Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Bubu niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 18:02
Janie zluzuj Rajty bo popuścisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Petunia niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 18:05
~~Bubu napisał(a): Janie zluzuj Rajty bo popuścisz


I co z tą wycieraczką co matka gwizdnęła z TIRa ? Jest kupiec ? Na tamtym parkingu to nie ma już czego szukać , gdzie ją teraz wozicie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Sosna niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 18:21
~~Bubu napisał(a): Janie zluzuj Rajty bo popuścisz


każdy taki mój post kończy się u ciebie ''kleksem'' więc raczej na tym się skup...;D
boisz się prawdy?
a teraz zmykaj zmienić pampersa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 18:24
~~Bubu napisał(a): Janie zluzuj Rajty bo popuścisz


Ja tam jestem tolerancyjny , podchodzi do mnie na parkingu emerytka i mówi ze mi za 5 dych obciągnie .Ma 2 synów nierobów i 2 tysiące emerytury . Syncie do roboty się nie garną, klepią w telefony ale na obiad co dzień żarli by mięcho.Kobiecina przez cały rok dnia wolnego nie ma.Tak jak i zębów w spracowanej gębie .Okropne. Myślę o jakieś paczce dla nich , dajcie namiar na siebie chłopaki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Rezeda niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 18:43
Zamrożenie cen energii na pół roku. A czemu nie na rok jak chciał rząd. Bo wybory samorządowe na wiosnę, a potem walić durny naród po rogach . Brawo Banda Ryżego !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zalewska od kontenerów niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 18:55
~~Brązoworuda Rezeda napisał(a): Zamrożenie cen energii na pół roku. A czemu nie na rok jak chciał rząd. Bo wybory samorządowe na wiosnę, a potem walić durny naród po rogach . Brawo Banda Ryżego !!!


Matki spytaj Tusku , zamrożenie cen to decyzja rządu . Kto wygrał wybory ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Walić tą koalicje niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 19:04
Kogo ty, Frajerze myślisz że oszukasz , przecież to opozycja w pierwszym czytaniu odrzuciła projekt rządu o zamrożeniu ceny prądu na cały rok .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Bieluń niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 19:07
800+ dlaczego nie wprowadził piss od czerwca 2023 roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza