystów, których miał przyjemność zapowiadać. Wspomniał m.in. o Krzysztofie Krawczyku, Jerzym Połomskim i Zbigniewie Wodeckim. Wtedy też spostrzegł, że wszyscy wspomniani już odeszli. Nawiązując do swojej wypowiedzi, przytoczył postać Jarosława Kaczyńskiego.

ZOBACZ: Szokujące słowa Krzysztofa Skiby ze sceny: "Zapowiadałem Krawczyka, nie żyje. Marzę, żeby zapowiedzieć Jarosława Kaczyńskiego" (WIDEO)

Marzę o tym, żeby zapowiedzieć Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Skiba.


Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krzysztof Skiba o ślubie z młodszą o 26 lat partnerką. Jak wyglądały oświadczyny?
06:25
Internauci oburzeni słowami Krzysztofa Skiby
Choć na miejscu jego słowa spotkały się z gromkimi brawami, to po udostępnieniu nagrania na swoim Instagramie rozpętała się "medialna burza". Krytyki wobec Krzysztofa nie szczędzili nawet ludzie sympatyzujący z jego poglądami politycznymi. Internauci byli oburzeni zachowaniem artysty.

Bez względu na poglądy polityczne, takie zachowanie świadczy, iż jest pan mega prymitywem; Właśnie przez takie zachowania PiS jest cały czas przy władzy, nienawiść, pustackie teksty, a na końcu życzenie śmierci; Obrzydliwe, chamskie, knajackie. Życzenie śmierci drugiemu człowiekowi przekracza granice człowieczeństwa - pisali użytkownicy platformy

Krzysztof Skiba skomentował swoją kontrowersyjną wypowiedź
Głos w sprawie zabrał sam zainteresowany. Skiba udzielił komentarza odnośnie swojej kontrowersyjnej wypowiedzi. 59-latek oczekuje, że Jarosław Kaczyński dożyje sędziwego wieku, ponieważ chce, aby resztę życia polityk spędził... "w więzieniu".

Życzę panu Kaczyńskiemu długiego życia. Mam nadzieję, że resztę życia już niebawem spędzi w więzieniu. W związku z tym życzę mu, żeby był zdrowy, bo chcę, żeby odpowiedział za te wszystkie akcje. Za stworzony przez siebie układ przestępczy, który pozwala na afery wizowe i inne. Mam nadzieję, że odpowie przed sądem. [...] Jeszcze raz życzę mu długiego życia, bo mam nadzieję, że spędzi je w zakładzie karnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~umorusany czajnik niezalogowany
30 września 2023r. o 21:37
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Tytoń niezalogowany
30 września 2023r. o 22:26
Tępe lemingi,tankujcie wodę na zapas,bo od jutra nie będzie jej w kranach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 aus Deutschland niezalogowany
1 października 2023r. o 4:45
Ja coś dawno nic o programie PiS nie słyszałem. Ani o malowaniu bloków, ani o lepszym jedzeniu w szpitalach ,ani o bohaterskiej i niezłomnej obronie dobrego imienia Jana Pawła II,ani nawet o wycieczkach szkolnych.
Może to i dobrze.
Od tego ich nachalnego i kretyńskiego przekazu dnia pęka żelbetonowy suweren.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Barwinek niezalogowany
1 października 2023r. o 8:47
nie mają na to czasu bo kręcą nową aferę...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowa Skalnica niezalogowany
1 października 2023r. o 8:56
Gonić pisowskie mendy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Barwinek niezalogowany
1 października 2023r. o 9:06
tak jest....
gonić piSSlamską ,bolszewicką hołotę...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Barwinek niezalogowany
1 października 2023r. o 9:19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza