Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życzenia bolesławieckiego PiS
~~biało-czerwony niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 23:32
mi jako patriocie polakowi sumienie nie pozwala przyjąć życzeń od pisu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 0:38
~~biało-czerwony napisał(a): mi jako patriocie polakowi sumienie nie pozwala przyjąć życzeń od pisu


Nie wysilaj się. Nieuku, wyznawco teorii smoleńskiej, idź do szkoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biało-czerwony niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 8:54
~~ napisał(a):
~~biało-czerwony napisał(a): mi jako patriocie polakowi sumienie nie pozwala przyjąć życzeń od pisu


Nie wysilaj się. Nieuku, wyznawco teorii smoleńskiej, idź do szkoły.


ja nie mam kompleksu wykształcenia w przeciwieństwie do ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: Pana Russa niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 9:27
Dlaczego umieszcza Pan życzenia na tym portalu, który jest tak bardzo nieżyczliwy Prawu i Sprawiedliwości?
Pytam, ile Pan zapłacił?
Nie zauważyłem aby w jakikolwiek sposób Pan reagował na wulgaryzmy i zmasowany hejt, który występuje na bolec.info wobec rządu i poszczególnych Ministrów od bardzo dawna.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 9:55
~~biało-czerwony napisał(a):
~~ napisał(a):
~~biało-czerwony napisał(a): mi jako patriocie polakowi sumienie nie pozwala przyjąć życzeń od pisu


Nie wysilaj się. Nieuku, wyznawco teorii smoleńskiej, idź do szkoły.


ja nie mam kompleksu wykształcenia w przeciwieństwie do ciebie


Jak tępy nieuk może mieć "kompleksy"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RRR niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 10:56
Ot i cała, hipokryzja PISowska - tu ci parasol w d...ie,a od przodu wszystkiego najlepszego.
A może by tak z okazji świąt trochę refleksji i przemyślenia nad tym co wszystkie najważniejsze agendy światowe wam wytykają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 11:06
agendy
a może agenty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RRR niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 11:22
~~ napisał(a): agendy
a może agenty

Departament Stanu USA i największe zrzeszenie prawników amerykańskich to tez "agenty" - napisz czyje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza