Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~emeryt niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 18:11
~~Uj napisał(a): Moherowe berety murem za Donaldem tuskiem na dzisiejszym wiecu,
14-sta emerytura POmniejszona o 850 zł nas zmotywow
Ja jestem emerytem i wcale nie powinni dawa
~~Uj napisał(a): Moherowe berety murem za Donaldem tuskiem na dzisiejszym wiecu,
14-sta emerytura POmniejszona o 850 zł nas zmotywowała !!! chwała KO chwała

Jestem emerytem i uważam ,że ta 14 to nie była dla poprawienia bytu emerytom tylko przekupstwem PISu ,ja mimo że nie mam wysokiej emerytury to jestem za tym żeby to zlikwidować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buy Essay ssj niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 20:38
Top homework ghostwriter sites for phd how to write a capstone essay
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
8 czerwca 2024r. o 6:02


W szczecińskim sądzie okręgowym odbyła się kolejna rozprawa w procesie w sprawie tzw. afery melioracyjnej, która dotyczy "ustawiania" za łapówki przetargów w Zachodniopomorskim Zarządzie Melioracji ponad dziesięć lat temu.

W ramach śledztwa Mieczysław O. utrzymywał, że Gawłowski został skorumpowany dwoma luksusowymi zegarkami przez jego ówczesnego podwładnego. Teraz jednak wycofuje swoje wcześniejsze oświadczenia. — Odwołuję wszystko, co wyjaśniłem w śledztwie. Mówiłem to przez prokuratorów. Zastosowano wobec mnie areszt wydobywczy — powiedział Mieczysław O.

ZIOBRO ZDZIWIENIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 5:58
Ludowa poezja patriotyczna. Nieociosana, ale śliczna.

Pewna dolna część ciała
Za dużo sobie wyobrażała
Na lans nabrała smaka
Aż wyszła goła zza krzaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Jukka niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 7:35
~~Jurko61 napisał(a): Ludowa poezja patriotyczna. Nieociosana, ale śliczna.

Pewna dolna część ciała
Za dużo sobie wyobrażała
Na lans nabrała smaka
Aż wyszła goła zza krzaka.


Lans potrzebny pewnie tobie
Lecz gdy siano ma się w głowie
Pisząc już od rana wiersze
Co nie prawdą jest po pierwsze
Może związek z Kozią Górką ??
Pisząc tutaj jako Jurko ??

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MelvinStype niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 7:40

House with jacuzzi in the mountains - House rental with hot tube, Iznajmljivanje vikendice u Crnoj Gori
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 7:41
Plac pozamiatany? Kible pomyte? Nie? To ruszaj do roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Były kolega niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 8:33
~~Jasio napisał(a): Plac pozamiatany? Kible pomyte? Nie? To ruszaj do roboty.


Wróciłeś łajzo na forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza