Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jurek niezalogowany
10 listopada 2023r. o 10:27
~~Pomarańczowy Fasolnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomarańczowy Fasolnik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Józef Piłsudski miał rację. "Każde nadużycie, każde łajdactwo było dobrym wtedy, gdy robił je członek partii własnej, złym zaś tylko wtedy, gdy robił je członek innej partii".

Malinowy nosie daj se siana

Zdecyduj się który wreszcie to Malinowy …
He he he

Jak to który ten folksdojcz z Hamburga .


Przepraszam nie wyzywamy pisząc nieprawdę
Zdjęcie z wyborów było dostępne na facebookowej stronie Jurek w pełnej krasie Polak przed ambasadą po oddaniu głosu …
więc ulżyło mi że to nie o mnie chodzi …
Uffff….;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kwiat bzu niezalogowany
10 listopada 2023r. o 10:29
~~coś dla Lucka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Coś dla Jana napisał(a):

'' Założył Partię Wolności, która w wyborach do Sejmu z 1991 r. nie zdobyła żadnego mandatu. ''
nie zdobył bo Polacy się na nim poznali...;D

''za wybitne osiągnięcia w działalności publicznej i państwowej” odznaczył go Orderem Orła Białego.


a za nawoływanie do porozumień i współpracy z Rosją powinien jeszcze dostać drugi order tyle że z czarnym ,dwugłowym orłem carskiej Rosji...;D


Wyrwane z kontekstu jak bym TVN24
oglądał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Orlik niezalogowany
10 listopada 2023r. o 11:43
bzdury piszesz ...takich ''wyrywków z kontekstu '' jest cała masa...;D
tylko w tvszczujni o tym nie usłyszysz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
10 listopada 2023r. o 17:54
Normalny człowiek, kiedy zrobi coś złego, odczuwa wyrzuty sumienia i wstyd.
Natomiast PiSowiec odczuwa dumę i podniecenie, że mógł zrobić coś złego.
Dodatkowo jeszcze robi z siebie ofiarę, lub bohatera, a często jedno i drugie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
10 listopada 2023r. o 18:37
https://wiadomosci.wp.pl/zabiora-policyjna-ochrone-prezesowi-pis-trzeba-to-zrobic-z-glowa-6961659663657664a

Esbek bez ochrony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
11 listopada 2023r. o 5:46
Może powiecie, że to nieładne, ale przyznaję, że z wielką satysfakcją patrzę na upadek Jarosława Kaczyńskiego. Na upadek złego człowieka.Może powiecie ze to nie ładne , ale jeśli nie dokończy żywota w więzieniu to chciałabym zobaczyć go jako ,,szarego obywatela ,,
Nie mam wątpliwości, gdyby miał siłę ( wojsko, policję) mielibyśmy powtórkę z sanacji. Aresztowania opozycji ( zdrajców ) i zamordyzm bez ograniczeń. Tylko to powstrzymało tego starego , oszczanego dziada.,
Ps. … i nie piszcie mi że starzec, nie wie co mówi , itd. on dobrze wie co zamierzał zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Orlik niezalogowany
11 listopada 2023r. o 6:10
pięknie to napisałeś ...też tak na to patrzę...
masz rację że ten szczerbaty dziad gdyby miał wojsko i Policję byłby tym samym kim był Piłsudski...dyktatorem nawet mordującym swoich przeciwników politycznych...
wczoraj czytałem o tym oszuście piSSdzielskim glińskim i jego ''instytucie Dmowskiego''
tego którego wynosi się na ''ołtarze'' a to zwykły nacjonalista na dodatek ówczesna ''ruska onuca'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
11 listopada 2023r. o 6:19
~~Ciemnobursztynowy Orlik napisał(a): pięknie to napisałeś ...też tak na to patrzę...
masz rację że ten szczerbaty dziad gdyby miał wojsko i Policję byłby tym samym kim był Piłsudski...dyktatorem nawet mordującym swoich przeciwników politycznych...
wczoraj czytałem o tym oszuście piSSdzielskim glińskim i jego ''instytucie Dmowskiego''
tego którego wynosi się na ''ołtarze'' a to zwykły nacjonalista na dodatek ówczesna ''ruska onuca'' ;D


Czy ktoś dziadowi w ogóle powiedział że przegrali wybory??? Może on nic nie wie. ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu