Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ciapek niezalogowany
5 lipca 2024r. o 16:35
giertych wydymał na ponad 90 milionów.
~~Pozdrowienia do więzienia napisał(a): Były prominentny polityk PiS z okręgu siedleckiego wraz z dwoma innymi osobami stanie przed sądem za oszukanie ponad 100 osób i firm. Prowadzona przez nich spółka skupowała zboże, ale nie płaciła za nie. Rolnicy stracili w sumie ponad 7 mln zł. Zajmował się skupem zboża !!!!

~~Pozdrowienia do więzienia napisał(a): Były prominentny polityk PiS z okręgu siedleckiego wraz z dwoma innymi osobami stanie przed sądem za oszukanie ponad 100 osób i firm. Prowadzona przez nich spółka skupowała zboże, ale nie płaciła za nie. Rolnicy stracili w sumie ponad 7 mln zł. Zajmował się skupem zboża !!!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
6 lipca 2024r. o 5:22
Nie żartuje. Kaczyński zapowiada demonstracje pod sejmem w obronie księdza oszusta. Chciwy typ zdefraudował 100 mln zł a ci bronią go, niczym Kmicic Jasnej Góry. I to jest, moi drodzy, cudowny przykład patologii polityki.PiS wypuści z tej okazji specjalną edycję salcesonu z inwokacją: Salceson w naszych sercach a podroby naszą misją duchową. Nie przeszkadzajmy im. Sami się skasują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek z Hamburga niezalogowany
6 lipca 2024r. o 5:42
~~Eee napisał(a): Nie żartuje. Kaczyński zapowiada demonstracje pod sejmem w obronie księdza oszusta. Chciwy typ zdefraudował 100 mln zł a ci bronią go, niczym Kmicic Jasnej Góry. I to jest, moi drodzy, cudowny przykład patologii polityki.PiS wypuści z tej okazji specjalną edycję salcesonu z inwokacją: Salceson w naszych sercach a podroby naszą misją duchową. Nie przeszkadzajmy im. Sami się skasują.



A prawda jest taka, że w dupie mają tego księdza, boją się matoły, że zacznie sypać .Ma być zadyma i już.
Przecież na PiS w wyborach parlamentarnych głosowało z wykształceniem
podstawowym aż 63,7%, z zasadniczym zawodowym 62,2%...oni to wiedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Jarząb niezalogowany
6 lipca 2024r. o 6:33
Jurek...czyżby wczorajsza klęska twojej reprezentacji tak wpłynęła na twoje spojrzenie na rzeczywistość że ci się odmieniło i piszesz teraz zgodnie z prawdą?
ta klęska tak tobą ''wstrząchła''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yeeee niezalogowany
6 lipca 2024r. o 6:53
Będzie wniosek do prokuratury na morawieckiego. W końcu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Krwawnica niezalogowany
6 lipca 2024r. o 8:31
~~Szkarłatnoczerwony Jarząb napisał(a): Jurek...czyżby wczorajsza klęska twojej reprezentacji tak wpłynęła na twoje spojrzenie na rzeczywistość że ci się odmieniło i piszesz teraz zgodnie z prawdą?
ta klęska tak tobą ''wstrząchła''? ;D


zasnąć nie mogłem ,
jak oni tak mogli w szoking mnie wprowadzić ,
choć jeden pozytyw wyszedł z tej przegranej ,
Janusz przegrał w STS obstawę,
a jak tam twoi dalej sankcja …??
nadal nadajesz z zaczepką śmieszny Januszku …
przed paroma dniami ktoś napisał tekst …
po którym zafalowały ci szorty…
napuszony byłeś jak PAW ..

a co do prawdomówności Januszku ,
gdybyś tak często odwiedzał fitnes studio
jak zaczepiasz i łgarz , wyglądałbyś jak Arnold ..
Hehehehe



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Winnik niezalogowany
6 lipca 2024r. o 8:52
;D
przypomnij mi ten tekst ...
ty myślisz że czytam wszystkie pierdy pisane zarówno przez ciebie lub innego ''klauna''? ...;D

ja szukam zaczepki?...ostatnio robił to Lucuś na tyle nieudolnie się ukrywając że mu odpowiedziałem i zamilkł...
a jeśli ty na mój śmiech z porażki twoich ''niemiaszków'' uważasz za zaczepkę to pomyśl jak łatwo sprawić to by poniosły cię niezdrowe emocje...

ja zaraz śmigam po zakupki a późnej do ...wiadomo-STS...;D

NARA...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Krwawnica niezalogowany
6 lipca 2024r. o 9:05
~~Rdzawy Winnik napisał(a): ;D
przypomnij mi ten tekst ...
ty myślisz że czytam wszystkie pierdy pisane zarówno przez ciebie lub innego ''klauna''? ...;D

ja szukam zaczepki?...ostatnio robił to Lucuś na tyle nieudolnie się ukrywając że mu odpowiedziałem i zamilkł...
a jeśli ty na mój śmiech z porażki twoich ''niemiaszków'' uważasz za zaczepkę to pomyśl jak łatwo sprawić to by poniosły cię niezdrowe emocje...

ja zaraz śmigam po zakupki a późnej do ...wiadomo-STS...;D

NARA...


Tylko ostrożnie obstawiaj …
przy okazji przekaż pozdrowienia Grzesiowi łysemu , Dinozaurowi z STSu …
zaczynał podobnie obstawiać od małych sum

Jak będzie wylewny to ci pare historyjek
opowie …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza