Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jurek niezalogowany
20 listopada 2023r. o 15:42
A na dodatek idziesz drogą koalicjantów …
wicemarszałek???? wiesz coś na ten temat…
Ułóż najpierw sobie życie, nie ingeruj w cudze..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 15:46
ja wiem Jurek...
ja wiem coś w wicemarszałkach...
piSSdzielce nie mają ani jednego...;D
i bardzo dobrze że nie mają ...nawet mógłbym ci wytłumaczyć dlaczego mnie to cieszy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Hakonechloa niezalogowany
20 listopada 2023r. o 15:52
~~Jaskrawozielona Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szmaragdowozielona Magnolia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): nie Tusk?...to kto?

KOłodziejczyka zrobić, zna się na,,wszystkim,, , poprawi relacje z ruskim a Jankesom pokaże,wiadomo co
Bucu nie ma w Sejmie takiej osoby jak Kołodziejczyk .

To nie znaczy że nie może zostać ministrantem u donalda,bucu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik niezalogowany
20 listopada 2023r. o 18:03
Tomasz Kaczmarek opowiada, jak na polecenie swoich szefów - Kamińskiego, jego zastępcy Macieja Wąsika i Ernesta Bejdy - przekazywał dokumenty dziennikarzom: Cezarowi Gmyzowi, Dorocie Kani, Tomaszowi Sakiewiczowi czy Samuelowi Pereirze. Dziś to gwiazdy prorządowych mediów. Dostawali materiały opatrzone najwyższymi klauzulami tajności, a szefowie Biura mieli pełną świadomość, że łamią prawo.

- Analizy materiałów działań operacyjnych w aferze gruntowej, razem z obszernymi fragmentami podsłuchów ja oraz Ernest Bejda na bezpośrednie polecenie Kamińskiego osobiście operacyjnymi autami służbowymi woziliśmy do dziennikarza Cezarego Gmyza, który miał je potem nagłośnić. Te publikacje miały być częścią działań służb i służyć dla celów partii PiS.
W jego posiadaniu jest se*x taśma patriotycznej trójcy , Misiewicz+ Naczelnik+ Szef podkomisji smoleńskiej.Nie wiadomo tylko czy w podobnym układzie tzn. naczelnik pośrodku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
20 listopada 2023r. o 18:25
~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik napisał(a): Tomasz Kaczmarek opowiada, jak na polecenie swoich szefów - Kamińskiego, jego zastępcy Macieja Wąsika i Ernesta Bejdy - przekazywał dokumenty dziennikarzom: Cezarowi Gmyzowi, Dorocie Kani, Tomaszowi Sakiewiczowi czy Samuelowi Pereirze. Dziś to gwiazdy prorządowych mediów. Dostawali materiały opatrzone najwyższymi klauzulami tajności, a szefowie Biura mieli pełną świadomość, że łamią prawo.

- Analizy materiałów działań operacyjnych w aferze gruntowej, razem z obszernymi fragmentami podsłuchów ja oraz Ernest Bejda na bezpośrednie polecenie Kamińskiego osobiście operacyjnymi autami służbowymi woziliśmy do dziennikarza Cezarego Gmyza, który miał je potem nagłośnić. Te publikacje miały być częścią działań służb i służyć dla celów partii PiS.
W jego posiadaniu jest se*x taśma patriotycznej trójcy , Misiewicz+ Naczelnik+ Szef podkomisji smoleńskiej.Nie wiadomo tylko czy w podobnym układzie tzn. naczelnik pośrodku .



Przypomnę tylko, że prokurator Olewiński, który oskarżył i doprowadził do skazania panów Kamińskiego i Wąsika, w 2016 został zdegradowany. Z prokuratury apelacyjnej (przekształconej w regionalną) trafił do rejonowej.
Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Ligustr niezalogowany
20 listopada 2023r. o 19:34
Lucjan ,od kiedy to prokurator doprowadza do skazania
coś się tobie pomyrdało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hex7 niezalogowany
21 listopada 2023r. o 4:44
~~Jasnoturkusowy Ligustr napisał(a): Lucjan ,od kiedy to prokurator doprowadza do skazania
coś się tobie pomyrdało


A kto doprowadza ? Sąd skazuje na podstawie czego , tak sam z siebie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
21 listopada 2023r. o 7:41
&t=857s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza