Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła Beata Skrajna
~Popielata Tawuła niezalogowany
11 lutego 2018r. o 14:37
Ty rudozlota pragnie to do ciebie .To że się znalazła to dzięki ludziom a nie Bogu .swoim podwórkiem to ty się zajmij i nie mów za ludzi którzy chcą co nieco wiedzieć. Twoje zachowanie jest zalosne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Herbaciana Forsycja niezalogowany
11 lutego 2018r. o 15:58
Kochani w życiu bywa różnie, jak się pomaga to bezinteresownie. Mojej znajomej córka zachorowała nagle na schizofrenię, tez zniknęła z domu. Nikt takich rzeczy nie chce i nie musi opowiadać. Coś się zadziałało niedobrego, to pewne. Ale na miłość boska dajcie żyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Herbaciana Forsycja niezalogowany
11 lutego 2018r. o 15:59
A te Nicki nadaja sie automatycznie, co za obłęd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Popielata Tawuła niezalogowany
11 lutego 2018r. o 16:05
Brak zwykłego podziękowania. To się wiąże z brakiem kultury .To dopiero wstyd .Czyż nie ? Herbaciana forsycjo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Trytoma niezalogowany
11 lutego 2018r. o 16:13
A posty które mówią prawdę o tym portalu sa nadal usuwane. Dno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Jodła niezalogowany
11 lutego 2018r. o 16:26
~Herbaciana Forsycja napisał(a): Kochani w życiu bywa różnie, jak się pomaga to bezinteresownie. Mojej znajomej córka zachorowała nagle na schizofrenię, tez zniknęła z domu. Nikt takich rzeczy nie chce i nie musi opowiadać. Coś się zadziałało niedobrego, to pewne. Ale na miłość boska dajcie żyć
Dzisiaj STRES NISZCZ KAZDEGO!!!!Takie czasy nastaly i tempo zycia wywoluje najrozniejsze choroby ,ktorych kiedys nie bylo!!Plska zajmuje pierwsze miejsce na swiecie jesli chodzi o ilosc SAMOBOJSTW w ciagu roku.A wynika to z ogromnej DEPRESJI na .ktora cierpi wiekszosc naszej spolecznosci.Ludzie nie chca sie leczyc na dolegliwosci i choroby psychiczne.A Rodzina nie zawsze ma na to wplyw,oraz srodki finansowe.Sasiad dostal Udaru,oraz nabawil sie Padaczki!Trzymano go 6 dni w Szpitalu,bo tyle przysluguje na NFZ,kazali go zonie przewizc do Nowogrodzca i placic 3 tys.miesiecznie,a on ma Emeryture w wysokosci 1098.00zl.Jego zona nie odbierala ze Szpitala przez kolejne 4 dni,to Szpital sam go dostarczyl do domu.Nie bral pod uwage jak sie Facet czuje.Taka jest RZECZYWISTOSC CHORYCH LUDZI W CHORYM PANSTWIE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Werbena niezalogowany
11 lutego 2018r. o 16:31
Ale kto ma podziękować? Myslicie,że rodzina ,ktora przeszła swoj dramat i ciągle przechodzi,, kobieta jest w szpitaluMyslicie,że ktoś ma głowę by tu zaglądać? kto miał dobrą wole i coś wiedzial to napisał to aż takie wielkie poświęcenie było z naszej strony? Ja też napisałam gdzie widziłam Beate , zajęlo mi to niecała minutę,jak pewnie każdemu z was.Jasne,że chciałabym wiedziec co się stało, dlaczego.Byc może
kiedyś się dowiemy,a moze nie.
Nie wszystko mozna publicznie powiedziec.Trzeba uszanowac prywatnosc i ból rodziny.Nie mozna się zwyczajnie cieszyc,że kobieta zyje? Musicie tak drążyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Pęcherznica niezalogowany
11 lutego 2018r. o 17:02
no właśnie wystarczyłby komunikat od kogos/bliskiego rodziny odnośnie uszanowania prywatności... a tutaj mieliśmy coś w rodzaju ataku... był problem - pomóżcie! osoba odnalazła się - spadajcie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego