Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik niezalogowany
14 listopada 2023r. o 5:15
Jak ja się cieszę. Po pierwsze, że dożyłem tej pięknej chwili, kiedy ci parszywcy dostają po nosie, po drugie, że skończyło się sku*rw...syń*stwo i bezczelna pycha tego prawicowego chamstwa. Teraz czekam na rozliczenie całej PiS-owskiej bandy zło*dziei. W tej sytuacji, mając na względzie to co zrobił ten szkodnik i brednie jakie wygłaszał w Sejmie, o niemieckim pochodzeniu Tuska i niepolskim pochodzeniu zwolenników innych partii, życzę wszystkim, Wam i nam, rychłego zejścia Jarosława Kaczyńskiego. Niech go szlag trafi. Zawał, udar, cokolwiek, byle eliminacja. Dokładnie tego życzę i przypominam, że wcześniej życzyłem mu dobrego zdrowia z dala od polityki, bo ludzie są na ogół dobrzy i tego należy im życzyć. Nie skorzystał. Mógłby sobie być taki jaki jest, ale nie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
14 listopada 2023r. o 5:36
Lump kaczyński zasnął w sejmie mając w poważaniu suwerena.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Agrest niezalogowany
14 listopada 2023r. o 6:05
cokolwiek by nie mówić o wczorajszym sejmie ,przemówieniach ,ślubowaniu było śmiesznie...
''będę stał na straży Konstytucji'' powiedział np. ''budyń'' ...ten który jej zapisy wielokrotnie łamał...

''mam możliwość veta i będę z niego korzystał'' ...taką ukrytą groźbę przekazuje ten oto ''prezy-dęt''
na szczęście dla Polski to jeszcze tylko ale i aż 20 miesięcy jego ''belwederowania''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kutasy pisowce niezalogowany
14 listopada 2023r. o 11:26
https://youtu.be/5OegQzCVQJE?si=H4MTo6HFdeQ_C-hw

Przestępcza kandydatura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
14 listopada 2023r. o 11:30
Ta wyższa kultura to pycha, złodziejstwo, kłamstwo,
nadużywanie władzy,wykorzystywanie służb do własnych celów i podsłuchiwanie obywateli. Różni nas definicja kultury
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Wiciokrzew niezalogowany
14 listopada 2023r. o 12:06
~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik napisał(a): Jak ja się cieszę. Po pierwsze, że dożyłem tej pięknej chwili, kiedy ci parszywcy dostają po nosie, po drugie, że skończyło się s......syństwo i bezczelna pycha tego prawicowego chamstwa. Teraz czekam na rozliczenie całej PiS-owskiej bandy złodziei. W tej sytuacji, mając na względzie to co zrobił ten szkodnik i brednie jakie wygłaszał w Sejmie, o niemieckim pochodzeniu Tuska i niepolskim pochodzeniu zwolenników innych partii, życzę wszystkim, Wam i nam, rychłego zejścia Jarosława Kaczyńskiego. Niech go szlag trafi. Zawał, udar, cokolwiek, byle eliminacja. Dokładnie tego życzę i przypominam, że wcześniej życzyłem mu dobrego zdrowia z dala od polityki, bo ludzie są na ogół dobrzy i tego należy im życzyć. Nie skorzystał. Mógłby sobie być taki jaki jest, ale nie .Zastosowana autokorekta


My nie ruszamy waszych wy nie ruszacie naszych.
Podstawowa zasada mafii polityków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
14 listopada 2023r. o 14:04
Jak wygląda niekwestionowany Kròl Polski i Europy Donald Tusk a jak łupieżowy obesz%aniec.
Kto jest lumpem ? Porównamy mieszkania ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak patriota niezalogowany
14 listopada 2023r. o 15:44
Witkowej piSSowce zawiesili kotarę przed gabinetem bo nie chcieli by publika widziała jak lump kaczyński i klej terlecki ją nstruowali. Bidula
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza