Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła Beata Skrajna
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 lutego 2018r. o 23:17
Zostawcie Beatę w spokoju Kocham Ją .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sczerniała Sośnica niezalogowany
8 lutego 2018r. o 23:22
https://m.facebook.com/groups/228324060935417?tsid=0.8161949871573597&source=result proszę wstawić tu post ze zdjęciem Pani Beaty ,to grupa kobiet, które napewno będą w stanie pomóc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 lutego 2018r. o 0:12
Jasnopomarańczowa Jieżu skąd bierzecie takie słownictwo ?:D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
9 lutego 2018r. o 8:14
Pannazdzieckiem napisał(a): Jasnopomarańczowa Jieżu skąd bierzecie takie słownictwo ?:D
z głębi serca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowa Czereśnia niezalogowany
9 lutego 2018r. o 8:56
Przestańcie robić z tgo tematu śmietnik.Panna nie zaśmiecaj chociaż tego wątku.Proszę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowa Irezyna niezalogowany
9 lutego 2018r. o 9:07
Panna z dzieckiem ja Cię wylecze daruj sobie te idiotyczne komentarze to nie jest śmieszne co piszesz pajacu tu chodzi o czyjś los a ty robisz sobie beke i już zamknij mordę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Heliotrop niezalogowany
9 lutego 2018r. o 9:13
Pannazdzieckiem napisał(a): Kluczniku Beata jest u mnie , leczĘ Ją wódą i mam nadzieję , że w końcu wytrzeźwieje.
Ale ma fajne cycki , a feromony , palce lizać :D


Kilka postów wcześniej ktoś napisał, że w B-cu jest bezpiecznie- a tu taka tragedia! Jak widać z powyższych wpisów- tak jak ten "Panny z dzieckiem", to wyraźnie widać, że jest bardzo niebezpiecznie...Pełno w nim psycholi, osób niezrównoważonych, maniaków itp. Wpis" Panny z dzieckiem" mówi sam za siebie o osobie, który to napisał, że jest to osoba niezrównoważona i niebezpieczna dla otoczenia.
Jak można z tak poważnego tematu robić sobie żarty! czy to nie żarty...?

Nie znam osoby poszukiwanej, ale życzę z całego serca aby znalazła się cała i zdrowa. A osoby, którzy ją znają, to zamiast robić wpisy na internecie- to może byście się zebrali i przeszukali regiony, w których chodziła z tym psem. Pise choć nie jest szkolony, może też pomóc i na pewno jakoś zareaguje w miejscu gdzie się z nią rozstał- warto spróbować, minęło już 3 dni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowa Czereśnia niezalogowany
9 lutego 2018r. o 9:19
Z tego co ja wiem to miejsca zostały już przeszukane.Zadnych śladów.Nic. Rodzina rozpacza,Syn strasznie to nosi.Dramat..Ludzie blagam szanujcie takie tematy, tragedie rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza