Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życzenia bolesławieckiego PiS
~~ niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 17:51
falco napisał(a): i skończyłeś na forum bolec .info

zaje ...fajna ''kariera'' hahaha


kto jak kto, ale ty cos wiesz na ten temat :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 grudnia 2017r. o 17:56
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
M21W2 napisał(a):
falco napisał(a):
M21W2 napisał(a): Dziękuję za życzenia i wzajemnie . Ci co wiecie co to dobre wychowanie nie komentujcie wpisów zagubionych owieczek i baranków - wszak nie wiedzą co czynią .



hahahaha...
''wazelina'' potokiem płynie ...

''o takie polskę '' walczyłeś u boku Lecha ? :]
jeśli tak to dzisiaj jesteś współwinny ...
Tak jest Panie falco .
Ty wiesz że stałem i walczyłem u boku Lecha , ja nie wiem gdzie ty stałeś , czyżbyś
chciał dać mi do zrozumienia że po przeciwnej .



Chory człowieczku masz wybujałe własne ego, ci co cię znają wiedzą kim naprawdę jesteś .[/c ]-Tobie też życzę Zdrowych Pogodnych i Radosnych Świąt . Miło by było jakbyś się przedstawił , strzelcu z za węgła i w plecy . P.S Bardzo zapraszam do dyskusji o mnie i o Tobie .


Dopisane 22.12.2017r. o godz. 17:56:

M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
M21W2 napisał(a):
falco napisał(a):
M21W2 napisał(a): Dziękuję za życzenia i wzajemnie . Ci co wiecie co to dobre wychowanie nie komentujcie wpisów zagubionych owieczek i baranków - wszak nie wiedzą co czynią .



hahahaha...
''wazelina'' potokiem płynie ...

''o takie polskę '' walczyłeś u boku Lecha ? :]
jeśli tak to dzisiaj jesteś współwinny ...
Tak jest Panie falco .
Ty wiesz że stałem i walczyłem u boku Lecha , ja nie wiem gdzie ty stałeś , czyżbyś
chciał dać mi do zrozumienia że po przeciwnej .



Chory człowieczku masz wybujałe własne ego, ci co cię znają wiedzą kim naprawdę jesteś .[/c ]-Tobie też życzę Zdrowych Pogodnych i Radosnych Świąt . Miło by było jakbyś się przedstawił , strzelcu z za węgła i w plecy . P.S Bardzo zapraszam do dyskusji o mnie i o Tobie .
-Życzenia oczywiście od M21 dla Pana " Doktora ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antyfalco niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 18:02
falco napisał(a): gdzie ja ''stałem '' ?
facet -bez przepustek pojechaliśmy z kumplami do Jeleniej na dziewuchy ...
znajome kelnerki wypuszczały nas tyłem ''Retro'' bo przodem wchodziła milicja i zomo ...
to była moja ''walka '' i cieszę się z tego bo dzięki temu


Wiadomo, tacy jak ty byli od przyginania karku, najpierw przed czerwonymi, teraz przed unia. Dzisiaj mozesz pyszczyc bezkarnie w internetach, chociaz kreujesz sie na meczennika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 18:19
Jakoś tego nie zauważyłem u niego ale to wy za to ...ki jęczycie że opozycja nie daje wam żyć
Aż mi was szkoda

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 18:29
a ja zauwazyłem

nie wiem czemu twoje slowo mialoby znaczyc wiecej niz moje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jadwiga niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 18:48
Niech Najświętsza Panienka czuwa nad Panem i całym Pis-em.Błogosławieństwa Bożego dla Jarosława i wszystkich dobrych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SZAŁ PAŁ niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 19:43
~~Jadwiga napisał(a): Niech Najświętsza Panienka czuwa nad Panem i całym Pis-em.Błogosławieństwa Bożego dla Jarosława i wszystkich dobrych ludzi.


Najświętsza Panienka jest Królową Polski i wy ...y jej tą władzę oddajcie.
Najpierw intronizujecie obłudnicy Króla Jezusa i Królową Maryje a potem nie oddajecie swoim królom władzy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 grudnia 2017r. o 19:53
ja ''męczennikiem''?
a czemu nie ...
to może już czas na beaty -tfuuu...-fikację ...

skojarzyła mi się ''broszka '':)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.