Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła Beata Skrajna
~Perłowy Rdest niezalogowany
8 lutego 2018r. o 20:12
Czy zawsze wychodziła na spacer bez telefonu , czy to pierwszy przypadek ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Berberys niezalogowany
8 lutego 2018r. o 20:38
Czy pies wrócił z obrożą czy bez?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Tawuła niezalogowany
8 lutego 2018r. o 21:46
~~Modry Suchodrzew napisał(a):
~~Szarożółta Magnolia napisał(a): a kim ty jesteś, żeby prosić o takie rzeczy?

Co to za durne pytanie ? Jestem obywatelem tego kraju, podatnikiem i mam prawo się pytać, co robią służby do tego powołane.
pisza mandaty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Uczep niezalogowany
8 lutego 2018r. o 21:47
Pies tu nic nie pomoze....to jest zwykly kundel a nie pies tropiacy....Znam Beate bardzo dobrze....zastanawiam sie co moglo sie stac!!!!!to do Niej nie podobne zeby tak sobie wyszla i nie wrócila.Ale czy chorowala...tego nie wiem...moze jakis atak...pan Pipala powinien poruszyc wojsko ma takie mozliwosci....SZYKAJMY SZYBKO BEATKI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Berberys niezalogowany
8 lutego 2018r. o 22:19
~~Czarniawy Uczep napisał(a): Pies tu nic nie pomoze....to jest zwykly kundel a nie pies tropiacy....Znam Beate bardzo dobrze....zastanawiam sie co moglo sie stac!!!!!to do Niej nie podobne zeby tak sobie wyszla i nie wrócila.Ale czy chorowala...tego nie wiem...moze jakis atak...pan Pipala powinien poruszyc wojsko ma takie mozliwosci....SZYKAJMY SZYBKO BEATKI

Znaleziono obrożę dlatego pytam o psa. Psy ratownicze mogłyby pomóc.

http://www.psyratownicze.pl/?13-sierpnia-2016r.-rzeszowek-szczeliwy-final-poszukiwan-zaginionej-kobiety%2C961
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Niecierpek niezalogowany
8 lutego 2018r. o 22:38
Może miała dość wszystkiego . Ludzie nieraz tak mają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Goździk niezalogowany
8 lutego 2018r. o 22:46
to jakaś masakra ....jak można tak sobie zaginąć w biały dzień??myslałam ,że Bolesławiec to bezpieczne miasto od dziś będę chodzić z pistoletem gazowym !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Goździk niezalogowany
8 lutego 2018r. o 22:51
PODATNIKIEM JEST I MA PRAWO WIEDZIEĆ panie policjancie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza