Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Hańba wam na wieki niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 8:43
Orban, to jak u nas kaczyński: putinowski prosowiecki drań, któremu udało się ubezwłasnowolnić węgierski naród w prawie sto procentach. Czego na szczęście nie udało się w kochanej Polsce kaczyńskiemu.
A w Europie putinowski orban zachowuje się,
jak małe obrzydliwie niechlujne prosie, rozrabiające w stadzie dojrzałych rozsądnych Jeleni: ryje... podjudza... obsrywa.. wstrzymuje dotacje innym... nie zgadza się z polityką pomocy dla Ukrainy... itp...
Najwyższy czas, aby Parlament U.E. przegłosował zniesienie instytucji VETA. Veto przeszkadza w zarządzaniu. My polacy, przeżylismy to w swojej historii...
Przy regule veta, wystarczy, aby znalazł się jeden mąciciel, jedno wredne prosię,
i wszystko "bierze w łeb"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przestępcy piSS niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 14:08
We wtorek odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Orlen SA. Nowy zarząd nie udzielił absolutorium Danielowi Obajtkowi ani żadnemu członkowi zarządu pełniącemu funkcję w 2023 r. To może oznaczać sporą stratę dla byłego szefa Orlenu. Prawdopodobnie nie otrzyma ok. miliona złotych premii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 14:36
~~pytanie 1 napisał(a): Pytanie poranka , dziadu żyw czy strzelił kopytami?






Ma zamiar strzelić po Tobie. Uważaj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozdrowienia do więzienia niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 15:10
Komornik sądowy wszedł na konto Wąsika. To egzekucja wyroku sądu, który nakazał politykowi zapłatę 30 tys. zł zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych Fundacji Otwarty Dialog i jej kierownictwa. Przestępca nie chciał komentować sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 15:12
To nie prawda że kaczor kocha putina , to ja całowałem się z Wladimirem na molo w Sopocie . Nie zamierzacie mi tego NIGDY POmyleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~b niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 15:42
~~Donald napisał(a): To nie prawda że kaczor kocha putina , to da całowałem się z Wladimirem na molo w Sopocie . Nie zamierzacie mi tego NIGDY POmyleni.


2 zdania , 2 byki ,co za wiejski xuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 15:46
To na sto procent jakiś folksdojcz fluchtfling
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo brawo brawo niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 16:54
Matecki oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Grozi mu15 lat więzienia !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.